Microsoft Office Review

Zaktualizowano 23.01.2020

Microsoft Office - pakiet aplikacji biurowych wyprodukowany przez firmę Microsoft
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Dokumenty
Deweloper : Microsoft
Sponsored Link

Wszyscy znamy takie aplikacje spod znaku Microsoft jak: Word, Excel, Outlook czy PowerPoint.  Microsoft Office to klasyczny pakiet biurowy, który odróżnia od innych nastawienie na obsługę danych w chmurze, większa integracja z usługami Microsoftu oraz zupełnie nowy sposób podejścia do pracy z dokumentami.

Pisz bez obaw, wiedząc, że inteligentna technologia ułatwi Ci pracę, udostępniając sugestie dotyczące pisowni, gramatyki, a nawet stylu pisania. Mając odpowiednie narzędzia na wyciągnięcie ręki, możesz łatwo zastąpić pisanie na papierze funkcjami cyfrowego pisma odręcznego i intuicyjnego edytowania.

Dzięki inteligentnej technologii program Excel uczy się Twoich wzorców, aby zaoszczędzić Twój czas. Łatwo twórz arkusze kalkulacyjne na podstawie szablonów lub samodzielnie i wykonuj obliczenia przy użyciu nowoczesnych formuł. Udostępnij skoroszyt innym osobom i zawsze pracuj z jego najnowszą wersją w ramach współpracy w czasie rzeczywistym, aby szybciej wykonywać zadania.

Dzięki usłudze Microsoft Office możesz pracować z plikiem dowolnego programu na urządzeniu przenośnym, na komputerze stacjonarnym i za pośrednictwem Internetu.

Przekazuj swoje pomysły, korzystając z estetycznych projektów, rozbudowanych animacji, filmowych przejść, modeli 3D i ikon. Dzięki inteligentnej technologii możesz łatwo ożywić swoją prezentację kilkoma kliknięciami. Opowiedz swoją historię bez obaw, korzystając z notatek na każdym slajdzie, które są widoczne tylko dla Ciebie. Łatwo tłumacz slajdy na wybrany język i używaj wbudowanej funkcji Sprawdzanie ułatwień dostępu, aby zagwarantować, że nic nie umknie Twoim odbiorcom.

Programy składające się na Microsoft Office są przeznaczone do uruchamiania na platformie Microsoft Windows oraz Apple OS X, lecz mogą zostać uruchomione na innych systemach (GNU/Linux, FreeBSD itp.) za pomocą programów takich jak np. Wine.

 

 

 


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Dokumenty
Deweloper : Microsoft
Sponsored Link

O ..

Microsoft Office to najpopularniejszy pakiet biurowy - nikomu nie trzeba go przedstawiać.


Microsoft Office to pakiet stanowiący połączenie najlepszych narzędzi do nowoczesnej pracy. Dzięki połączeniu najlepszych w swojej klasie aplikacji, takich jak Excel i Outlook, z zaawansowanymi usługami w chmurze, takimi jak OneDrive i Microsoft Teams, umożliwia wszystkim tworzenie i udostępnianie zawartości w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.


Microsoft Office zawiera programy podstawowe takie jak:
-Word (edytor tekstu)
-Excel (arkusz kalkulacyjny)
-PowerPoint (tworzenie i wyświetlanie prezentacji)
-OneNote (sporządzanie notatek, dodawany od wersji 2003)


Oraz programy dodatkowe:
-Access (front-end baza danych z wbudowanym silnikiem plikowych baz danych Microsoft Jet)
-Entourage (odpowiednik Microsoft Outlook dla Mac OS)
-Outlook (osobisty menadżer informacji, tzw. PIM)
-Project (zarządzanie harmonogramem projektów)
-Publisher (tworzenie publikacji prasowych)
-SharePoint Server lub Sharepoint Services 3.0 (zestaw serwerów do zarządzania informacjami)
-Project Server (zarządzanie projektami na poziomie organizacji)
-Visio (edytor schematów)
-Skype for Business (d. Microsoft Office Communicator – komunikator internetowy)


Microsoft Office to pakiet stanowiący połączenie najlepszych narzędzi do nowoczesnej pracy. Dzięki połączeniu najlepszych w swojej klasie aplikacji, takich jak Excel i Outlook, z zaawansowanymi usługami w chmurze, takimi jak OneDrive i Microsoft Teams, umożliwia wszystkim tworzenie i udostępnianie zawartości w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.


Nawet w drodze możesz przeglądać wyniki pracy czy tworzyć budżet. Dzięki niezawodnym narzędziom do formatowania i funkcjom dostosujesz arkusz do potrzeb. Z aplikacją Excel utworzysz idealny arkusz kalkulacyjny.

Udostępnij pliki kilkoma naciśnięciami, szybko zapraszając innych do edycji skoroszytu, wyświetlenia go lub pozostawienia w nim komentarza. Skopiuj zawartość arkusza kalkulacyjnego do treści wiadomości e-mail bez zmiany formatu. Skoroszyt można też udostępnić, dołączając go lub kopiując link do niego.


 


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

-Pobierz wersje próbną aby sprawdzić jak działa na Twoim urządzeniu

-Skorzystaj z Pomocy aby dowiedzieć się więcej o programach

-Połącz się z innymi aby szybko przekazywać informacje

Pros/Cons
Pros
-Prosty w obsłudze

-Podstawowe funkcje są bezpłatne

-Mając cały pakiet możesz wykonywać rożne czynności

-Programy te sa wystarczające
Cons
-Dodatkowe programy są płatne

-Może nie spełniać oczekiwań profesjonalnych użytkowników

-Trzeba założyć konto by skorzystać z wersji próbnej

-Przy ponownym otwieraniu pliku zdarza się ze plik jest zdeformowany
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij