Wojna
Garena Free Fire

Garena Free Fire

Garena Free Fire został opracowany przez Garena Studios i jest jedną z ostatnich gier Battle Royale, które są tutaj, aby przede wszystkim cieszyć się dużą liczbą użytkowników z całego świata. Możesz cieszyć się tą dobrą grą, a nawet personalizować swojego bohatera za pomocą unikalnych ubrań.


Clash of Clans

Clash of Clans

Jedna z najlepszych darmowych gier do pobrania, które można znaleźć w wirtualnych sklepach telefonów komórkowych. Clash of Clans to bardzo oryginalna i zabawna strategia, wojna i propozycja zarządzania zasobami. Musisz zapewnić bezpieczeństwo swojej wiosce i podbijać miasta wrogów.


PUBG Game

PUBG Game

PUBG MOBILE to mobilna adaptacja jednego z najpopularniejszych tytułów firmy Tencent Games. W przypadku gier trwających około 30 minut celem jest przetrwanie w bitwie online 100 graczy walczących ze sobą, aby być jedynymi żyjącymi na końcu gry.


Apex Legends

Apex Legends

Jeśli szukasz nowej gry do bitwy królewskiej, zdecydowanie powinieneś pobrać Apex Legends. Jedna z najlepszych gier w 2019 roku, która osiągnęła 50 milionów graczy w ciągu jednego miesiąca! W tym przewodniku wyjaśnię, jakie są legendy Apex i główne cechy gry.


League of Legends

League of Legends

Leauge of Legends jest znakomitą grą zespołową pełną taktyki oraz podejmowania decyzji. Jeżeli zrozumiesz podstawy gry i znajdziesz spośród 100 bohaterów swojego ulubionego, to nie ma opcji żebyś nie wciągnął się w tą kozacką rozgrywkę!.


CS:GO

CS:GO

Jest to strzelanka stworzona przez Wietnamczyka, w której masz misje indywidualne i grupowe, w których musisz zabić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie.


Critical Ops

Critical Ops

Critical Ops to idealna opcja dla fanów propozycji strzelanek pierwszoosobowych. Dzięki metodologii bardzo podobnej do tej z Counter Strike, gra Critical Force Ltd. umożliwia bezpłatny dostęp do dynamicznej i pełnej akcji propozycji.


War Thunder

War Thunder

War Thunder to wojenna gra symulacyjna opracowana przez rosyjskie studio Gaijin Entertainment. Można go pobrać bezpłatnie na Playstation 4, Xbox One i komputery. Oferuje zakupy w grze i polega na odtwarzaniu wojen za pomocą pojazdów. Możesz wybrać statki, samoloty lub czołgi.


Epic Games

Epic Games

Epic Games to sklep z grami wideo firmy odpowiedzialnej za udany Fortnite. Amerykańska firma oferuje bogaty katalog z najwybitniejszymi tytułami. Jedną z jego zalet jest to, że oferuje miesięczną grę, którą użytkownik może zachować do końca życia. Ma również świetne oferty i rabaty.


Company of Heroes 2

Company of Heroes 2

Company of Heroes 2 to druga odsłona znanego kanadyjskiego studia Relic Enterntainment. To propozycja wojenna, strategia czasu rzeczywistego, osadzona w konfrontacji wojsk Związku Radzieckiego z nazistami pod koniec drugiej wojny światowej.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje