Peoople
Zostań wpływowym twórcą dzięki własnym listom rekomendacji w tej sieci społecznościowej
Pobierz Peoople recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
7.1
Rozkład (3/10)
Funkcjonalność (5/10)
Berło (7/10)
Aktualizacje (2/10)
Synchronizacja (7/10)

Istnieje aplikacja, która stała się wirusowa na całym świecie, ramię w ramię z modą i rosnącym światem influencerów. Mówimy o sieci społecznościowej Peoople, która pomaga również uzyskać dodatkowe pieniądze. Utworzony w 2016 roku w Hiszpanii, z czasem zdołał znaleźć się w gronie faworytów, jego głównym celem jest bycie punktem odniesienia i generatorem wpływów.

Pobierz tę aplikację za darmo i zacznij tworzyć listy rekomendacji, znajdziesz ją dostępną na Androida i iOS. Jego użycie jest bardzo proste, jego głównym celem jest promocja produktów, które polecają określone osoby, np. Przyjaciele, rodzina czy znajome twarze.

Nie myśl, że to wszystko pozuje, wręcz przeciwnie, są to zalecenia. Dzięki Peoople możesz promować wszystko, co Cię interesuje, i opowiadać pozostałym członkom o wszystkich cechach, które sprawiają, że ten artykuł jest wyjątkowy i dlaczego oni też powinni go mieć, jest to mały przewodnik, który pomoże innym zdecydować o czymś, od restauracji, filmów, książki lub cokolwiek chcesz. Każdy może mieć wpływ na innych.

Aplikacja Peoople ma kilka poziomów wpływu, pierwszy jest najniższy, Twój poziom jest prawie zerowy dla reszty społeczności, Rookie, będziesz śledzić tylko swoich znajomych i osoby, które przesyłają treści, które Cię interesują, ale Niewiele będziesz zyskiwać na wadze w społeczności, dopóki nie staniesz się Influencerem. Gdy już to zdobędziesz, możesz zacząć zarabiać na swoich publikacjach i otrzymywać pieniądze za polubienia, które w tej sieci społecznościowej zostały zastąpione podziękowaniami i interakcjami, które otrzymujesz. Aby pomóc Ci w tej eskalacji, będziesz mieć możliwość połączenia swojego profilu Peoople z kontem na Instagramie, docierając do większej liczby odbiorców.

Ale jeśli wydaje ci się to mało, na następnym poziomie zostaniesz Jednorożcem, takim jak ta mitologiczna istota, osiągnięcie tego statusu jest bardzo trudne, znalezienie takiej jest prawie niemożliwą misją, a dzięki aplikacji poziom popularności jest taki, że wygrasz Podwójnie, podwajając swoje zarobki, dodasz małą biografię i będziesz mógł powiązać więcej sieci społecznościowych ze swoim profilem.

Na ostatnim poziomie Gwiazda jest zarezerwowana dla wielkich gwiazd sieci społecznościowej. Jeśli chcesz wejść w otchłań najbardziej znanych twarzy, będziesz musiał ciężko pracować, aby to osiągnąć. Na tym poziomie będziesz znany całej społeczności, Twoje publikacje zawsze będą znajdować się w pierwszej kolejności, gdy będą chcieli czegoś poszukać. Nie martw się, Peoople pomaga ludziom szybko stać się influencerami, więc jeśli zrobisz to dobrze w mgnieniu oka, możesz być dobrze znany. Ale jeśli nie chcesz dodawać treści, zawsze masz możliwość wspinania się na pozycje polecające ludzi. Im więcej osób wejdzie do aplikacji, tym więcej masz możliwości zarabiania pieniędzy.

Aby rozpocząć, musisz zaprosić pięciu znajomych do aplikacji, utworzyć dwie publiczne kolekcje z rekomendacjami, na przykład 20 różnych rekomendacji i mieć co najmniej 10 obserwujących. Aby publikacja była opłacalna, potrzebujesz co najmniej tysiąca polubień od różnych osób i mieć minimum 20 USD, które zostaną zapisane na Twoim koncie za pośrednictwem Portfela, który ma Peoople.

Aby zacząć z niego korzystać, wystarczy zainstalować go na telefonie komórkowym, stworzyć swój profil i zacząć go używać, z bardzo intuicyjnym interfejsem, zobaczysz, jak bardzo wygodne jest publikowanie swoich rekomendacji i interakcji z innymi użytkownikami. Wszystko, co znajdziesz w Peoople, można kupić bezpośrednio w samej aplikacji, ma ona własne linki do konkretnego produktu, co znacznie ułatwia zakup.

Aby zarabiać pieniądze, będziesz musiał stworzyć własne kolekcje, w których dodasz wszystko, co Twoim zdaniem reszta społeczności powinna wiedzieć i spróbować. Za każdym razem, gdy ktoś kupi coś z tego, co włożyłeś, możesz zarobić pieniądze, to proste.

Jest w pełni konfigurowalny, możesz filtrować go według obszarów wyszukiwania, co znacznie bardziej scentralizuje Twój rynek. Ta aplikacja była bardzo popularna w Ameryce Łacińskiej, ale jest dostępna na całym świecie, gdzie ma ją coraz więcej użytkowników. Z Peoople możesz w bardzo łatwy sposób i bez wychodzenia z domu stać się influencerkiem, jakim zawsze chciałeś być.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Peoople
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Możesz pisać o każdym produkcie.

- Szybko rozwijasz się w aplikacji.

- Znajdziesz bardzo różne opinie.

- Posiada wyszukiwarkę, która bardzo pomaga w scentralizowaniu tego, co chcesz.
CONS
- Są kolekcje, które się powtarzają.

- Prowizja pobierana przez użytkownika może być bardzo niska.

- Niektóre wymagania mogą być ciężkie.

- Zawsze pokazuj tych samych polecanych użytkowników.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Peoople

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje