Recenzję LEGO App
 Ciesz się tym tytułem jednej z najpopularniejszych franczyz 
 LEGO App recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
7.3
Rozgrywka (5/10)
Historia (5/10)
Grafika (9/10)
Muzyka (2/10)
Wybory (3/10)
Przejrzeć

Technologia przyniosła ze sobą wiele możliwości. Rozwój gier i aplikacji przyniósł fanom najzabawniejsze i najbardziej nieoczekiwane części, tytuły i produkty. W dzisiejszych czasach można nie tylko cieszyć się grami wideo na komputerach i konsolach, ale jest również doskonała oferta gier mobilnych. Od prostych i zabawnych tytułów z niezależnych studiów, przez propozycje głównych wytwórni, po gry takie jak ta, o której tu opowiem. Jedna z najbardziej zabawnych, oryginalnych i autentycznych nowości.

Wszyscy znamy LEGO. Największy, najmniejszy, dzieci i dorośli. Nie ma osoby, która nigdy w życiu nie bawiła się jedną z tych uroczych zabawek i postaci. Firma została założona w 1932 roku przez Ole Kirka Christiansena. Od zawsze zachowuje tradycję firmy rodzinnej, do dziś. Ich stała siedziba znajduje się w Danii, zatrudnia prawie 8000 pracowników i jest obecna w ponad 130 krajach.
Marka zdołała stać się ikoną kultury i nie tylko jej produkcja skupiała się na realizacji zabawek, ale trafiła również na inne rynki takie jak odzież, filmy, seriale, kreskówki i gry LEGO.

Dzisiaj powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o jednej z najwybitniejszych, najważniejszych i przede wszystkim zabawnych aplikacji LEGO. Dostawa, którą można znaleźć w wirtualnych sklepach Android i iOS. Twórcy stworzyli dla nas kombinację, która będzie gwarantowanym sukcesem, grę LEGO oraz Jurassic World.
Pamiętaj, że Jurassic World należy do sagi Jurassic Park. To seria bardzo znanych filmów opartych na powieści Michaela Crichtona. Pierwsza część została wydana w 1993 roku i została wyreżyserowana przez Stevena Spielberga. Uznany reżyser kierował także Zaginionym światem z 1997 roku oraz przy produkcji kolejnych części: Jurassic Park III z 2001, Jurassic World 2015 i Jurassic World II 2018.

Teraz możesz bawić się aplikacją LEGO w cudownym świecie tych niezwykłych stworzeń. Zanurz się w przygodę, która posiada całą grafikę, estetykę i efekty renomowanej duńskiej firmy. Ma też cały humor, który charakteryzuje jego produkcje.
Jeśli zainstalujesz LEGO Jurassic World, będziesz mieć całą epicką, przygodę i tajemnicę wielkiej sagi Spielberga na telefonie komórkowym. Te 4 filmy są podsumowane i stanowią część wydarzeń w tej części. Masz odtworzenia scen i sekwencji. Będziesz uczestniczyć w wydarzeniach i jednocześnie masz dostępną mechanikę otwartego świata do eksploracji wyspy.
Zgodnie z oczekiwaniami i oczywiście nie można ich przegapić, będziesz miał do dyspozycji szeroką gamę bajecznych dinozaurów i niezwykłych stworzeń do odkrycia, oswojenia i interakcji. Istnieje ponad 16 opcji, wśród których możemy znaleźć Triceratop, Raptor, Compy i Tyrannosaurus Rex. Oprócz ich poszukiwania, aby Twoja kolekcja była większa i bardziej złożona, będziesz mógł eksperymentować, uwolnić wyobraźnię i stworzyć zwierzęta, które lubisz najbardziej. Eksperymentuj w laboratorium i twórz dinozaury za pomocą LEGO.
Będziesz mieć dostępnych kilka trybów gry. Możesz odkrywać różne mapy „Isla Nublar” i „Isla Sorna”, opiekować się zwierzętami, szukać nowych, wykonywać misje lub po prostu cieszyć się trybem swobodnym.

Branża gier wideo znów zaskakuje nas wspaniałym połączeniem. Możliwość grania w LEGO na telefonach komórkowych lub tabletach dzięki tej pięknej grze.
Utrzymanie płomienia sagi takiej jak Jurassic World przy życiu jest jednym z najlepszych wyborów, jakie może otrzymać kultura. To historia pełna przygód, rozrywki, adrenaliny i nie tylko. Zawiera przesłanie przyjaźni i świadomości przyszłości.
Ciesz się aplikacją LEGO Jurassic World i odkryj wysokiej jakości grę, która zapewni Ci oryginalną przygodę. Przeżyj na nowo sagę o tych tajemniczych i niebezpiecznych parkach. Jeśli jesteś fanem kina i gier wideo, nie możesz przegapić tej części. Eksploruj wyspę, twórz dinozaury, oswajaj mityczne stworzenia i wykonuj misje, które pozwolą ci przeżyć chwile tej ważnej sagi.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

LEGO App

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Dobra historia

- Odtwórz sceny z filmów

- Zabawne momenty

- Różnorodność dinozaurów
CONS
- Jest płatny

- Sterowanie mogłoby być lepsze

- Wymaga potężnego telefonu komórkowego

- Może mieć spadki FPS

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje