Recenzję Airbnb App
 Połącz gospodarzy z podróżnikami jednym kliknięciem i uzyskaj wyjątkowe zakwaterowanie 
 Airbnb app recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.3
Rozkład (2/10)
Funkcjonalność (9/10)
Berło (8/10)
Aktualizacje (7/10)
Synchronizacja (4/10)
Przejrzeć

Airbnb to aplikacja internetowa, która zmieniła sposób, w jaki podróżujesz. Oparty na modelu biznesowym opartym na współpracy konsumenckiej, łączy ludzi, którzy chcą wynająć swój dom lub pokój, z podróżnymi, którzy potrzebują zakwaterowania.

Powstał w 2008 roku, kiedy jego dwaj projektanci i założyciele, Brian Chesky i Joe Gebbia, postanowili wynająć część wspólnego mieszkania, aby związać koniec z końcem. Z tym pomysłem założyli stronę internetową i zaoferowali swój dom podróżnym, którzy potrzebowali go tymczasowo. Tak powstaje Air bed and breakfast, Airbnb, działający w ponad 200 krajach na całym świecie.

Obecnie Airbnb jest jedną z firm przynoszących największe korzyści, z przychodami przekraczającymi 2600 milionów dolarów, stając się głównym konkurentem tradycyjnej gościnności.

Dziś miliony ludzi decydują się na tę opcję, gospodarze i podróżnicy, i sprawiają, że ich wakacje są niezapomniane. Aplikację można pobrać bezpłatnie na miliony systemów Android i iOS, a jej obsługa jest bardzo łatwa i intuicyjna.

Jako właściciel będziesz mieć możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, Airbnb zatrzymuje 10% kwoty płatności, a podróżni mogą mieć bardziej osobiste doświadczenia z miejscem mieszkającym we własnym domu, bez bezosobowości hoteli. Ponadto zawsze będziesz mieć radę, aby wiedzieć, co robić i zobaczyć w mieście. To jedna z wielkich zalet, klienci mają do czynienia bezpośrednio z właścicielami.

Usługi oferowane przez Airbnb gwarantują całkowitą pewność i bezpieczeństwo, zapewniając użytkownikom wszelką potrzebną pomoc. Odbywa się to poprzez weryfikację wszystkich profili i ogłoszeń, które są zarejestrowane w portalu, dzięki czemu komunikacja i transakcje odbywają się w bezpiecznym środowisku.

Aby zarejestrować się jako gospodarz jest tak proste, jak przy wejściu do aplikacji, kliknij opcję „Zostań gospodarzem” i wypełnij oferowany przez niego formularz. Jako ciekawostka, Airbnb nie zmusza Cię do wynajmu całej nieruchomości, możesz wskazać, które części chcesz udostępnić, a które nie.

Ale jeśli chcesz podróżować po całym świecie, z Airbnb jest to również bardzo proste. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest skorzystanie z wyszukiwarki aplikacji, aby wskazać datę, miejsce i liczbę osób, w zależności od tego będziesz mieć różne opcje zakwaterowania.

Możliwe jest filtrowanie całego wyszukiwania i dostosowywanie go do własnych potrzeb, po wybraniu zakwaterowania jest to tak proste, jak jego rezerwacja. Ten proces jest bardzo podobny do tego, co robisz, robiąc to w hotelu, z tą różnicą, że dotyczy to osoby.

Bardzo ważne jest, aby przed rezerwacją przeczytać wszystkie informacje o apartamentach, mając na uwadze: cenę całkowitą, mapę, jeśli terminy pokrywają się z faktem, że jest bezpłatny i opis wszystkiego, co oferuje, ten punkt jest bardzo ważny, a potem nie zaskakiwać. Kolejną ważną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest anulowanie, Airbnb ma w tym zakresie cztery zasady: elastyczne, umiarkowane, surowe i bardzo rygorystyczne. W zależności od rodzaju, jeśli zdecydujesz się anulować rezerwację, mogą zwrócić pełną kwotę lub tylko część, w zależności od dni wcześniej, w których to zrobisz.

Airbnb ma wiele kodów rabatowych, których możesz używać podczas podróży i oszczędzać. Również łatwość akceptowania różnych metod płatności, różniących się w zależności od kraju, w którym się znajdujemy.

Ma sekcję oceny domów, w której będziesz mógł zobaczyć wynik, że każdy musi wiedzieć, jak decydować i nie popełniać błędów. Możliwe, że gospodarz zażąda depozytu zabezpieczającego za szkody, które mogą wyrządzić domowi, którą Airbnb obciąży Cię w przypadku złożenia roszczenia wobec Ciebie.

Na Airbnb można znaleźć dwa rodzaje rezerwacji: rezerwację natychmiastową, która ma symbol błyskawicy i jest potwierdzana natychmiast, lub prośba o rezerwację, jest wysyłana do gospodarza i ma on 24 godziny na potwierdzenie, czy ją akceptuje, czy nie. Z Airbnb zaleca się napisanie bezpośrednio do właściciela, aby zapytać o jego dostępność przed wysłaniem jakiejkolwiek prośby, chociaż jeśli wyślesz ją i nie będziesz żałować, że nic się nie stanie, możesz ją usunąć w dowolnym momencie bez żadnych kar.

Jeśli gospodarz nie zaakceptuje prośby, nie zostaniesz obciążony żadną opłatą, pieniądze zostaną zatrzymane, dopóki właściciel nie podejmie decyzji o rezerwacji. Airbnb ma Centrum pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w 11 językach, w którym odpowie na wszelkie pytania, które mogą się pojawić, aby upewnić się, że na wakacjach wszystko jest idealne i nie musisz się o nic martwić.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Airbnb app

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.07.2021
Sponsored ads

Jedną z funkcji gwiazdy jest możliwość wyszukiwania, przesuwając mapę, powiedzmy, że szukasz gdzieś w pobliżu centrum miasta, a może w pobliżu plaży lub innej atrakcji - ta funkcja umożliwia wyszukiwanie wokół tego obszaru bez konieczności rozpoczynania od nowa lub popraw swój promień wyszukiwania. Działa również dobrze, szybko przesyła nowe wyniki i umożliwia szybki podgląd pomocy do apartamentów.


Informacje mogą być bardzo jasne! Oferty domów wymagają szczegółów - liczby pokoi, zaplecza kuchennego, połączenia bezprzewodowego, bliskości lokalnych udogodnień itp. Airbnb używa narzędzi jako symboli i pogrubionych, aby pomóc użytkownikom przeglądać, podczas gdy informacje są wyświetlane z wystarczającą ilością miejsca.


Dobrą rzeczą jest to, że dzięki posiadanemu systemowi punktacji możesz zobaczyć komentarze i opinie gości na temat tego zakwaterowania. Kiedy jesteś doświadczonym gospodarzem, który stanowi fantastyczny przykład dla innych gospodarzy i oferuje swoim gościom niezwykłe doświadczenia, stajesz się Superhostem


Wymagania, aby być Superhostem  • Pomyślnie ukończyłeś 10 pobytów lub 3 rezerwacje o łącznej długości co najmniej 100 noclegów.

  • Zachowano stosunek oceny 50% lub więcej.

  • Utrzymali wskaźnik odpowiedzi na poziomie 90% lub więcej.

  • Brak anulowania rezerwacji, z wyjątkiem przypadków anulowania rezerwacji objętych polityką siły wyższej Airbnb

  • Zachowaj ogólną ocenę 4,8Porady

- Bądź świetnym gospodarzem: ważne jest, aby mieć dobrą komunikację (oceniono to jako najważniejszy czynnik satysfakcji gości), a także staraj się przewidywać potrzeby swoich gości: mapy, przewodniki i inne zasoby, które możesz zapewnić, Zawsze będą mile widziane.

- Zoptymalizuj swoją reklamę: upewnij się, że masz pełne opisy - ale SKRÓT! - z kolorowym, przyciągającym wzrok i specyficznym językiem, aby pokazać, że reklama Airbnb ma to wszystko.

- Otrzymuj dobre recenzje: najważniejsze są recenzje i zaufanie, dobre recenzje mają jeszcze większą wagę, aby odnieść się do kogoś lub mieć coś wspólnego.
Za/Przeciw
Pros
- Tańsza opcja

- Większa pewność przy dokonywaniu rezerwacji dzięki recenzjom

- Różnorodność zakwaterowania

- Żyj w 100% lokalnie

- Możliwość negocjacji ceny

- Każdy jest oceniany

- Więcej udogodnień: dzięki platformie, którą wybierasz, spędzasz wakacje tak, jakbyś był
we własnym domu.
CONS
- Leczenie nieprofesjonalne

-Ograniczenia dotyczące czasu przyjazdu i wyjazdu

-Czasami nie ma możliwości anulowania rezerwacji

-Musisz iść na zakupy

- Bez wymeldowania

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Airbnb współpracuje z cyfrową dostępnością

Airbnb współpracuje z cyfrową dostępnością

Aktualności

21 maja był Światowym Dniem promowania świadomości dostępności sieci. Aby przyczynić się do powstania przyczyny, Airbnb postanowił przedstawić specjalnie przygotowane doświadczenia online z właściwościami ułatwień dostępu. Jest ich ponad dwadzieścia i oferuje od lekcji boksu kardio do odkrywania zalet terapii końskiej


Airbnb z przepisami dla podróżnych poniżej 25 roku życia

Airbnb z przepisami dla podróżnych poniżej 25 roku życia

Nagłówek

Amerykańska firma zajmująca się rynkiem internetowym, Airbnb, napisała w ostatnim komunikacie prasowym, że „Zmniejszenie liczby nieautoryzowanych imprez domowych na Airbnb zawsze było priorytetem i jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej”. Firma ustanowiła regułę dla gości w USA w wieku poniżej 25 lat, która zabrania im rezerwacji całych domów w ich okolicy, jeśli mają mniej niż trzy pozytywne recenzje. Airbnb wcześniej wprowadził ten pomysł w Kanadzie na początku tego roku i osiągnął pozytywny wynik, odnotowując znaczący spadek liczby imprez zarezerwowanych przez gości w podanym wieku. Głównym powodem decyzji firmy jest ich próba ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jednak młodzi ludzie, których dotyczy ograniczenie, nadal mogą rezerwować dowolny wpis poza swoim obszarem lokalnym


Gospodarze Airbnb zauważają wzrost zarobków

Gospodarze Airbnb zauważają wzrost zarobków

Nagłówek

Airbnb poinformował, że ich gospodarze odnotowali wzrost swoich zarobków. Pomimo ogromnej pandemii koronawirusa i ogromnych strat, jakie spowodowało, gospodarze na obszarach wiejskich o niskiej gęstości zaludnienia zarobili w czerwcu o 25 procent więcej pieniędzy niż w ubiegłym roku. Oficjalnie stwierdzono, że gości Airbnb odwiedziło ponad 13 000 miast, w wyniku czego 200 milionów dolarów zarobiło około 200 000 gospodarzy ze wszystkich stanów. Gospodarze firmy zajmującej się rynkiem internetowym mieli możliwość uruchomienia usług online, co jest inicjatywą mającą na celu zarabianie pieniędzy pomimo pandemii. Pomysł okazał się niezwykle udany, ponieważ do końca czerwca osiągnął 2 mln USD wartości brutto rezerwacji. Airbnb powiedział, że chociaż ich działalność nadal się nie poprawiła, znaki te zachęciły ich


Ujawniono najbardziej odległe miejsca zakwaterowania Airbnb

Ujawniono najbardziej odległe miejsca zakwaterowania Airbnb

Nagłówek

Aplikacja wynajmu Airbnb oferuje wszelkiego rodzaju pobyty. Chociaż istnieją miasta, które są najbardziej tradycyjnymi miejscami docelowymi, istnieją oferty dla wszystkich smaków. Ostatnio ujawniono najbardziej ukryte miejsca, w których można spędzić wakacje. Wśród opcji jest wisząca kapsuła w Peru lub oddalona wyspa na Pacyfiku


Amsterdam zakazuje Airbnb

Amsterdam zakazuje Airbnb

Nagłówek

Airbnb to jedna z platform, która zmieniła krajobraz turystyki i wielu miast. Aplikacja wywołała miłość i nienawiść wśród obywateli. Stolica Holandii podjęła drastyczną decyzję w sprawie planowania urbanistycznego. Amsterdam zakazał wynajmu przez Airbnb w dzielnicach śródmiejskich i będzie stosować surowe przepisy w pozostałych obszarach


Wirtualne doświadczenia na AirBnb

Wirtualne doświadczenia na AirBnb

Nagłówek

Z powodu wybuchu pandemii koronawirusa większość z nas musiała anulować nasze letnie plany i zachować bezpieczeństwo w domu. Jednak AirBnb uruchomił inicjatywę Virtual Experiences, aby przybliżyć nam świat, dając użytkownikom możliwość wzięcia udziału w zajęciach gotowania, poznania argentyńskiej sztuki ulicznej i wielu innych. Możemy nawet świętować specjalne wydarzenie onlineWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje