Recenzję Arena Of Valor
 Ponad 40 bohaterów dostępnych w tej doskonałej grze MOBA od Tencent 
 Arena of Valor recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
8.0
Rozkład (3/10)
Funkcjonalność (2/10)
Berło (4/10)
Aktualizacje (6/10)
Synchronizacja (3/10)
Przejrzeć

Arena of Valor to darmowa aplikacja do pobrania, która należy do jednego z najważniejszych gatunków gier w tej chwili. Propozycja Tencent Games to MOBA, znana również jako internetowe pole bitwy dla wielu graczy, w którym gracz może wybrać jedną postać i drużynę z kapitanem, który zmierzy się z inną grupą użytkowników, aby zniszczyć główną strukturę bazy. przeciwników. Istnieje wiele przykładów gier MOBA, wśród których najbardziej rozpoznawalne są League of Legends, Dota 2, Vainglory czy Mobile Legends.
Arena of Valor to bezpłatna aplikacja, którą można bezpłatnie pobrać na telefony komórkowe z systemami operacyjnymi Android i iOS. Następnie oferowane są zakupy w aplikacji.

Jedną z zalet Arena of Valor jest to, że możesz zarejestrować się jako gość lub przez konto na Facebooku. Dzięki temu będziesz mieć możliwość powiązania wszystkich swoich znajomych, którzy są częścią sieci społecznościowej, z drugiej strony zawsze możesz zarejestrować się jako gość, a także zachować poczynione postępy.
Po rejestracji zwróć uwagę na wybór dobrego pseudonimu lub pseudonimu. Będzie cię to reprezentować przez wszystkie bitwy i nie możesz tego później zmienić.

Więc teraz przeszedłeś przez poligon i jesteś gotowy do poszukiwania chwały na Arenie Walecznych!

Jedną z najważniejszych opcji, które należy wziąć pod uwagę, rozpoczynając zabawę w Arena of Valor, jest odległość od kamery. Bardzo ważne będzie zorganizowanie dobrego sposobu, aby zobaczyć pole gry proponowane przez aplikację.
Część graficzna propozycji Tencent Gmes jest jednym z jej głównych punktów. Jeśli masz ekran HD, zrobisz dużą różnicę, Arena of Valor to wysokiej jakości gra graficzna i będziesz chciał, aby FPS (liczba klatek na sekundę) była jak najwyższa. Jeśli masz telefon najnowszej generacji, powinien on działać idealnie. Z najwyższą możliwą jakością.

Jak to zwykle bywa w odsłonach tych cech, znajdziemy rozgrywkę 5vs5, w której stoczą walkę na 3-pasmowej mapie pełnej niespodzianek i wrogów. Elementy sterujące Arena of Valor są specjalnie skonfigurowane do prawidłowego działania na telefonach komórkowych.

W tego typu rozgrywkach najważniejszym punktem będzie formowanie drużyny. Członkowie będą musieli pełnić różne role, z których każdy będzie tworzył strategię zwycięstwa. Pobranie Arena of Valor za darmo da nam szansę na użycie ponad 40 bohaterów z różnymi klasami, w tym: czołgiem, wojownikiem, zabójcą, magiem, strzelcem wyborowym i wsparciem. Musisz dobrze wybrać swojego bohatera, zawsze biorąc pod uwagę, jaki styl gry preferujesz.
Wśród trybów gry Arena of Valor możesz cieszyć się klasykami, takimi jak First Blood, Double Kill i Triple Kill. Można organizować bitwy 5 na 5, 3 na 3 lub 1 na 1. Posiada również bardzo zabawną alternatywę o nazwie „Hook Wars”. W tej opcji walka toczy się w scenariuszu przedstawiającym statek. Zespoły zmierzą się ze sobą, aby zdominować terytorium w celu zdobycia znacznego łupu.

Możliwość pobrania Arena of Valor na telefon komórkowy pozwala nam przenieść emocje z bardzo popularnego gatunku w dłonie. Z tego powodu program Tencent nie tylko ma zoptymalizowane elementy sterujące pod kątem tej funkcji, ale także opracował szybki i skuteczny system dobierania graczy. Możesz rozegrać epickie bitwy w zaledwie kilka minut, a ponadto każda gra trwa średnio 10 minut.

Arena of Valor nagradza umiejętność zamiast wydawania pieniędzy. Innymi słowy, zakupy w grze zapewniają tylko przedmioty kosmetyczne i nie będzie różnic między użytkownikami, którzy zdecydują się wydawać pieniądze w aplikacji. Osoby odpowiedzialne za wniosek starają się, aby był on jak najbardziej wyważony.
Jeśli jesteś fanem tego typu gier lub jeszcze ich nie odkryłeś, z Arena of Valor masz świetną okazję do zabawy w Twoich rękach.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Arena of Valor

Uzyskaj ostatnią recenzję 24.07.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Dobra konfiguracja sterowania.

- Darmowe pobieranie.

- Dobra grafika.

- Szybkie gry.
CONS
- Niektóre problemy na serwerze.

- System raportowania musi zostać ulepszony.

- Parowanie może być błędne.

- Toksyczna społeczność.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

AI pokonuje jedną z najlepszych drużyn w Arena of Valor

AI pokonuje jedną z najlepszych drużyn w Arena of Valor

Nagłówek

Arena of Valor wyróżnia się pracą zespołową, taktyką i strategią. Każdy gracz ma swoją rolę i musi ją spełnić, aby wygrać grę. Firma Tencent, odpowiedzialna za tytuł, opracowała sztuczną inteligencję zwaną Wukong AI, która zaskoczyła pokonaniem grupy profesjonalistów od gierWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje