Youtube Review

Zaktualizowano 23.01.2020

Youtube to serwis internetowy, który umożliwia bezpłatne umieszczanie, odtwarzanie strumieniowe, ocenianie i komentowanie filmów
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Edytory i odtwarzacze wideo
Deweloper : Alphabet Inc.
Sponsored Link

YouTube jest to serwis internetowy założony w lutym 2005 roku, który umożliwia bezpłatne umieszczanie, odtwarzanie, ocenianie i komentowanie filmów. Prezesem od 2014 roku jest Susan Wojcicki.

YouTube to platforma do udostępniania wideo, ale większość użytkowników to w rzeczywistości widzowie, a nie osoby przesyłające. Sama aplikacja YouTube jest zoptymalizowana pod kątem doskonałego oglądania. Prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy w aplikacji YouTube jest inteligentna funkcja automatycznego obracania. Może szybko wykryć, czy użytkownik ogląda wideo w orientacji poziomej lub pionowej, i natychmiast zmienia orientację filmu, aby dopasować go. Jeszcze lepsze jest to, że obie orientacje mają swoje mocne strony.

Oprócz podstawowych funkcji, takich jak wyszukiwane filmów, przeglądanie i subskrybowanych kanałów, oraz przygotowanych kategorii (np. na żywo, muzyka, rozrywka, bajki), udostępnia cały szereg dodatkowych możliwości:oglądanie filmów w rozdzielczości standardowej oraz HD (także w wypadku transmisji komórkowej), komentowanie oraz ocenianie filmów.

Wystarczy kliknąć ikonę lub przesunąć palcem po ekranie, aby przełączać się między polecanymi filmami, swoimi subskrypcjami i kontami. Możesz też zasubskrybować swoje ulubione kanały, tworzyć playlisty, edytować i publikować filmy, dodawać komentarze, udostępniać ciekawe treści, przesyłać filmy na telewizor itd. – a wszystko to za pomocą aplikacji.

W trybie pionowym użytkownicy mogą przewinąć w dół wideo, aby wyświetlić dodatkowe informacje, powiązane i zalecane filmy oraz komentarze użytkowników. Film nie zostanie przeniesiony, więc użytkownicy mogą oglądać filmy i współdziałać ze społecznością w tym samym czasie.

Strona jest bardzo popularna, każdego miesiąca jest odwiedzana przez 1,5 miliarda zalogowanych użytkowników. Na samych urządzeniach mobilnych użytkownicy spędzają średnio godzinę dziennie.

Zobacz, co ogląda świat – od najpopularniejszych klipów muzycznych po filmy o grach, filmy rozrywkowe, wiadomości i inne.

 

 

 

 


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Edytory i odtwarzacze wideo
Deweloper : Alphabet Inc.
Sponsored Link

O ..

W czasie lata 2006 YouTube był jedną z najszybciej rosnących witryn internetowych i stał się 5 najbardziej popularną stroną w rankingu Alexa Internet. Według badania z 16 lipca 2006 na YouTube oglądano 100 milionów filmów dziennie, a 65 tys. nowych filmów umieszczano na serwisie w ciągu doby. Witryna miała średnio prawie 20 milionów odwiedzających miesięcznie.

Pierwszym filmem opublikowanym w serwisie YouTube był "Me at the zoo" użytkownika jawed. Film został załadowany 23 kwietnia 2005 o 20:27.

YouTube jest dostępny na większości platform. Na platformach Windows i MacOS dostęp do YouTube można łatwo uzyskać za pomocą przeglądarki internetowej. Na urządzeniach mobilnych można łatwo pobrać aplikację YouTube na Androida i iOS. Aplikacja YouTube na Androida ma bardzo małą różnicę w stosunku do aplikacji na iOS. Aplikacja zapewnia również użytkownikom wiele opcji wyświetlania, aby zaspokoić ich potrzeby, preferencje i sytuacje. Na przykład, użytkownicy mogą dostosować jakość wideo tego, co oglądają, aby uniknąć powolnego ładowania lub dużych kosztów danych.


W przypadku użytkowników mających trudności ze słuchem YouTube ma funkcję napisów, do której może przyczynić się każdy użytkownik, aby pomóc przesyłającemu lub innym widzom. Jeśli nikt ze społeczności nie dodał żadnych podpisów, aplikacja zapewnia automatycznie generowane podpisy, które są na ogół dość dokładne, chociaż czasami mają jakieś błędy.


Możliwe jest również udostępnianie i pobieranie filmów z aplikacji. Aby pobrać filmy, użytkownicy muszą tylko nacisnąć przycisk pobierania znajdujący się na filmie i rozpocznie się pobieranie od razu. Udostępnianie filmów jest równie łatwe. Wystarczy kliknąć przycisk udostępniania i wybrać platformę mediów społecznościowych oraz osobę, do której chcesz wysłać film.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

• Przeglądaj treści proponowane dla Ciebie na karcie Strona główna.

• Oglądaj najnowsze filmy z ulubionych kanałów na karcie Subskrypcje.

• Wracaj do obejrzanych i polubionych filmów na karcie Konto.

Pros/Cons
Pros
- Jest to całkowicie darmowa aplikacja

- Jest to najbardziej rozrywkowa aplikacja, która zapewni Ci godziny zabawy, a także wiele zabawnych filmów

- Jest prosty w obsłudze

- Aby oglądać filmiki innych, nie potrzebujesz posiadać własnego konta
Cons
- Reklamy, które za każdym razem są większe, są bez wątpienia doskonałą przeszkodą dla każdego użytkownika

- Zużycie pamięci i ilości internetu tej aplikacji jest bardzo wysokie

- Pod filmami możemy przeczytać obraźliwe komentarze na temat osoby, która nagrała filmik
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij