Instagram Review

Zaktualizowano 23.01.2020

Instagram to jedna z najpopularniejszych obecnie sieci społecznościowych, która pozwala nam udostępniać zdjęcia edytowane przez różnego rodzaju filtry
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Sieci społecznościowe
Deweloper : Instagram Inc
Sponsored Link

Instagram stał się jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych z biegiem czasu, dzięki milionom użytkowników, którzy używają tej aplikacji codziennie, nie tylko do udostępniania swoich ulubionych zdjęć, edytowanych dzięki filtrom, które oferują, ale także do udostępniania swoich historii lub transmitować na żywo niektóre z codziennych doświadczeń.

Wraz z upływem czasu Instagram przestał być siecią społecznościową, w której można przesyłać zdjęcia, edytowanych za pomocą oferowanych filtrów, aby stać się czymś więcej. Możemy publikować wszelkiego rodzaju treści, transmitować na żywo i dzielić się przyjaznymi rozmowami z naszymi kontaktami. Ponadto mówi się już, że w najbliższej przyszłości funkcje społeczne będą nadal rosły.

Jego historia przenosi nas do 6 października 2010 r., W którym zadebiutował na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS, aby później dotrzeć do terminali na Androida. Od tego czasu jego popularność nie przestała rosnąć, przewyższając 1.000 milionów użytkowników.

Sukces był taki, że po raz kolejny Facebook postanowił wziąć portfel i zdobyć aplikację, aby dołączyć go do swojego ekosystemu, w którym jest również WhatsApp lub sam Facebook. Oczywiście, jak to miało miejsce w przypadku aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, w tej chwili obie aplikacje poruszają się po dwóch dobrze zróżnicowanych drogach, nie spotykając się w żadnym momencie, co powinniśmy być bardzo wdzięczni wszystkim, którzy są użytkownikami jednej lub obu aplikacji.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Sieci społecznościowe
Deweloper : Instagram Inc
Sponsored Link

O ..

Jednym z kluczy do sukcesu Instagramu i jak to się dzieje w wielu aplikacjach, jest jego prostota. I to jest tak, że każdy użytkownik, który po raz pierwszy korzysta z tej sieci społecznościowej, będzie w stanie poradzić sobie bez większych trudności, ucząc się używać go w ciągu kilku minut jako prawdziwy ekspert. Najpierw znajdziemy tablicę, na której zobaczymy wszystkie zdjęcia lub filmy udostępnione przez nasze kontakty.


Jeśli przejdziemy w dół, zobaczymy coraz więcej zdjęć. Na górze widzimy filmy, które są w tym czasie nagrywane, a także historie, które użytkownicy udostępniają przez cały dzień. Aby edytować zdjęcia lub filmy, wystarczy nacisnąć ikonę z symbolem sumy znajdującym się na dole ekranu.


Wybierając zdjęcie, które chcemy edytować i przesłać, możemy zobaczyć ogromną liczbę filtrów, których możemy użyć. Można również edytować go, zmieniając intensywność filtra, ale także dodając cieniowanie, rozmycie i wiele innych opcji oferowanych przez Instagram.


Niewątpliwie Instagram jest jedną z ulubionych aplikacji dla użytkowników, ponieważ oferuje nam możliwość oglądania zdjęć z naszych kontaktów i publikowania ich bez zbyt wielu komplikacji, a przede wszystkim bez konieczności przechodzenia przez złożone i zaprogramowane procesy.


Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Instagramu, możemy Ci tylko powiedzieć, że możesz pobrać go z Google Play lub App Store, za darmo i zacząć się nim cieszyć. Jesteśmy pewni i przekonani, że nie będziesz zawiedziony i że w końcu będziesz jednym z tych użytkowników, którzy lubią go w 100% przez cały czas.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Instagram pozwala nam, poprzez filtry, edytować i udostępniać nasze najlepsze zdjęcia z wybranymi kontaktami

- Jest to aplikacja do edycji zdjęć, całkowicie darmowa, nie bardzo skomplikowana, z dużą liczbą opcji i funkcjonalności

- Jest własnością Facebooka, który zawsze nadaje mu wyższy status niż jakakolwiek inna aplikacja

- Pomimo upływu czasu udało się utrzymać swoją popularność, oferując często nowe opcje i funkcje

Pros/Cons
Pros
- Jest to bezpłatna aplikacja z ogromną ilością opcji, które zapewnią nam długie godziny zabawy i rozrywki

- Jego prosta, pozwala każdemu użytkownikowi cieszyć się nim bez zbyt wielu problemów

- Jest dostępny dla iOS i Androida, więc każdy użytkownik może cieszyć się nim na swoim smartfonie bez żadnych ograniczeń
Cons
- Zużycie danych jest niewątpliwie problemem, chociaż w przypadku zdjęć i filmów można powiedzieć, że nie jest nadmierne, chociaż jest ważne

- Prywatność naszych zdjęć została wielokrotnie naruszona
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij