Booking App Review

Zaktualizowano 16.07.2020

Znajdź i zarezerwuj swoje zakwaterowanie, restaurację, lot lub samochód szybko i łatwo z telefonu komórkowego, tabletu lub komputera i anuluj bezpłatnie w większości miejsc noclegowych. Pobierz aplikację i sprawdź asystenta podróży. Dzięki rezerwacji możesz zaplanować całą podróż do nieznanego miejsca i dowiedzieć się, gdzie ludzie lubią jeździć
Likes 11,954


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Podróże i turystyka
Deweloper : Booking App
Sponsored Link

Booking została założona w Amsterdamie w 1996 roku i przekształciła się z małej holenderskiej firmy w jedną z największych na świecie firm zajmujących się turystyką elektroniczną i turystyką, wyróżniającą się łatwością i szybkością rezerwacji.

Booking.com, którego misją jest udostępnianie świata wszystkim, jest zaangażowana w technologię cyfrową ułatwiającą podróżowanie. Witryna i aplikacje Booking.com są dostępne w ponad 40 językach i oferują ogółem 28 348 845 opcji zakwaterowania, w 147 566 miejscach docelowych w 227 krajach i terytoriach na całym świecie.

Możesz pobrać bezpłatną rezerwację i jest to tylko jedno kliknięcie od rezerwacji z urządzenia mobilnego, tabletu lub komputera, jest to bardzo proste, stabilne i szybkie.

Znajdź zakwaterowanie na wakacje, weekendy lub wyjazdy służbowe do dowolnego miejsca na świecie!

Pobieranie rezerwacji okazuje się bardzo przydatnym narzędziem, ponieważ uczy komentarzy innych użytkowników, a także wyniku i cen. Kiedy więc szukasz zakwaterowania, restauracji, lotu lub samochodu, będziesz mógł zobaczyć, co myślą inni, co ci dali, swoje komentarze i wybrać więcej informacji. Aplikacja do rezerwacji jest bezpłatna i dostępna na urządzenia z Androidem, iOS i Windows Phone. Możesz go używać za pomocą pulpitu, odwiedzając stronę internetową.

Jeśli chcesz przejść do strony Booking.com lub z aplikacji, jej funkcjonalność jest taka sama. Być może istnieją różnice tylko w sposobie prezentacji informacji na ekranie.

Najważniejsze jest więc narzędzie wyszukiwania, w którym możesz umieścić swój cel podróży, więc powiedzmy, że wiesz tylko, dokąd pojedziesz, na przykład nazwę miasta. Następnie wybierz daty przyjazdu i wyjazdu. Bądź bardzo ostrożny i przygotuj odpowiedni plan działania. Następnym krokiem jest ogłoszenie, ile osób jest z tobą na wypadek, gdybyś nie był sam. Zaletą tego jest to, że jeśli nie masz konta, możesz nadal korzystać z usługi. Możesz filtrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Rezerwacje w aplikacji Rezerwacja działają z całkiem różnymi klientami, więc masz szeroką gamę możliwości. Jego katalog zawiera wiele miejsc noclegowych i noclegowych, od luksusowych hoteli po schroniska odpowiednie dla osób, które próbują podróżować i zmniejszyć swoje koszty snu.

Ponieważ aplikacja jest bezpieczna i niezawodna, należy zostawić pytania dotyczące metod płatności. W przypadku miejsca, w którym chcesz dokonać rezerwacji, miejsca będą obciążać Twoją kartę bankową w dniu przyjazdu. Będą starali się zapewnić bezpieczeństwo informacji, więc w zasadzie nigdzie się nie pojawią. Czasami podajesz informacje o karcie tylko w przypadku niektórych wymagań, ale w miarę możliwości możesz zapłacić gotówką na miejscu. Prześlemy Ci również dodatkowe informacje o Twojej rezerwacji na ich adresy e-mail i upewnij się, że wszystko sprawdziłeś.

Dla tych, którzy mają kilka problemów lub zmienili plany, zawsze mogą skorygować rezerwację, zanim będzie za późno. Zwykle staraj się unikać zmian w ciągu ostatniej godziny; Jest to reguła, która, nawiasem mówiąc, może być stosowana do wszystkich usług internetowych. Po zakończeniu procesu, aby zakończyć rezerwację. Zostanie również wyświetlony ekran potwierdzenia telefonu. Obejmuje to wszystkie informacje, takie jak lokalizacja, pokój, cena zapłacona przez państwo, a jeśli masz kupon lub zniżkę, zobaczysz, co zostało skonfigurowane.

Każde miejsce, które oferuje Rezerwacja, będzie miało obraz, dzięki któremu zobaczysz to, co faktycznie widzisz, nie tylko do przeczytania, jest to dobra praktyka i jeśli chcesz świadczyć usługi, możesz to zrobić w dowolnym momencie. Kiedy się wydostaniesz, możesz dokonać przeglądu i wyjaśnić innym dobre wrażenia. Jeśli zamierzasz złożyć skargę na niewłaściwe podejście, rezerwacja da ci odpowiednie miejsce.

Rezerwacja zawsze pomoże Ci zaplanować kolejne kroki, bez względu na to, czy jesteś na wakacjach, czy musisz coś zrobić. Pobierz tę przydatną aplikację za darmo i zaufaj im. Rezerwacja zawsze pomoże ci wybrać dobre miejsce do odwiedzenia i będzie Twoim kompasem na całym świecie w Twojej kieszeni.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Podróże i turystyka
Deweloper : Booking App
Sponsored Link

O ..

Okazuje się, że jest to bardzo przydatne narzędzie, ponieważ pokazuje komentarze innych użytkowników, a także opinie i ceny.Aplikacja rezerwacyjna jest bezpłatna i dostępna na urządzenia z systemem Android, iOS i Windows Phone.Niektóre z jego najlepszych cech to: wyszukiwanie hoteli w bieżącej lokalizacji i na mapie, obszar użytkownika z zarządzaniem rezerwacjami i dane osobowe do szybkiego użycia (karta płatnicza, dane głównego gościa itp.), Filtry, kilka opcji klasyfikacji, listy ulubionych, pobieranie przewodników turystycznych, powiadomień mobilnych itp.W przypadku jakichkolwiek pytań Booking ma linię obsługi klienta czynną 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy.Masz możliwość bezpłatnego anulowania, które daje Ci możliwość zmiany zdania, jeśli nie zdecydowałeś się na dokładną datę powrotu lub jeśli zdecydujesz się pozostać jeszcze kilka dni w uroczym miasteczku, które spotkałeś po drodze. Wystarczy zaznaczyć w filtrach opcję anulowania.W zależności od miejsca, w którym się znajdujesz, będziesz czuć swobodę i bezpieczeństwo. Jeśli nie ufasz płatnościom elektronicznym i wolisz płacić osobiście, to możesz to zrobić dopiero w momencie przybycia.
Jeśli w tej chwili szukasz noclegu, nie zdecydujesz się lub z jakiegoś powodu dokonasz rezerwacji w innym czasie, możesz poprosić ich o wysłanie powiadomień o najlepszych ofertach do miejsca, o którym marzysz.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Możesz dołączyć do programu lojalnościowego Booking Genius, jeśli zarezerwowałeś co najmniej 5 noclegów z tego samego konta to uzyskasz korzyści, takie jak 10% zniżki, bezpłatny parking itp.

- Zniżka dla przyjaciół, musisz zaprosić znajomego, a gdy dokonasz rezerwacji na swoim koncie w wysokości co najmniej 30 euro, oboje otrzymacie zwrot 10%

- Nowe darmowe miejsca noclegowe to takie, które nie otrzymały jeszcze żadnej opinii i sprawiają, że są tańsze.

- Wybieramy od 5 do 10 kwater, którymi jesteś zainteresowany, szukamy Twojego e-maila lub kontaktujemy się z nim bezpośrednio, pytając, czy możliwe byłoby uzyskanie zniżki na stawkę w zamian za dobrą ocenę hotelu. Chociaż wiele razy nie odpowiadają lub nie twierdzą, że nie jest to dobra opcja, aby uzyskać zniżki lub zakwaterowanie

Pros/Cons
Pros
- Wygodna obsługa i użyteczność, ponieważ rezerwacja za pośrednictwem tej aplikacji jest bardzo prosta i szybka

- Przyjazny dla użytkownika, ponieważ określa on absolutnie wszystko, jak również zasady i sugestie w przejrzysty sposób i na pierwszy rzut oka.

- Brak opłat za zarządzanie, ponieważ istnieje możliwość bezpłatnego anulowania. Nie zabiera ani grosza za korzystanie ze strony.

- Nagromadzenie i zarezerwowanie hoteli , osobne gromadzenie zapisów w celu przyszłego zatrudnienia przy rezerwacji i uzyskiwania zniżek
Cons
- Zarządzanie wyszukiwaniem może zająć kilka sekund z dużą liczbą wyników

- Bez finansowania, podczas gdy lokalne agencje pozwalają nam na raty, z odsetkami lub bez, rezerwacja jest jedna, albo w hotelu, albo podczas rezerwacji.

- Możesz rozwiązać problemy tylko z telefonu, co nie jest takie proste

- Bądź bardzo ostrożny z rodzajem umowy, z którą się zgadzasz

- Trudno jest usunąć swoje konto

- Są przypadki, w których nie można zmienić informacji o karcie debetowej
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji