AccuWeather
Poznaj prognozę pogody z 15-dniowym wyprzedzeniem
Pobierz AccuWeather recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
9.3
Rozkład (5/10)
Funkcjonalność (7/10)
Berło (5/10)
Aktualizacje (3/10)
Synchronizacja (4/10)

Prognozy pogody potrafiły dostosowywać się do zmian i dzięki temu przeszły ewolucję wraz z postępem technologicznym. Dziś możemy bardzo łatwo z telefonu komórkowego wiedzieć, jaki czas będziemy mieć za kilka dni, o czym wcześniej nie można było myśleć. Istnieje wiele aplikacji, które oferują nam te informacje, ale żadna z nich nie jest tak dokładna jak AccuWeather, jedna z najlepszych, jakie można znaleźć.

Ta aplikacja pomaga sprawdzić go tego samego dnia lub później, ale w przeciwieństwie do innych, wielką zaletą AccuWeather jest to, że oferuje inne narzędzia, które będą bardzo przydatne i łatwe w użyciu. Pobierz bezpłatną aplikację na Androida i iOS i zacznij odkrywać jej zalety.

Ta aplikacja pozwala dokładnie poznać prognozę z 15-dniowym wyprzedzeniem, aktualizując ją automatycznie przy każdej zachodzącej zmianie. Dlatego ważne jest, aby zaplanować swój harmonogram, zawsze biorąc pod uwagę pogodę, którą będziesz mieć na ten dzień. Ale nie tylko poznamy temperaturę i czy pada deszcz, czy nie, AccuWeather pokazuje nieskończoną liczbę opcji, takich jak promienie UVA w czasie rzeczywistym, o której godzinie zachodzi wschód i zachód słońca, na wypadek gdybyś chciał się zorganizować i zobaczyć ten moment , stopień zachmurzenia i rosy w środowisku, ryzyko oblodzenia, coś bardzo przydatnego, jeśli trzeba wziąć samochód i bardzo ciekawe narzędzie w deszczowe dni, w którym poda dokładne dane, ile oczekuje się, że spadnie i w jakich godzinach nastąpi.

Obsługa aplikacji AccuWeather jest bardzo prosta, przy pierwszym wprowadzeniu pojawi się powiadomienie informujące o Twojej lokalizacji, w ten sposób możesz dostosować się do każdego ruchu bez konieczności ręcznej zmiany . Gdy już to zrobimy, dobrze jest zaakceptować, że pojawi się ekran, który pokaże nam ogólne podsumowanie pory dnia i prognozę na przyszłość. Jeśli chcesz poznać konkretne dane, wystarczy kliknąć Więcej szczegółów.

Na górze ma menu, w którym możemy zobaczyć prognozę według godzin, w którym określając zakres godzin, będziemy widzieć zmiany, jakie ma ona w każdej chwili. Dzięki tej aplikacji będziesz mieć również informacje o ilości kurzu w powietrzu, dla alergików jest to bardzo przydatne, informując o dniach, w których jest coraz mniej szans na wystąpienie jakiejś reakcji.

W swojej najnowszej aktualizacji został całkowicie odnowiony, z nowym interfejsem, który jest w wersji beta dla niektórych użytkowników i bardzo ważną nowością, integracją Wear OS. Dzięki niemu jego użytkownicy będą mogli zobaczyć czas na swoich inteligentnych zegarkach z systemem operacyjnym Google, rewolucyjnym punktem, dzięki któremu będziesz mógł poznać czas, który będzie się odbywał bez korzystania z urządzenia mobilnego. Jest to bardzo przydatne dla osób uprawiających sport na świeżym powietrzu, chociaż jest w bardzo początkowej wersji, trwają już prace nad jego ulepszeniem.

Dla tych użytkowników, którzy mieszkają w obszarach huraganów lub burz tropikalnych, AccuWeather dodał nowe narzędzie Radar, dzięki któremu możesz śledzić trasę, którą ma to zjawisko atmosferyczne i zmiany, które zachodzą na jego drodze, znajdziesz również dane prędkość wiatru, ilość opadów deszczu i inne dane, które będą bardzo ważne, aby poznać ryzyko, jakie niosą ludzie i podjąć decyzję o ewakuacji niektórych obszarów.

Wśród jego działów znajdziemy News Feed, w którym znajdziecie informacje o wydarzeniach na całym świecie, wraz z filmami przedstawiającymi zjawiska naturalne. Są one odnawiane w czasie rzeczywistym, więc zawsze będziesz o tym informowany. Możesz filtrować wiadomości, aby poznać te, które pojawiają się bliżej Twojej okolicy.

Dzięki tej aplikacji będziesz zawsze informowany, abyś był przygotowany na wszelkie zmiany klimatyczne, a jej łatwość użytkowania i różnorodne zasoby sprawiają, że jest to najlepsze, co znajdziesz w sklepach internetowych. Pobierz darmową aplikację, a będziesz bezpieczny i dobrze przygotowany na zmiany.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : AccuWeather
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Dane są dokładne.

- Informacje o zjawiskach przyrodniczych są bardzo przydatne na niektórych obszarach.

- Zawiera inne bardzo interesujące informacje dodatkowe.

- Znasz prognozę z godziny na godzinę.
CONS
- Wiadomości są na całym świecie.

- W zależności od lokalizacji może brakować funkcjonalności.

- Nie ustawiłeś poprawnie lokalizacji telefonu.

- Nie aktualizuje się dobrze.
Kontynuuj pobieranie za darmo

AccuWeather

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje