Dota 2 Review

Zaktualizowano 23.01.2020

Jeśli lubisz gry zespołowe i strategię z dużą różnorodnością taktyk, dota 2 to Twoja gra
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Valve Corporation
Sponsored Link

Dota 2 to wieloosobowa gra wideo MOBA opracowana i opublikowana przez Valve Corporation. Gra jest kontynuacją Defence of the Ancients (DotA), który został stworzony przez społeczność dla Warcraft III: Reign of Chaos i jego dodatku The Frozen Throne.

Dota 2 rozgrywa się w meczach pomiędzy dwoma drużynami składającymi się z pięciu graczy, przy czym każda drużyna zajmuje i broni własnej oddzielnej bazy na mapie. Każdy z dziesięciu graczy niezależnie kontroluje potężną postać, znaną jako „bohater”, którzy mają unikalne zdolności i różne style gry.

Podczas meczu gracze zbierają punkty doświadczenia i przedmioty dla swoich bohaterów, aby skutecznie pokonać bohaterów drużyny przeciwnej w walce przeciw graczowi. Drużyna wygrywa, jako pierwsza niszczy dużą strukturę znajdującą się w bazie przeciwnej drużyny, zwaną „Starożytną”.

Rozwój Dota 2 rozpoczął się w 2009 roku, kiedy główny projektant oryginalnego modelu Defense of the Ancients, IceFrog, został zatrudniony przez Valve do stworzenia zmodernizowanego remake'u w silniku gry Source. Został on oficjalnie wydany dla komputerów z systemem Microsoft Windows, OS X i komputerów osobistych z systemem Linux za pośrednictwem cyfrowej platformy dystrybucji Steam w lipcu 2013 r., Po otwartej fazie beta, która rozpoczęła się dwa lata wcześniej.

Ponieważ gra jest w pełni darmowa, nie trzeba kupować bohaterów ani odblokowywać jej w inny sposób, zamiast tego dochody pochodzą z mikrotransakcji, takich jak skrzynie z łupami, i system subskrypcji bitewnej o nazwie Dota Plus, które oferują jedynie zmianę bez rozgrywki w zamian za to towary wirtualne, takie jak kosmetyki dla bohaterów i pakiety linii głosowych. Gra została również zaktualizowana o wiele innych funkcji od wydania, takich jak pełne przejście na silnik Source 2 i wsparcie wirtualnej rzeczywistości.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Valve Corporation
Sponsored Link

O ..

Dziesięciu graczy kontroluje jedną ze 117 grywalnych postaci w grze, znanych jako „bohaterowie”, z których każdy ma swój własny projekt, mocne i słabe strony. Bohaterowie dzielą się na dwie główne role, znane jako „carry” i „support”. Carries, zwane także „rdzeniami”, rozpoczynają każdy mecz jako słaby i podatny na ataki, ale mogą stać się bardziej potężni w późniejszym etapie gry, dzięki czemu mogą „przenieść” swoją drużynę do zwycięstwa.


Pomocnicy zazwyczaj nie mają zdolności, które zadają duże obrażenia, zamiast tego posiadają takie, które mają większą funkcjonalność i użyteczność, które zapewniają pomoc dla ich przenoszenia, takie jak zapewnienie leczenia i innych buffów. Gracze wybierają swojego bohatera podczas fazy kreślenia przed grą, gdzie mogą również omawiać potencjalne strategie i rozgrywki bohaterów z kolegami z drużyny. Bohaterowie są usuwani z puli kreślarskiej i stają się niedostępni dla wszystkich innych graczy po wybraniu jednej z nich i nie można ich zmienić po zakończeniu fazy kreślenia.


Wszyscy bohaterowie mają podstawowy atak zadający obrażenia, oprócz potężnych zdolności. Każdy bohater ma co najmniej cztery zdolności, z których wszystkie są wyjątkowe, które są główną metodą walki. Bohaterowie rozpoczynają każdą grę od poziomu doświadczenia jednego, mając dostęp tylko do jednej ze swoich umiejętności, ale są w stanie awansować i stać się potężniejsi w trakcie gry, do maksymalnego poziomu 25. Kiedy bohater zyskuje poziom doświadczenia, gracz jest w stanie odblokować kolejną ze swoich umiejętności lub poprawić już poznaną.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Wiesz gdzie do Ward

- Sprawdź przeciwników

- Sprawdź runy

- Nie przejmuj się

- Porozumieć się

Pros/Cons
Pros
- Mechanika zabawy

- Różne skórki
Cons
- Toksyczna społeczność

- Niektóre błędy
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij