Zagraj w Among Us in Animal Crossing

Among us

(7.0)
27.09.2022

Dzięki serii reguł stworzonych przez graczy możesz grać w Among Us ze swojej wyspy Animal Crossing i osiągnąć zwycięstwo, zbierając owoce

Sponsored Link

Nie ma wątpliwości, że Among Us stało się fenomenem roku 2020. Ta zabawna gra, w której musisz odkryć, kto jest oszustem w grupie astronautów zagubionych w kosmosie, przyciągnęła miliony użytkowników na całym świecie. a teraz nadszedł czas, aby dołączyć do kolejnej z najpopularniejszych gier w tej chwili, Animal Crossing.

Oszust wkradł się na farmę

Jedną z największych zalet gry Among Us jest szybkość jej gier i to, jak fajne może być. W zależności od umiejętności graczy, znalezienie oszusta (ów) może być bardzo trudne, a także zabawne. Pomimo wydania w 2018 roku, w 2020 roku nastąpiła jego sława, wkradając się na listy najczęściej pobieranych gier. Mimo, że nie wyróżnia się grafiką, a rozgrywka jest bardzo prosta, nadal należy do ulubionych gier, rzadko można znaleźć kogoś, kto nie wie, czym jest Amog Us, jego użytkowników jest milion, aw trybie online można grać z ludźmi całego świata.

Widząc ten poziom popularności, fani nie zawahali się dostosować go do innych popularnych gier, takich jak grupa graczy Animal Crossing: New Horizons stworzyła listę zasad, aby móc grać w tę fajną grę z tytułu Nintendo. Przełącznik. Uczą cię, jak zabijać i wszystkiego, co robić, by odnieść zwycięstwo. I to świetna zabawa. Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że w Animal Crossing nie możesz zabijać swoich towarzyszy, ale w bardzo pomysłowy sposób będziesz w stanie wyeliminować rywali i uzyskać doświadczenie bardzo podobne do oryginału.

Zdobądź owoce i wygraj grę

Jest kilka podstawowych zasad, których będziesz musiał przestrzegać, ale we wszystkich głównym celem będzie sześć owoców rozrzuconych po całej mapie, które są umieszczane przez gospodarza gry. Przestrzeganie tych zasad jest bardzo ważne, dlatego zdecydowanie zaleca się zabawę z osobami, które wiedzą, że będą przestrzegać ich wszystkich co do joty. Zwycięstwo odniesiemy, gdy drużynie uda się wrócić na wspólny teren z jednym z nich, ale na tym się nie kończy, wśród wszystkich uczestników jest oszust, który nie ułatwi sprawy.

Gracz, który wciela się w rolę przeciwnika, ma za zadanie wyeliminować resztę uczestników, podobnie jak w grze Among Us i być jedynym ocalałym. Będziesz mógł uderzyć w nich dowolnym znalezionym narzędziem, w tym sprzętem wędkarskim lub sadowniczym, i oczywiście możesz sabotować załogę, zmieniając owoce na miejscu, aby trudniej było je znaleźć. Za każdym razem, gdy tak się stanie, użytkownik, który został wyeliminowany, będzie musiał zmienić ubranie, aby reszta wiedziała. Jego ubranie musi zawierać coś czerwonego i od tego momentu nie będzie mógł rozmawiać ani komunikować się w żaden sposób z resztą gry do końca gry. Podobnie jak w oryginalnej grze, odbywają się nadzwyczajne spotkania, podczas których omawia się, kto może być oszustem, i będzie głosowanie, aby spróbować się dowiedzieć, ale może to być tylko 2 na gracza i będą one odbywać się tylko w bazie. Wyeliminowani gracze mogą kontynuować poszukiwania owoców, chociaż nie mają szans na wygraną. Sposób, w jaki zostanie wybrany oszust, może zostać dokonany w sposób, w jaki chce grupa, i co najważniejsze, w najbardziej oryginalny sposób.

Społeczność użytkowników Animal Crossing jest najbardziej kreatywna, czego dowodem jest mnogość projektów, które wykonują na swoich wyspach, takich jak minigry, które sami właściciele tworzą, aby zabawiać odwiedzających. Mimo wszystko nie jest zaskakujące, że dołączyli do doświadczenia grania w Among Us, ale tak, bez utraty istoty tego świata zwierząt. Odważ się stworzyć własną grę na swojej wyspie i zostań najlepszym gospodarzem.

Zagraj w Among Us in Animal Crossing

Zagraj w Among Us in Animal Crossing

Dzięki serii reguł stworzonych przez graczy możesz grać w Among Us ze swojej wyspy Animal Crossing i osiągnąć zwycięstwo, zbierając owoce
Among Us zmienia się z dekoracjami na Halloween

Among Us zmienia się z dekoracjami na Halloween

Among Us szykuje się do świętowania najstraszniejszego święta w kalendarzu, ze specjalnymi dekoracjami, elementami dekoracyjnymi, a nawet zmianą map
Sponsored Link


Among us
Gry
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje