Snapchat Review

Zaktualizowano 23.01.2020

Snapchat jest jedną z najpopularniejszych aplikacji w danej chwili, w której głównymi bohaterami są filtry wszelkiego rodzaju
Likes 10,678


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Siec spolecznosciowa
Deweloper : Snap, Inc
Sponsored Link

Jeśli przyjrzymy się listom najczęściej pobieranych aplikacji z App Store i Google Play, z pewnością znajdziemy na nich Snapchat, aplikacje, o której będziemy dzisiaj rozmawiać. Ponieważ oficjalnie Snapchat pojawił się na rynku w 2010 r., stawal sie coraz bardziej popularny i obecnie ma miliony użytkowników na całym świecie, którzy cieszą się wszystkimi funkcjami tej ciekawej aplikacji.

Stworzony w 2010 roku przez Evan Spiegel, Bobby Murphy i Reggie Brown, a jednocześnie studentow Uniwersytetu Stanforda w Stanach Zjednoczonych, udało mu się z czasem na nowo odkryć i przyciągnąć wzrok innych dużych firm, takich jak Facebook. Obecnie ta popularna aplikacja bedaca siecia społecznościowa jest kierowana przez Snap Inc.

Gdybyśmy musieli wyjaśnić możliwości oferowane przez Snapchat, z pewnością byłoby to skomplikowane, a to dlatego, że obecnie zakres oferowanych funkcji jest bardzo szeroki. Jednak nadal najważniejsze jest nagrywanie filmów lub robienie zdjęć przy użyciu niektórych dostępnych filtrów, które zmieniają się tak często, że nikt nie może popaść w nudę.

Filtry te są bardzo zróżnicowane i chociaż wiele innych aplikacji próbowało je skopiować, żadnemu nie udało się znaleźć klucza do sukcesu. Korzystając z wielu dostępnych filtrow, możemy być uroczym królikiem, prawdziwym prywatnym detektywem lub wyglądac jakbysmy wyjechali na wakacje na rajskie Wyspy Karaibskie.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Siec spolecznosciowa
Deweloper : Snap, Inc
Sponsored Link

O ..

Ponadto każdy użytkownik ma możliwość robienia zdjęć lub filmów, dodając nie tylko filtry, o których mówiliśmy, ale także teksty lub różne rysunki. Można to udostępnić innym uzytkownikom przez okreslony czas. Jest to coś, co „skopiowało” wiele innych aplikacji, takich jak Instagram, chociaż w niektórych przypadkach bez powodzenia.


Wraz z upływem czasu Snapchat dodawał opcje i funkcje. Chociaż wiele ludzi zakładało utratę popularności aplikacji, wraz z postępami Instagrama i Facebooka, dziś nadal jest jedną z najbardziej udanych aplikacji z rosnaca liczba pobran zarówno w Google Play, jak i App Store, gdzie jest dostępna do pobrania za darmo.


Snapchat próbował ostatnio zdywersyfikować swoją działalność, jednak bez większego sukcesu. Wydaje się, że użytkownicy lubią filtry i wiele opcji, które sa oferowane od początku powstania aplikacji. Osiagneli ogromny sukces, który trwa do dzisiaj. Gotowy, aby zanurzyć się w atrakcyjnym i zabawnym świecie Snapchat?


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Nie nadużywaj filtrów Snapchat, bo prędzej czy później twoi znajomi sie znudza

- Uważnie obserwuj swój smartfon, Snapchat nieustannie korzysta z kamery i stałego połączenia z siecią

- Możesz nie znaleźć bardziej rozrywkowej i darmowej aplikacji

Pros/Cons
Pros
- Jest to najbardziej rozrywkowa aplikacja, która zapewni Ci godziny zabawy, a także wiele zabawnych zdjęć i filmów

- Jest to całkowicie darmowa aplikacja bez zbyt wielu reklam
Cons
- Czasami filtry oferowane przez Snapchat psują wszelkie zdjęcia

- Wykorzystanie tej aplikacji ma poważny wpływ na zużycie danych, więc miej to na uwadze”

- Bateria smartfonów nie jest nieskończona, wiec jeśli używasz Snapchat, wytrzymuje o wiele krocej”
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij