Recenzję Grand Theft Auto: San Andreas
 Możesz teraz grać w tę klasyczną grę na swoim urządzeniu mobilnym 
 Grand Theft Auto: San Andreas recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
8.8
Rozgrywka (7/10)
Historia (7/10)
Grafika (4/10)
Muzyka (10/10)
Wybory (3/10)
Przejrzeć

Jeśli istnieje saga gier wideo o samochodach, które z każdym nowym tytułem zawsze były bestsellerem, to niewątpliwie Grand Theft Auto. Pierwsza została uruchomiona w 1997 roku i obecnie zawiera 43 gry dostępne na różne platformy, podkreślając najważniejsze i niedawno wprowadzone na podbój terytorium mobilnego.

Wśród wszystkich wyróżnia się gra Grand Theft Auto: San Andreas, która została wydana w 2004 roku i szybko została uznana za najlepszą z całej serii opracowanej przez Rockstar North. Wraz z wejściem do wersji mobilnej wszyscy fani tych samochodów mogą teraz cieszyć się nim na swoim urządzeniu, mając swobodę noszenia go zawsze przy sobie i grania, kiedy i gdzie chcą. Pobierz Grand Theft Auto: San Andreas na telefony komórkowe, znajdziesz ją w głównych wirtualnych sklepach kompatybilnych z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Historia zaczyna się, gdy bohater, który od pięciu lat przebywa na emeryturze w Liberty City, musi wrócić do rodzinnego miasta, by pomścić morderstwo swojej matki. Przeszłość zawsze wraca i stary dobry CJ powinien o tym wiedzieć. Twoim głównym zadaniem jest odkrycie, kim był morderca i wymierzenie sprawiedliwości. Wraz z tym powrotem będzie musiał powrócić do swoich początków i do historii, która sprawi, że będzie podróżował po wszystkich drogach Los Santos, San Fierro i Las Venturas, spotykając ludzi z przeszłości, o których chce zapomnieć.

Dzięki tej grze poczujemy nostalgię cofania się do lat 90., ze wszystkimi jej oryginalnymi postaciami zremasterowanymi i przygotowanymi na tę okazję oraz z lepszym modelowaniem pojazdów. Jedną z zalet Grand Theft Auto: San Andreas znajdziesz w jej sterowaniu, które zostało w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych, dzięki czemu nie masz żadnych trudności z poruszaniem się po jego ulicach.

Podobnie jak w oryginale, na mapie tych miast możesz zrobić wszystko, co przyjdzie Ci do głowy, będziesz mieć misje, które naznacza Cię historia, a także całkowitą swobodę robienia wszystkiego, co chcesz, w całym mieście, prowadząc normalne wirtualne życie . Wykonaj wszystkie zadania w grze i zdobądź wszystkie przedmioty kolekcjonerskie, które są ukryte w różnych lokalizacjach, w ten sposób będziesz mógł zostać królem ulic San Andreas. Najważniejsze jest, aby zawsze być dobrze wyposażonym, zarówno w broń, jak i samochody, dlatego bardzo ważne jest, aby znać najlepsze porady z Grand Theft Auto: San Andreas. To znacznie ułatwi ci życie.

Aby cała Twoja przygoda zakończyła się sukcesem, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to nauczyć się kontrolować CJ. Tylko wtedy będziesz mógł w pełni wykorzystać wszystkie umiejętności, które posiada twój bohater. Wykonując różne zadania, zobaczysz, jak twoja postać zwiększa swoje umiejętności i będziesz w stanie robić bardziej ryzykowne rzeczy, dzięki którym zdobędziesz więcej punktów. Odważ się wyciągnąć z tego jak najwięcej. Ale zawsze ostrożnie. To, że przeżyjesz, jest niezbędne, CJ może stracić życie, jeśli zostanie kontuzjowany lub nie je. To jest coś, co musisz wziąć pod uwagę w tej grze Grand Theft Auto: San Andreas. Dbaj o swój poziom zdrowia, aby pozostać przy życiu i kontynuować zemstę.

Sposób, w jaki zmierzysz się z rywalami, jest klasyczny w tej sadze, możesz to zrobić w zwarciu lub przy użyciu dowolnej broni, którą znalazłeś w całym mieście i którą dodajesz do swojej kolekcji. Wyposażenie jest również niezbędne do pomyślnego ukończenia misji, ulice tych niebezpiecznych miast są zamieszkane przez twoich starych przyjaciół i wrogów i nie możesz ufać żadnemu z nich, więc zawsze bycie przygotowanym będzie wielką zaletą. Innym jest zdobycie pieniędzy, jest to niezbędne do przetrwania wśród przestępców San Andreas i oczywiście zdobycia najlepszego samochodu w całym mieście. Możesz poradzić sobie z setkami, które są, które obejmują różne typy pojazdów, takie jak pociągi, czołgi, a nawet samoloty. Zawsze miej swój transport gotowy i gotowy do działania, z ulepszeniami, które możesz dodać w warsztatach tego miasta przestępczego.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Grand Theft Auto: San Andreas

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Zestawy i postacie są zremasterowane.

- Trzy różne mapy.

- Masz całkowitą swobodę ruchów.

- Dobra narracja.
CONS
- Nie jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami.

- Zajmuje dużo miejsca.

- Nie mogę użyć wielu sztuczek.

- Mapy zawodzą.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje