Recenzję Microsoft Edge
 Odkryj potężną technologię przeglądarki Microsoft 
 Microsoft Edge recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
5.7
Rozkład (8/10)
Funkcjonalność (6/10)
Berło (5/10)
Aktualizacje (6/10)
Synchronizacja (7/10)
Przejrzeć

Surfowanie po Internecie nie jest tak łatwe, jak się wydaje. Chociaż jesteśmy do tego bardzo przyzwyczajeni, wszystkie procesy zachodzące za tą czynnością są złożone. Używanie jednego lub drugiego programu do odwiedzania witryn, wchodzenia do sieci społecznościowych lub pobierania plików to nie to samo. Każda przeglądarka, której używamy, ma inne funkcje, zalety, zalety, wady i zalety. Są nawet ludzie, którzy czują się bardziej komfortowo niż inni, korzystając z tego lub innego programu.

Walka o zapewnienie ludziom najlepszej przeglądarki internetowej to trwająca od lat konfrontacja między najważniejszymi firmami technologicznymi na rynku. Odnosimy się głównie do Microsoft i Google.
Dzisiaj powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o jednym z najnowszych premier w dziedzinie przeglądarek na telefony komórkowe, tablety i komputery. Mamy na myśli Microsoft Edge, nic więcej i nic mniej, jak następcę Internet Explorera. Historyczny program firmy stworzony przez Billa Gatesa.

Microsoft Edge narodził się w 2015 roku dla produktów firmy Microsoft iz biegiem lat rozszerzył się na inne terminale. W 2017 roku trafił na Androida i iOS, aw 2019 na macOS. Dziś możesz bezpłatnie pobrać Microsoft Edge na dowolne urządzenie. Przeglądarka wkracza na teren złożonej, intensywnej i trudnej konkurencji. Ma wśród swoich rówieśników doskonałe aplikacje, takie jak Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari czy Opera. Ale firma Billa Gatesa opracowała szereg korzyści i korzyści dla tego programu, które czynią go godnym kandydatem.
Pobierając Microsoft Edge otrzymasz szybką, bezpieczną i funkcjonalną przeglądarkę. Program został opracowany z myślą o jak największej produktywności i intuicyjności. Jest bardzo szybki i postara się dostarczyć Ci to, czego szukasz tak dokładnie, jak to możliwe. Oprócz funkcji dodawania ulubionych witryn i szybkiego dostępu, możesz na przykład zapisywać ceny artykułów, aby je ze sobą porównywać. Korzysta również z szerokiej gamy wbudowanych narzędzi do poznawania Twoich zachowań online, gustów, preferencji i odwiedzanych witryn. Pozwoli ci to uzyskać najdokładniejsze wyniki za każdym razem, gdy czegoś szukasz. Zawiera również pełną gamę narzędzi ułatwień dostępu, dzięki czemu każdy może korzystać z produktu i jak najlepiej go wykorzystywać.

Bezpieczeństwo w Internecie jest dziś jednym z kluczowych punktów zarówno dla użytkowników, jak i dla firm. Podjęto wiele pracy, aby opracować jasne zasady, ustawienia, narzędzia i przepisy w tym zakresie. Z tego powodu bezpieczeństwo Microsoft Edge jest jednym z najbardziej i najlepiej rozwiniętych aspektów aplikacji.

Firma Billa Gatesa zainwestowała całą dostępną technologię bezpieczeństwa, aby uczynić tę przeglądarkę jedną z najbezpieczniejszych na rynku. Wszystkie ustawienia są zintegrowane z programem. Nie musisz niczego aktywować ani dezaktywować, jeśli znajdziesz się na stronie, która nie jest uważana za bezpieczną, Edge cię ostrzeże. Jego poziomy ochrony są tak wysokie, że można go używać na poziomie biznesowym bez żadnych dodatkowych modyfikacji.
Z drugiej strony jednym z najbardziej wyróżniających się punktów jest to, że w sekcji konfiguracji wszystko, co musisz wiedzieć o swoich opcjach, jest jasne. Dostosuj swoje preferencje, aby wiedzieć, jakie dane podajesz, komu, jak, kiedy i dlaczego. Na przykład, bez konieczności zmiany czegokolwiek, będziesz chroniony przed witrynami, które automatycznie śledzą Twoją aktywność. Masz również alternatywę przeglądania z opcją InPrivate, aby nie pozostawiać żadnego rodzaju śladu.

Po zainstalowaniu Microsoft Edge automatycznie będziesz mieć programy blokujące reklamy, takie jak AdBlock plus. Umożliwi to nawigację w prostszy, szybszy i bezproblemowy sposób.
Jednej z najważniejszych firm technologicznych nie można było pominąć w sporze o to, kto dostarcza najlepszy produkt do nawigacji w Internecie. W ten sposób Microsoft dołącza jako konkurent, który ma być brany pod uwagę za pośrednictwem Microsoft Edge. Program zawiera omówienie i dobrze przygotowane kilka kluczowych punktów dobrej nawigacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o interfejs, bezpieczeństwo, czy uczenie się zachowania użytkownika, naprawdę warto rozważyć opcję.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Microsoft Edge

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Dobra obsługa

- Opcje bezpieczeństwa

- Narzędzia wywiadowcze

- System porównywania cen
CONS
- Nie ma wielu różnic w porównaniu z innymi

- Interfejs, który mógłby być lepszy

- Trzeba się przyzwyczaić

- W niektórych miejscach zawodzi

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje