4shared
Przechowuj, pobieraj i udostępniaj wszystkie swoje pliki online
Pobierz 4shared recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
7.1
Rozkład (3/10)
Funkcjonalność (8/10)
Berło (5/10)
Aktualizacje (5/10)
Synchronizacja (4/10)

Problem przechowywania na urządzeniach to coś, co zdarza się wielu osobom, codziennie zapisywane są miliony plików dowolnego typu, które stopniowo zajmują miejsce. Istnieje wiele aplikacji internetowych, które pomagają nam w tej akumulacji, a wśród nich znajduje się 4Shared, usługa online, której celem jest zapisanie we własnym mieszkaniu wszystkich dokumentów zgodnie z posiadaną pojemnością, łącząc wersję stacjonarną i mobilną dla lepszego działania

W ten sposób mamy do nich łatwy i szybki dostęp, niezależnie od tego, gdzie nimi zarządzamy i co chcemy pobierać, oferując swoim użytkownikom bardzo ciekawe możliwości przechowywania i transferu. Znajdziesz aplikację 4Shared do pobrania za darmo i jest ona kompatybilna z urządzeniami z systemem Android i iOS.

Jest to strona internetowa, której funkcją jest głównie przechowywanie, ale okazuje się również, że jedną z zalet 4Shared jest to, że możesz pobierać i udostępniać dowolne typy plików, w tym wideo, audio, gry, oprogramowanie itp., Niezależnie od formatu i zawsze gwarantuje skuteczność posiadanej przestrzeni online.

W bezpłatnej aplikacji 4Shared będziesz miał kilka funkcjonalności, które musisz znać, aby jak najlepiej ją wykorzystać. Jednym z nich jest to, że możesz tworzyć stałe foldery, w których możesz przechowywać wszystkie swoje dokumenty multimedialne o większej pojemności, co pozwala mieć bezpieczną kopię. Posiada możliwość wgrywania danych o maksymalnej wielkości 200 MB, przy pojemności 15 GB, dzięki czemu nie martwisz się o to, ile ważą Twoje pliki czy ile ich masz.

Będziesz mieć pełną kontrolę nad osobami, które mają dostęp do Twojej przestrzeni, co daje użytkownikom dodatkowe bezpieczeństwo, ponieważ ich dokumenty są chronione przed osobami trzecimi, które nie otrzymały zaproszenia do wejścia

Kiedy zaczynasz korzystać z 4Shared, bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że jeśli nie korzystasz z konta dłużej niż 30 dni, możesz je zamknąć, więc musisz na bieżąco monitorować i używać, aby nie stracić wszystkiego, co na nim zapisałeś.

Aby założyć konto, wystarczy je zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym i zalogować się. W tym momencie możesz to zrobić poprzez swoje profile w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter lub e-mailem, cokolwiek wybierzesz, tam będziesz otrzymywać wszystkie powiadomienia ze swojego profilu. Platforma wyśle ​​wiadomość z potwierdzeniem rejestracji i będziemy już mieli dostęp do własnej przestrzeni dyskowej.

Po wejściu do środka możemy zacząć dodawać wszystkie pliki, które chcemy, do naszej przestrzeni, decydując, czy chcemy je udostępnić, czy nie. Wszystkie jego wersje mają podobny interfejs, choć może się on nieco różnić w zależności od tego czy innego urządzenia, łączy je to, że jest bardzo prosty i intuicyjny i zawsze znajdziesz główne opcje. Każdy będzie miał inne pozwolenie i za każdym razem, gdy będziemy przesyłać nowy dokument, zapyta nas o to.

Aby zapisać plik, wystarczy kliknąć Prześlij i wyświetli się menu, w którym będziemy musieli wybrać między Prześlij pliki, folder lub FTP, ta ostatnia opcja nie pojawi się w bezpłatnej wersji aplikacji, umożliwiając nam przesłanie pojedynczych dokumentów lub bezpośrednio całego folderu. Gdy już ją wybraliśmy, pojawi się okno, w którym będziemy musieli wybrać trasę do miejsca, w którym chcemy, żeby się znajdowała. W przypadku, gdy zdecydujesz się załadować kilka dokumentów jednocześnie w folderze, jest to ten sam proces, w tym przypadku możemy kontynuować dodawanie w nim w przyszłości. Gdy wrócisz na stronę główną, znajdziesz wszystko, co właśnie dodałeś.

Jeśli chcesz, aby w aplikacji tworzyć nowe szafy na dokumenty i zarządzać pamięcią na tym komputerze, możesz to również zrobić. Musisz tylko kliknąć opcję Nowy folder, zostanie on automatycznie utworzony z polem u góry, abyś mógł wybrać nazwę, którą chcesz mu nadać, po wykonaniu tej czynności możesz go przenieść i używać do woli.

Jeśli chodzi o udostępnianie folderów i plików, użytkownik może swobodnie decydować, czy chce to zrobić i na jakim poziomie druga osoba może mieć dostęp do naszej przestrzeni. Osiągniesz to przez prosty fakt, że wybierzesz jeden i wybierzesz opcję udostępniania, tak szybko.

Dzięki tej aplikacji mamy dostęp do wszystkiego, co przechowujemy na naszym koncie 4Shared, w dowolnym czasie i miejscu, a synchronizacja z wersją desktopową gwarantuje, że niczego nie stracisz.

 
Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor :
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Jest bardzo szybki.

- Ty kontrolujesz, kto ma dostęp.

- Oferuje więcej niż wystarczająco dużo miejsca.

- Synchronizacja w różnych wersjach.
CONS
- Nie pobiera plików bezpośrednio z platformy.

- Ma reklamy.

- Usuwają konto, jeśli nie jest używane przez 30 dni.

- Nie można używać w trybie offline.
Kontynuuj pobieranie za darmo

4shared

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje