Pet Rescue Review

Zaktualizowano 23.01.2020

Pet Rescue Saga to gra polegająca na niszczeniu bloków
Likes 10,440


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : King
Sponsored Link

Pet Rescue Saga to dobrze znana aplikacja internetowa. Został zbudowany przez tego samego twórcę Candy Crush Saga i jest dość podobny pod względem estetycznym i podąża za tą samą linią, z wyjątkiem celu i celu. Jako prezentację wprowadzającą, mając na uwadze aplikację dla iphone Candy Crush, a nie tablicę, ale poziomową ścieżkę przechodzącą przez magiczne pole, to cudowne i magiczne pole ma kaskadę, gigantycznego kota i grzyby, zamek i kapelusz i zegarek. W miarę postępów w grze pole staje się miastem z kilkoma gigantycznymi zwierzętami.

Cel Pet Rescue Saga różni się nieco od poziomu do poziomu, ale jedno jest pewne: użytkownik musi wykonać połączenia bloków tego samego koloru, co najmniej dwa, a następnie usunąć je klikając na nie myszką, tym bardziej blokuje jasność gracza, a wynik uzyskuje na końcu poziomu.

Saga Pet Rescue jest dość zabawna i wciągająca. Wystarczy powiedzieć, że chodzi o zwierzęta i że użytkownik ma na wielu poziomach funkcję ratowania życia. Oprócz tego jest gra strategiczna, a użytkownik musi myśleć pewną liczbą ruchów, aby uzyskać prawidłowe skrzyżowania bloków, uzyskać maksymalną liczbę punktów i oczyścić cały ekran gry.

Ta gra oznacza, że ​​użytkownik ma kontakt z innymi graczami. Życia i odblokowania niektórych poziomów są osiągane tylko przez przyjaznych graczy. Może to być przeszkodą lub wartością dodaną dla niektórych osób.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : King
Sponsored Link

O ..

W aplikacji internetowej Pet Rescue Saga, użytkownik zauważy, że będzie musiał przejść, jak aplikacja iPhone Crush Saga Saga, na kilka wyzwań na różnych poziomach. Na poziomie początkowym, na przykład, użytkownik musi osiągnąć cel, usuwając ponad 80% bloków, oszczędzając w ten sposób dwie małe świnki, które znajdują się na szczycie wszystkich bloków. Tylko wtedy użytkownik będzie mógł przejść do następnego poziomu. Przechodząc do innych poziomów, cel będzie się różnił. Niektórzy proszą użytkownika o zapisanie liczby zwierząt „X” na szczycie wszystkich bloków, inne wymagają od gracza posiadania minimalnej liczby punktów i oczyszczenia pewnego procentu bloków. Jak w większości gier, stopień trudności staje się coraz trudniejszy.


Użytkownik rozpoczyna swoją grę z 5 życiami, które mogą być widoczne w górnej części ekranu gry w kształcie serca. Musi wypełnić wszystkie zadania wymagane na każdym poziomie, w przeciwnym razie straci życie, niezależnie od tego, czy spełnił jedno z nich, co ma sens tylko wtedy, gdy spełni wszystko, co jest wymagane, aby mógł przejść poziom . Pod koniec wyczerpania pierwszego życia stoper jest aktywowany. 30 minut odliczania do momentu, w którym użytkownik stracił całe życie, musi poczekać, aż chronometr wróci do „0” minut, aby odzyskać całe życie. Istnieją dwie inne hipotezy poza oczekiwaniem: oczekuje się, że znajdą się użytkownicy, którzy zaoferują ci życie, lub możesz zapłacić za pięć żyć, korzystając z kredytów Facebooka.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- wziąć pod uwagę cele programu
-Dowiedz się, jak używać rakiet
-Analizuj przeszkody
-Patrz jak najszybciej zwolnić zablokowane przedmioty
- Rozbij bomby i balony w odpowiednim czasie
-Zrób życie tylko dla przyjaciół, którzy grają w Pet Rescue Saga

Pros/Cons
Pros
-To jest gra, w której rozwijane są różne sztuczki
- może przyczynić się do rozwoju psychomotorycznego i orientacji przestrzennej uczniów,
- bardzo pomocny aspekt dla młodszych uczniów.
Cons
-jeśli nie masz odpowiedniej kontroli nad czasem gry
może powodować uzależnienie
- ponieważ wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że tracą czas podczas gry
- izolują się od społeczeństwa z powodu manii kontynuowania przechodzenia poziomów
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij