TikTok Review

Zaktualizowano 23.01.2020

to aplikacja, która pozwala na nagrywanie krótkich filmów, zazwyczaj z dubbingu muzycznego, tańców, klipów lub scen humorystycznych
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Sieci społecznościowe
Deweloper : ByteDance
Sponsored Link

TikTok, wcześniej nazywany Musical.ly, to aplikacja, która pozwala nagrywać krótkie filmy, zazwyczaj z dubbingiem muzycznym, tańcami, klipami lub scenami nastrojowymi. Aplikacja osiągnęła listę najbardziej pobranych w Stanach Zjednoczonych w październiku, licząc 130 milionów użytkowników, wyprzedzając Instagram i Facebook. Usługa jest gorączkowa wśród młodej azjatyckiej publiczności, zwłaszcza wśród Chińczyków, ale również odnosi sukcesy w Brazylii. Znani wpływowi twórcy innych sieci społecznościowych, takich jak Winderson Nunes, osiągnęli już 200 000 fanów na TikTok.

TikTok to aplikacja na Androida i iPhone'a (iOS), przeznaczona wyłącznie do nagrywania i publikowania krótkich filmów, która może trwać od 15 do 60 sekund, z głównym dubbingiem. Najsłynniejsze lektury wykonywane są głównie przez ludzi używających tonu humoru lub wykonujących choreografię taneczną. Możliwe jest również nagrywanie filmów bez kopiowania za pomocą dźwięku z mikrofonu. Aplikacja to format sieci społecznościowych, a użytkownicy mogą śledzić swoje profile, cieszyć się, komentować i udostępniać publikacje. Aby uzyskać dostęp, możesz korzystać z poczty e-mail lub danych z Facebooka, Google lub Twittera.

Aby wykonać dubbing, użytkownik może uzyskać dostęp do obszernego katalogu samego TikTok, który oferuje muzykę krajową i międzynarodową. Utwory są rozdzielone według kategorii, wśród najbardziej znanych momentów lub według gatunku muzycznego. Podczas oglądania wideo od znajomego aplikacja wyświetla także nazwę wykonawcy i utwór użyty w tym dubie, dzięki czemu użytkownik ma do niego dostęp. Nagrywając wideo lub przesyłając plik z galerii, można miksować głośność dźwięku otoczenia i wybranej ścieżki, aby stworzyć idealny dźwięk.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Sieci społecznościowe
Deweloper : ByteDance
Sponsored Link

O ..

Jak zrobić film z TikTok


Na dole głównego ekranu aplikacji pojawi się symbol „+”. Aby rozpocząć nagrywanie, musisz nacisnąć przycisk, który przeniesie Cię do nowego ekranu, na którym kamera zostanie aktywowana. Po prawej stronie pojawi się nowa seria przycisków i opcji.
W TikTok główną ideą jest tworzenie filmów zgodnie z utworami. Bądź filmem, który dosłownie imituje, lub zabawnymi filmami, które nadążają za muzyką. Aby nagrać, musisz nacisnąć czerwony przycisk i zatrzymać, kiedy chcesz.


Możesz także zastosować różne tryby nagrywania, takie jak normalny, szybki, upływ, epicki i wolny, a także różne efekty. W opcjach po prawej stronie możesz zmienić kamerę nagrywającą, wybrać filtry, ustawić timer, włączyć lub wyłączyć tryb urody i użyć lampy błyskowej.


Teraz wystarczy zacząć korzystać z aplikacji i nauczyć się sztuczek, aby tworzyć najlepsze filmy.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Stwórz lub już korzystaj z hashtagów dla swojej bomby wideo jeszcze bardziej, ponieważ działa ona jako hashtag na Facebooku, na przykład dodając „#” swoje filmy do szerszego zakresu. Ale to wyróżnia się tym, że ta aplikacja działa jako wyzwanie, w którym zwracasz uwagę na kwestionowaną wersję muzyki i tańca.

-Bądź kreatywny w wyborze efektów. Lub aplikacja oferuje wiele opcji edycji wideo, dzięki czemu możesz zoptymalizować swoją kreatywność.

Pros/Cons
Pros
- Kreatywność twoich dzieci poprawi się - tak, zauważyłem, że mają wyjątkową kreatywność podczas tworzenia teledysków w muzyce. Zwykle robią to, aby muzycznie uzyskać maksymalną liczbę obserwujących dla swojego profilu.
- Zobowiązują się do tego i dlatego nie musimy zwracać na nie uwagi.
- Kto wie, czy będą następnym Justinem Bieberem czy Shakirą? Jeśli tak się stanie, otrzymamy także sławę, prawda? Dlatego dobrze jest je wspierać i motywować, jeśli wierzysz w ich zdolności i kreatywność.
- Zawsze są szczęśliwi - Tak, odkryłem, że moje dzieci są zachwycone muzyką. Dlatego nie powinniśmy nagle całkowicie go usunąć. To przyniesie negatywne wyniki bezpiecznie.
Cons
- Twoje dzieci nie będą przeszkadzać w jedzeniu - unikną jedzenia, a my będziemy zmuszać je do jedzenia przez cały czas. Nie jest to możliwe, jeśli przechodzisz intensywne życie.
- Nie będą się martwić o swoje studia - ich życie szkolne będzie katastrofą, ponieważ nie przeszkadzają im prace domowe. Dostają mniej ocen na egzaminach i wszystko.
- Rachunek za energię wzrośnie - Tak, twoje dzieci będą nadużywać swoich urządzeń, aby korzystać z muzyki, a to zwiększy rachunki za energię do gorączkowego poziomu.
- Nie możesz uzyskać ich obecności, ponieważ są zawsze zajęci tworzeniem filmów na swoją stronę muzyczną ..
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij