Recenzję Android Auto
 Korzystaj ze wszystkich potrzebnych aplikacji podczas jazdy, unikając rozpraszania uwagi 
 Android Auto recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Nasza stawka
7.6
Rozkład (3/10)
Funkcjonalność (9/10)
Berło (5/10)
Aktualizacje (5/10)
Synchronizacja (4/10)
Przejrzeć

Wszyscy wiemy, że podczas jazdy powinniśmy unikać korzystania z telefonu komórkowego, jest to coś, co już założyliśmy i jest realizowane przez zdecydowaną większość kierowców na świecie. Ale prawdą jest, że czasami musimy się do niego zwrócić, aby pomóc nam w naszych podróżach, i tutaj pojawiają się gry i aplikacje mobilne, które służą jako pomost i nie muszą skupiać naszej uwagi na urządzeniach mobilnych, ponieważ rozwiązują problemy, z którymi się borykamy. powstać po drodze.

Coraz częściej interfejs tych aplikacji jest projektowany tak, aby był bardziej intuicyjny i nie wymaga wielu kroków, jeśli musimy go użyć, gdy jesteśmy za kierownicą, po prostu wpisując adres, który już wskazuje nam drogę. Jest nawet taki, który poprawił się do tego stopnia, że ​​nie musisz już wpisywać tych informacji na piśmie, możesz powiedzieć to za pomocą wiadomości głosowej i poprosić o odpowiedź, podając trasę, którą chcesz podążać. To wszystko robi Android Auto.

Opracowany przez Google, automatycznie dostosowuje ekran naszego telefonu, abyś mógł go używać z samochodu, szybko i łatwo. Jego głównym celem jest zmniejszenie rozpraszania uwagi za kierownicą, a tym samym uniknięcie, w miarę możliwości, wszelkiego rodzaju wypadków, które moglibyśmy mieć, łącząc wykonywanie tych aplikacji za pomocą komend głosowych. Pobierz Android Auto za darmo, okaże się, że jest dostępny na urządzenia z systemem Android.

Jedną z wad tej aplikacji jest to, że nie jest ona dostępna we wszystkich krajach świata, na stronie Google znajdziesz listę wszystkich, w których możesz z niej korzystać i poznać wszystkie wymagania techniczne, które musisz mieć, aby móc cieszyć się wszystkimi jego zalety.

Chociaż został uruchomiony w 2014 roku, to właśnie teraz osiągnął całą swoją popularność i znalazł się na liście najczęściej pobieranych, głównym twierdzeniem, które zwróciło na niego uwagę milionów użytkowników, jest to, że umożliwia dostęp do innych aplikacji, takich jak Google Maps. lub Spotify podczas jazdy i do którego będziesz potrzebować tylko naszego głosu i Asystenta Google.

Aby z niego skorzystać, musimy podłączyć nasze urządzenie mobilne do samochodu za pomocą kabla USB lub połączenia bezprzewodowego. Ta bezpłatna aplikacja będzie wymagała od nas zaakceptowania wszystkich niezbędnych uprawnień, abyś mógł zarządzać naszym telefonem bez dotykania go, dlatego firma już teraz zapewnia nas, że jest to całkowicie bezpieczna aplikacja i nie będzie gromadzić żadnych danych, które nie są niezbędne dla jej dobra funkcjonowanie. Wśród tych, o które nas poprosi, są dostęp do telefonu, kontaktów, lokalizacji, kalendarza i mikrofonu. Gdy to zrobisz, pojawi się bardzo prosty ekran, na którym będziesz musiał tylko powiedzieć zamówienie, a asystent Google zabierze się do pracy, aby cię zadowolić.

Aplikacja Android Auto automatycznie wykryje wszystkie aplikacje, które zainstalowałeś na swoim urządzeniu mobilnym i które są kompatybilne, dlatego zaleca się jej uruchomienie przed rozpoczęciem podróży, abyś mógł z wyprzedzeniem wybrać aplikacje, których możesz potrzebować przez cały czas podróżować.

Cała interakcja, jaką wykonasz z samochodem, będzie odbywała się za pomocą głosu, Asystent Google zawsze udzieli Ci odpowiedzi, dzięki której będzie jasne, czy Cię zrozumiał, czy nie, i że przez cały czas wiesz, co dzieje się na Twoim telefonie komórkowym. Jedną z zalet Android Auto jest to, że możesz także wykonywać i / lub odbierać połączenia lub wiadomości WhatsApp. Jest to tak proste, jak po wejściu nowej wiadomości do urządzenia, kliknięciu przycisku Odpowiedz i podyktowaniu odpowiedzi, jest ona przepisywana i wysyłana jako tekst w rozmowie.

Aby w pełni wykorzystać możliwości Android Auto, oferuje on szereg funkcji, które - jeśli wiesz, jak z nich korzystać - uczynią z niego swojego najlepszego sprzymierzeńca za kierownicą. Wśród nich znajdziesz, że możesz zsynchronizować więcej niż jeden samochód z tą aplikacją. W sekcji Connected Cars pokaże Ci listę wszystkich kompatybilnych pojazdów, w których korzystałeś z aplikacji i możesz nimi zarządzać tak, jak chcesz, w ten sposób nie będziesz musiał tworzyć nowych połączeń ani eliminować tych, które już istnieją przy każdej zmianie samochodu.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Android Auto

Uzyskaj ostatnią recenzję 01.12.2020
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Możesz użyć swojej zwykłej przeglądarki.

- Możesz wysyłać i odbierać WhatsApp.

- Prawidłowo rozpoznaje, o co się go prosi.

- Obsługiwana jest większość aplikacji.
CONS
- Czasami konieczne jest naciśnięcie przycisku potwierdzenia.

- Musisz podłączyć go do samochodu.

- Istnieją aplikacje, które nie działają dobrze.

- Są wiadomości głosowe, których nie rozpoznajesz dobrze.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje