Love Balls Review

Zaktualizowano 23.01.2020

Love Balls to bardzo prosta gra, która pozwoli ci korzystac ze swojego smartfona przez wiele godzin, próbując pokonać poziomy, które stają się coraz bardziej skomplikowane
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Super Tapx Limited
Sponsored Link

Jeśli przejrzymy listy aplikacji zarówno Google Play, jak i App Store, na czołowych pozycjach znajdziemy Love Balls, gra, o której dziś rozmawiamy, pomimo swojej prostoty zainteresowala setki tysięcy użytkowników z całego świata. Stała się nawet obiektem uwielbienia dla wielu użytkowników YouTube, którzy zrobili różne filmy o grze.

Po raz kolejny prostota jest glownym elementem tej gry. Ponadto mechanika gry jest bardzo prosta, ponieważ musimy tylko spróbować, aby dwie kule, które są głównymi bohaterami gry, dotarły do ​​celu.

W tym celu musimy rysować trajektorie w powietrzu, aby obie kulki sie spotkaly. Gdy to się stanie, przekroczymy ten poziom. Jeśli nie dojdziesz za pierwszym razem, nie martw się, ponieważ będziemy mieli kilka prób, a nawet jeśli nie uda ci się zebrać dwóch piłek razem, możesz użyć przycisku pomocy, który zaoferuje nam sugestię, ktora pomoze zebrać piłki.

Gra, jak to ma miejsce w przypadku wielu innych, oferuje nam zakupy w aplikacji, choć można ją pobrać za darmo. Zakupy pozwalają uzyskać „pomoc” w samej grze, ale po wypróbowaniu jej przez kilka dni możemy powiedzieć, że nie są one wcale potrzebne.

Jeśli chcesz miło spędzić czas i zagrać w grę bez zbyt wielu komplikacji, bez wątpienia Love Balls to Twoja gra. Oczywiście, uważaj, aby sie nie zatracic, ponieważ zbieranie piłek jest bardzo uzależniające.

Czy zacząłeś juz cieszyć się poziomami wciągających Love Balls?


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Super Tapx Limited
Sponsored Link

O ..

Jak wspomnieliśmy wcześniej, celem w Love Balls jest zjednoczenie miłości dwóch piłek znajdujących się w różnych punktach, aby to osiągnąć, możemy narysować linie, które prowadzą tę miłość.


Na pierwszych poziomach znajdujemy prosty poradnik, w którym dowiemy się, jak pokonać przedstawione zagadki. Wyobraźnia jest niezbędna, ponieważ możesz narysować wszelkiego rodzaju zakrzywione linie, które spełniają swoje przeznaczenie. Oczywiście, gdy zużyjesz mniej atramentu, otrzymasz więcej punktów.


Grywalność czyni ja bardzo uzależniająca. Procent pozostałego atramentu, którego możesz użyć, pojawia się na górnej czesci ekranu. Love Balls to darmowa gra, ale posiada komunikaty, które będą wyświetlane co jakis czas. Ponadto po każdej grze możemy podwoić wynik oglądając film.


W przeciwieństwie do innych gier. Love Balls nie wymaga aktywnego połączenia internetowego, więc jeśli chcemy, możemy umieścić terminal w trybie samolotowym i grać bez przerw. Jest to szczególnie doceniane, jeśli będziemy grać przez długi czas.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Granie w gry logiczne i zręcznościowe, takie jak Love Balls, pomaga nam zuzytkowac wolny czas i poprawić naszą zdolność rozumowania.

- Nie spiesz się, czasami poziomy moga zostac pokonywane dzieki cierpliwości i byciu bardzo uważnym.

- Uważaj komu pozwolisz grać w Love Balls, ponieważ zakupy zintegrowane w aplikacji mogą zniechecic.

- Nigdy nie rozpaczaj, gdy nie mozesz pokonanac pewnego poziomu, ponieważ zawsze możesz skorzystać z pomocy w grze aby nie stracić zainteresowania lub sprawić, że przegrasz.

Pros/Cons
Pros
- To prosta gra, która sprawi, że zaczniesz myślec, aby znaleźć właściwe rozwiązanie.

- „Obciążenie gry nie jest duze ze względu na fakt, że grafika jest nieskomplikowana.

- Poziomy nie koncza sie, więc zabawa jest gwarantowana przez wiele dni.
Cons
- Czasami Love Balls są zbyt proste, zwłaszcza jeśli masz doświadczenie i umiejętności w tego typu grach

- Zintegrowane zakupy są bardzo uciążliwe, podobnie jak reklamy, które będziemy musieli obsługiwać co jakiś czas
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij