CS:GO Review

Zaktualizowano 23.01.2020

Gra przeznaczona jest dla rozgrywki wieloosobowej, w których gracze walczą między sobą wcielając się w terrorystów lub antyterrorystów
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Valve Corporation
Sponsored Link

Counter-Strike Global Offensive to jedna z najpopularniejszych na świecie strzelanek z gatunku FPS. To gra, która niezmiennie od lat króluje w rankingu najpopularniejszych gier: w swojej kolekcji ma ją ponad 39 milionów graczy z całego świata. Regularnie w CS:GO gra aż 10 milionów osób.

W grze do walki stają dwie drużyny: terroryści oraz antyterroryści. Zadaniem każdej z nich jest eliminacja drużyny przeciwnej lub wykonanie określonego zadania. W przypadku terrorystów jest to podłożenie bomby lub obrona zakładników, zaś w przypadku antyterrorystów ochrona strefy detonacji przez podłożeniem bomby lub uratowanie zakładników. W grze występuje siedem różnych trybów, z których każdy ma odrębne cechy charakterystyczne.

CS:GO oprócz wbudowanego systemu matchmakingu, pozwalającego graczom na rozgrywkę na dedykowanych serwerach Valve, ma również możliwość tworzenia i rozgrywki na serwerach społeczności z niestandardowymi mapami i trybami gry. Od momentu wydania, CS:GO jest jedną z najpopularniejszych strzelanek pierwszoobowych rozgrywanych w ramach sportu elektronicznego. Najważniejszymi turniejami są tzw. „majory”, zawody sponsorowane przez wydawcę gry, Valve. Zawody w CS:GO są także częścią mistrzostw świata gier komputerowych Electronic Sports World Cup.

CS:GO od większości gier społecznościowych różni się tym, że nie posiada serwerów, które dowolnie możemy wybrać. Gra automatycznie przydziela nas do optymalnego dla nas serwera, biorąc pod uwagę lokalizację i moc sygnału samego serwera.

Counter-Strike: Global Offensive wykształcił także silną scenę e-sportową, w której stawką są bardzo duże pieniądze. Pula nagród oczywiście jest zależna od wielkości i rangi turnieju. Wynagrodzenia dla najlepszych wahają się od kilku do nawet kilkuset tysięcy dolarów rocznie dla zawodnika.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Valve Corporation
Sponsored Link

O ..

W grze występuje sześć kategorii wyposażenia: pistolety, broń ciężka, pistolety maszynowe (PM-y), karabiny, granaty oraz dodatkowy sprzęt. Każda broń w grze posiada unikalne właściwości, takie jak ilość amunicji w magazynku, szybkostrzelność, zadawane obrażenia czy rozrzut kul w ogniu ciągłym.


W grze, oprócz samouczka, występuje siedem głównych trybów gry: „Turniejowy”, „Uproszczony”, „Deathmatch”, „Wyścig zbrojeń”, „Demolka”, „Latający skaut”, „Skrzydłowy”oraz "Danger Zone".


Rozgrywka w CS:GO koncentruje się głównie na trybie „Turniejowym”. W trybie tym walczą ze sobą dwie pięcioosobowe drużyny. Wybór strony (antyterroryści/terroryści) jest losowy, a po rozegraniu 15 rund, następuje zamiana drużyn miejscami. Mecz składa się z 30 rund i kończy się wygraniem przez jedną z drużyn 16 rund albo remisem (15:15). W zależności od scenariusza mapy, drużyny mają do wykonania określone zadania.


Mecze rozgrywane w trybie „Turniejowym” wpływają na rangę gracza, reprezentującą poziom jego umiejętności.


W grze występuje 18 rang od „Srebra I” do „Elity światowej”. Zastosowanie systemu rankingowego z założenia ma na celu wyszukiwanie meczów odpowiednich do poziomu umiejętności gracza. Ranga przydzielana jest graczowi po wygraniu 10 rozgrywek w trybie „Turniejowym”. Skuteczność gracza w meczach oraz jego końcowy wynik decyduje o awansie lub degradacji z rangi. 


W turniejach profesjonalnych wykorzystywane są zmodyfikowane konfiguracje trybu turniejowego, w których zasadniczą różnicą jest brak możliwości zakończenia meczu remisem. W przypadku osiągnięcia wyniku 15–15 rozgrywane są sześciorundowe dogrywki ze zmianą stron po 3 rundach. Mecz wygrywa drużyna, która zwycięży 4 rundy w dogrywce. W przypadku remisu w dogrywce, do meczu dołączane są automatycznie kolejne dogrywki, aż do rozstrzygnięcia wyniku meczu.


 


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Gracze nie odradzają się w rundzie, ale dopiero na początku nowej rundy

- Zdrowie się nie regeneruje

- Gracze kupują zupełnie nową broń na początku nowej rundy z pieniędzmi, które faktycznie zgromadzili z poprzednich rund. Gotówka jest nagradzana za zabijanie. Każdy gracz rozpoczyna grę tylko z domyślnym pistoletem

Pros/Cons
Pros
- Gra jest prosta w obsłudze

- Bardzo dobra cena

- Różnorodność broni

- Wciągająca rozgrywka, która ma wiele fanów
Cons
- Cziterzy oraz niestabilne serwery przy meczach turniejowych

- Ludzie grający w tę grę potrafią być denerwujący

Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij