Spotify Review

Zaktualizowano 23.01.2020

Dzięki Spotify możesz słuchać ulubionej muzyki, kiedy tylko chcesz
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Muzyka
Deweloper : Spotify
Sponsored Link

Spotify to usługa strumieniowego przesyłania muzyki, podcastów i wideo, która została oficjalnie uruchomiona 7 października 2008 r. Jest to najpopularniejsza i najczęściej używana usługa przesyłania strumieniowego na świecie. Jest rozwijany przez startup Spotify AB w Sztokholmie, Szwecja.

Udostępnia treści chronione treścią przez ograniczenia zarządzania prawami cyfrowymi firmom nagraniowym i medialnym. Spotify to usługa freemium; podstawowe funkcje są wolne od reklam i ograniczeń, a dodatkowe funkcje, takie jak ulepszona jakość przesyłania strumieniowego i pobieranie muzyki, są oferowane za płatne subskrypcje.

Spotify jest dostępny w większości krajów Europy, części Ameryki, Australii, Nowej Zelandii i części Azji. Jest dostępny dla większości nowoczesnych urządzeń, w tym Windows, MacOS i Linux, a także smartfonów i tabletów z systemami iOS, Windows Phone i Android. Utwory można przeglądać lub wyszukiwać według wykonawcy, albumu, gatunku, listy odtwarzania lub wytwórni płytowej. Użytkownicy mogą tworzyć, edytować lub udostępniać listy odtwarzania, udostępniać utwory w sieciach społecznościowych lub listy odtwarzania innym użytkownikom. Spotify zapewnia dostęp do ponad 30 milionów utworów. Do kwietnia 2019 r. Miało ponad 217 milionów aktywnych użytkowników, w tym 100 milionów płatnych abonentów.

Spotify płaci tantiemy na podstawie liczby przesłuchań artysty jako całkowitej liczby utworów usłyszanych w usłudze, w przeciwieństwie do fizycznej sprzedaży lub pobrania, które płacą artystom stałą cenę za sprzedaną piosenkę lub album. Przekazują one około 70% łącznych przychodów posiadaczom praw, którzy następnie płacą artystom na podstawie ich indywidualnych umów.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Muzyka
Deweloper : Spotify
Sponsored Link

O ..

Porównując produkty i usługi Spotify z wieloma innymi konkurencyjnymi markami, takimi jak Deezer, Rdio, Napster, TIDAL, Google Music, Apple Music, Qobuz, Pandora i iHeart Radio, istnieje kilka funkcji, które odgrywają rolę w potencjalnej decyzji klient.


Do najważniejszych funkcji należą: rodzaj lub cel usługi przesyłania strumieniowego, czy dostępne są bezpłatne opcje, obecność reklam lub ich brak, platformy lub aplikacje obsługujące każdą usługę, wysokość kosztów subskrypcji i rozmiar oferowana biblioteka muzyczna.


Spotify ma bibliotekę na żądanie, w której użytkownicy mogą tworzyć listy odtwarzania i śledzić innych melomanów.


Spotify oferuje również Spotify Radio, które umożliwia użytkownikom dostęp do wielu modelowanych stacji dla artystów i gatunków muzycznych. Spotify oferuje bezpłatną wersję usługi transmisji strumieniowej, która zawiera reklamy i jest dostępna z komputera stacjonarnego, laptopa lub urządzenia mobilnego (6 przeskoków na godzinę). Jednak płacąc 9,99 USD lub 4,99 USD, jeśli użytkownik jest studentem, użytkownik może uzyskać dostęp do wszystkich funkcji Spotify w trybie online lub offline bez reklam i na dowolnym urządzeniu. Spotify oferuje bibliotekę muzyczną z ponad 30 milionami utworów.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

Możesz pobrać połączenie z Internetem.
- Importuj utwory, których nie masz w iTunes i innych miejscach na swoim komputerze bezpośrednio do Spotify.
- Używaj telefonu jako pilota i odtwarzaj muzykę z innego komputera lub głośników.
- Czytaj jako teksty w czasie rzeczywistym podczas odtwarzania piosenki.

Pros/Cons
Pros
- Funkcje Premium Spotify
- Różne plany członkostwa Spotify
- Bezpłatna wersja próbna
- Używaj go w przeglądarce internetowej, na telefonie iPhone lub urządzeniu z Androidem
Cons
- Spotify nie ma już własnej funkcji tekstowej
- Dostępne w ograniczonej liczbie krajów
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij