ROBLOX Review

Zaktualizowano 23.01.2020

ROBLOX to jedna z modnych gier, w której limity są wyznaczane przez wyobraźnię, możesz tu zbudować wszystko, o czym marzyłeś
Likes 11,331


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Roblox Corporation
Sponsored Link

ROBLOX to jedna z wielu gier, które docierają zarówno do App Store, jak i Google Play, z myślą o osiągnięciu wielkich sukcesów, gromadząc miliony graczy i będąc prawdziwą maszyną do robienia pieniędzy. Niewiele z nich to robi, ale bez wątpienia gra, którą dziś wam przedstawiamy, osiągnęła to w mgnienu oka. Liczba graczy, osiągnęła już 48 milionów aktywnych użytkowników.

Nazwana platformą wyobraźni przez jego twórców, w ROBLOX, możemy zbudować wszystko, co możemy sobie wyobrazić. Z dużej rezydencji, przechodząc przez tor Formuły 1 i do parku rozrywki. Każdy może go budować i zarządzać nim, jak chce, sam lub w towarzystwie swoich przyjaciół.

Każda konstrukcja stworzona przez użytkownika może być wykorzystywana nie tylko przez użytkownika, ale przez każdego, kto chce ją obejrzeć. Jedną z największych zalet ROBLOX jest to, że możemy wypróbować dowolną z tych konstrukcji, aby każdy świat stworzony przez użytkownika był przygodą dla innych. Na przykład, jeśli wyruszysz na budowę wielkiego drapacza chmur, każdy użytkownik, który cię odwiedza, może mieć możliwość cieszenia się przyjemnymi widokami z góry. Jeśli zdecydujesz się na tor wyścigów samochodowych, możesz mieć czas, aby zasiąść za kierownicą potężnego samochodu, aby wyruszyć na pełną prędkość.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Roblox Corporation
Sponsored Link

O ..

„Robux” to nazwa wirtualnej waluty używanej w grze, tak jak ma to miejsce w innych podobnych grach. Chociaż gra jest całkowicie bezpłatna, możemy w niej dokonać zakupów akcesoriów, ulepszeń lub awatarów, dzięki tej wirtualnej walucie, aby przejść do przodu w grze nie musimy stać w oczekiwaniu.


Oznacza to oczywiście, że musimy być bardzo ostrożni podczas gry, zwłaszcza jeśli chcemy pozwolić najmłodszym graczom w domu grać na naszym urządzeniu mobilnym lub tablecie. Jest to jeden z negatywnych aspektów tej gry i wielu innych, które również zachęcają do ciągłego kupowania wirtualnych monet w celu ulepszenia gry.


Ponad 48 milionów aktywnych graczy dzisiaj podwyższa jakoś tej gry, ponieważ pozwoli nam to zawsze wchodzić w interakcje z ludźmi, naszym krajem i innymi oraz grać razem. Ponadto dzięki czatowi z grą możemy cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem, nie tylko budować wszystko, co chcemy, ale także cieszyć się z ludźmi takimi jak my.


Bez wątpienia, jeśli lubisz budować i gry, w których wyobraźnia nie ma ograniczeń, powinieneś teraz pobrać ROBLOX i zacząć cieszyć się. Lecz bądź bardzo ostrożny, jest bardzo uzależniający i w krótkim czasie nie będziesz w stanie przestać budować i marzyć o nowych wyzwaniach.


Gotowy, by zacząć cieszyć się ROBLOXEM?


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- „Ciesz się mocą wyobraźni i buduj każdą z tych rzeczy, które przychodzą ci do głowy”

- „Wszystko, co możesz wymyślić, może zostać zbudowane. Jeśli zamierzasz grać w ROBLOX, pamiętaj o tym.

- „Jest to gra, która nie zajmuje zbyt dużo miejsca i nie wymaga zbyt wielu zasobów z urządzenia mobilnego lub tabletu, aby można było grać na prawie każdym urządzeniu”

Pros/Cons
Pros
- „To naprawdę prosta gra, którą każdy może cieszyć się bez napotkania zbyt wielu komplikacji”

- „Jest całkowicie darmowy”

- „Nie ma końca, nie ma limitu, ponieważ wyobraźnia będzie naszym jedynym ograniczeniem”
Cons
- „Zintegrowane zakupy to duży problem, zwłaszcza jeśli zamierzasz grać w ROBLOX na swoim urządzeniu mobilnym lub tablecie”

- „Brak konkretnych celów może sprawić, że z biegiem czasu wpadniesz w nudę”

- „Czasami jeśli nie masz smartfona lub tabletu ostatniej generacji, możesz zauważyć powolność”
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij