Yubo
Sieć społecznościowa z filmami na żywo dla najmłodszych
Pobierz Yubo recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
4.2
Rozkład (4/10)
Funkcjonalność (5/10)
Berło (5/10)
Aktualizacje (6/10)
Synchronizacja (7/10)

Nadal nie znasz nowej, modnej, żółtej sieci społecznościowej? To Yubo, który pomimo rywalizacji z wszechmocnymi panującymi w tej chwili, takimi jak Facebook, Instagram i TikTok, zdołał wykuć niszę i cieszy się ogromną popularnością wśród nastolatków, pokazując, że zawsze jest nisza dla nowych platform w na tym rynku.

Pochodząca z Francji aplikacja Yubo była w stanie nadać spin temu, co znamy i używamy dzisiaj tego typu platform, jej głównym celem jest stworzenie społeczności, w której młodzi ludzie nie przestają spotykać się z nowymi przyjaciółmi i dzielić się swoimi doświadczeniami. Gromadzi ponad 20 milionów użytkowników na całym świecie, z których codziennie korzysta milion i rośnie z dnia na dzień.

Stworzony specjalnie dla młodych ludzi, jedną z jego cech jest to, że nie będziesz mógł założyć konta, jeśli jesteś za „stary” na platformę. Nie martw się, nie chodzi o to, że jest stary, ale o to, że przedział wiekowy z jakim to działa to od 13 do 17 lat i aby założyć konto muszą potwierdzić, że mają pozwolenie rodzica lub opiekuna prawnego. Chociaż jeśli jesteś dorosły, możesz go również używać, ale niezależnie od tych młodych ludzi, jako dwóch zupełnie różnych platform i na których nie ma możliwości, aby jakakolwiek starsza osoba mogła wejść, aby zobaczyć, co publikują nastolatki.

Zaprojektowany wyłącznie do użytku mobilnego, wyróżnia go od reszty to, że możesz zrobić znacznie więcej niż polubić lub podążać za innymi ludźmi, co sprawia, że ​​jest to zupełnie inne doświadczenie od tego, czego doświadczyliśmy, i sprawia, że ​​jest znacznie więcej Społeczny. Głównym celem, do którego dąży, jest osiągnięcie znacznie bardziej komunikatywnego środowiska, w którym każdy z jego użytkowników definiuje swoją osobowość i komunikuje się ze wszystkimi, którzy mają te same zainteresowania.

Aby znaleźć znajomych, wystarczy przesunąć się w jedną, a drugą stronę ekranu, aby znaleźć osoby, z którymi można rozpocząć rozmowę za pośrednictwem aplikacji. Jedną z zalet Yubo są transmisje na żywo, które są jedną z jego twierdz. Mogą je tworzyć samodzielnie lub z pomocą innych osób, co zapewnia wiele interakcji i współpracy między różnymi członkami społeczności.

Możesz pobrać Yubo za darmo i znajdziesz go zarówno na Android, jak i iOS w głównych sklepach wirtualnych, Google Play Store i App Store. Korzystanie z niego i tworzenie profilu jest całkowicie darmowe, ale ma również wersję płatną, dzięki której jego członkowie będą cieszyć się szeregiem korzyści, wśród których będziesz mieć większą widoczność dla użytkowników.

Kiedy instalujesz go po raz pierwszy, znajdziesz bardzo prosty interfejs, w którym będziesz musiał się zarejestrować w kilku krokach, gdy jesteś w środku, pojawi się ekran główny, na którym znajdziesz trzy główne funkcje, którymi zarządzasz w aplikacji Po pierwsze, jest przycisk Na żywo, w którym znajdują się wszyscy ludzie, którzy w tej chwili grają na żywo. U góry znajdują się dwa przyciski, jeden do zmiany ustawień i lokalizacji tych transmisji, a drugi to sylwetka profilu, za pomocą którego można wejść na to konto użytkownika, aby zobaczyć resztę jego zawartości. W sekcji Czat masz usługę czatu sieci społecznościowej. Tutaj będziesz komunikować się ze wszystkimi posiadanymi kontaktami.

Aby transmitować na żywo, na środku ekranu znajdziesz czerwony kwadrat imitujący kształt kamery, kliknięcie na niego pokaże wszystkie opcje potrzebne do zrobienia strumieniowego wideo. Po wybraniu wszystkich funkcji, które chcesz, aby mieć, będziesz musiał zdecydować, czy chcesz, aby reszta widzów mogła nagrywać Twoją transmisję, czy nie, i kliknij Rozpocznij wideo na żywo. Tuż obok znajdziesz przycisk w kształcie kostki, za pomocą którego dołączysz do transmisji innych osób.

Choć swoim interfejsem i działaniem przypomina inne sieci społecznościowe, stał się prawdziwym fenomenem wśród najmłodszych, ze względu na bezpieczeństwo, jakie zapewnia posiadanie własnej platformy bez oczu do ich monitorowania i wyrażania siebie z pełną swobodą.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Twelve APP
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- To bardzo wspólna społeczność.

- Możesz zrobić bezpośrednio z innymi użytkownikami.

- Możesz filtrować według lokalizacji.

- Seniorzy nie mają wstępu.
CONS
- To bardzo wspólna społeczność.

- Możesz zrobić bezpośrednio z innymi użytkownikami.

- Możesz filtrować według lokalizacji.

- Seniorzy nie mają wstępu.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Yubo

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje