Recenzję Word With Friends
 Zostań prawdziwym mistrzem słów 
 Word with Friends recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
9.7
Rozgrywka (6/10)
Historia (6/10)
Grafika (5/10)
Muzyka (8/10)
Wybory (3/10)
Przejrzeć

Klasyczne gry planszowe zawsze są hitem i tego nauczyli się twórcy gier i aplikacji mobilnych. Te zwykle wyróżniają się prostotą i dlatego, że spędzamy godziny na zabawie, nie zauważając tego. Spośród wszystkich, najpopularniejsze są litery, w które będziesz musiał włożyć całą swoją wyobraźnię, aby móc ułożyć słowa, które przyniosą Ci najwięcej punktów. Wśród wszystkich wyróżnia się Word with Friends, zabawna propozycja Zyngi, która proponuje tę wersję mitycznego Scrabble.

Sposób gry jest bardzo prosty, gracze będą musieli ułożyć swoje słowa w poziomie lub w pionie i starać się uzyskać maksymalną liczbę możliwych punktów w każdej turze. Wszystkie litery mają punktację i jeśli uda Ci się stworzyć określone kombinacje, możesz je pomnożyć lub potroić, uzyskując wyraźną przewagę nad rywalami. To są podstawowe zasady, które wszyscy znają na temat klasycznej gry i które pomogą Ci bardzo szybko nauczyć się grać w Word with Friends. Jedną z jego cech charakterystycznych jest to, że możesz poruszać się po planszy i formułować swoje słowa, jak chcesz, używając ulepszaczy, które Ci pomogą.

Jednak każda z gier w tej grze jest nieprzewidywalna. Nawet jeśli jesteś nowicjuszem lub weteranem, efekt końcowy może być sporym zaskoczeniem. Będzie to zależeć od tego, jakie masz szczęście, aby otrzymać swoje tokeny i jak dobrze wiesz, jak z nich korzystać, dlatego ważne jest, aby przeszukać mózg, aby uzyskać najlepsze kombinacje liter. Pobierz Word with Friends za darmo, znajdziesz go dostępnego na urządzenia z Androidem i iOS.

W tej wersji znajdziesz zupełnie inną rozgrywkę, niż sobie wyobrażałeś, z odnowioną grafiką i wieloma innymi wyzwaniami. Jedną z głównych różnic w programie Word with Friends, która sprawia, że ​​jest wyjątkowy, jest to, że możesz grać do 40 gier jednocześnie, chociaż musisz uważać, aby litery nie tańczyły i możesz wygrać we wszystkich. Istnieją różne tryby gry, od indywidualnych wyzwań, w których rzucasz wyzwanie prawdziwym mistrzom słów, po gry z nieznajomymi na drugim końcu świata.

W indywidualnych wyzwaniach będziesz mógł dowiedzieć się, jaki jest twój poziom przeciwko autentycznym mistrzom. Pokonaj jak najwięcej, zanim skończy się czas, zdobywając wspaniałe nagrody za swoje osiągnięcia. W miarę postępów zobaczysz, jak twoi rywale awansują, co sprawia, że ​​pokonanie ich jest jeszcze przyjemniejsze. Niezależnie od tego, czy wygrasz, czy nie, zawsze możesz spróbować ponownie po chwili lub płacąc monetami, które wygrałeś.

Po przeciwnej stronie znajdują się gry zespołowe, w których tworzone są zespoły składające się z maksymalnie pięciu graczy każda, w których wszyscy członkowie wnoszą swoje pomysły, tworząc słowa, które pokonają przeciwników. Ten tryb to świetna zabawa, ponieważ sprawia, że ​​gra jest bardzo towarzyska i oparta na współpracy.

Jedną z zalet programu Word with Friends jest to, że możesz tworzyć własne gry i samodzielnie wybierać rywala, bez losowego przypisywania go przez samą aplikację, w ten sposób możesz rzucić wyzwanie znajomym lub rodzinie i zademonstrować swoje opanowanie liter. Możesz kontynuować grę, nawet jeśli nie masz połączenia, co oznacza, że ​​możesz ją zabrać w dowolne miejsce, niezależnie od tego, czy masz zasięg, i kontynuować grę bez problemu.

Zawsze musisz być czujny, zarówno litery, które cię dotykają, jak i słowa, które umieszczają twoi rywale, kładą całą swoją zwinność umysłową na planszę i otrzymuj kombinacje, które sprawiają, że wygrywasz mecze. Jednym słowem może być kluczem do zwycięstwa, więc nie pozwól mu uciec. Oprócz klasycznej planszy, gra Word with Friends zawiera również serię mini-gier, dzięki którym będziesz zarabiać monety i power-upy, które będą bardzo przydatne w grach, ponieważ dają ci przewagę w uzyskaniu większej pomocy przy tworzeniu warunków chcesz dodać. Znajdziesz wśród nich radary, które pomogą Ci wskazać słowa, które możesz dodać, a nawet takie, które pozwolą Ci zmienić kafelki i uzyskać nowe litery.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Word with Friends

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Indywidualne wyzwania to świetna zabawa.

- Gry zespołowe.

- Możesz rzucić wyzwanie komu chcesz.

- Ma własny ranking graczy
CONS
- Nie liczenie poszczególnych logo.

- Nie możesz wyzywać tej samej osoby pod rząd.

- Nie rozpoznaje wielu słów.

- Punkty nie sumują się dobrze.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje