Arlo
Pomoże Ci to kontrolować system bezpieczeństwa w domu
Pobierz Arlo recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
7.9
Rozkład (9/10)
Funkcjonalność (6/10)
Berło (6/10)
Aktualizacje (10/10)
Synchronizacja (7/10)

Chroń swój dom za pomocą kamer monitorujących i miej wszystko pod kontrolą dzięki aplikacji Arlo. To jedna z wiodących firm, jeśli chodzi o obronę inteligentnego domu, jako twórca pierwszej kamery bezpieczeństwa 4K UHD, jej urządzenia rejestrujące są najczęściej używane i każdego roku poprawiają swoją wydajność z każdą nową aktualizacją.

Aby mieć pełną kontrolę nad swoimi kamerami, pobierz bezpłatnie aplikację Arlo. Znajdziesz go dostępny na urządzenia z systemem Android i iOS, a dzięki niemu możesz podłączyć wszystkie swoje urządzenia i ułatwia połączenie tych, które są najważniejsze.

Ale nie tylko pozwala zobaczyć, co dzieje się w Twoim domu, ale dzięki niemu będziesz miał również wiele funkcji, które uznasz za bardzo przydatne. Z aplikacji Arlo można oglądać wideo na żywo, co się dzieje, odtwarzać nagrane klipy, aktywować i dezaktywować system bezpieczeństwa i niczego nie przegapić.

Aby zacząć z niego korzystać wystarczy pobrać jego najnowszą dostępną wersję, trzeba wziąć pod uwagę jaki model kamer zainstalowałeś i skonfigurować go dla każdego z nich, dlatego ważne jest, aby zawsze mieć swój najnowszy model i zacząć go używać. łatwo. Jeśli nie masz wskazanych automatycznych aktualizacji, aplikacja wskaże ten powód i zaleci to zrobić, nawet po to, aby uniemożliwić Ci dostęp do konta za jego pośrednictwem. Dobrze przywrócone jest niezbędne, aby cała transmisja przebiegała płynnie, abyś był jak najbardziej bezpieczny i nie było błędów.

Pobierz Arlo, dzięki nowemu projektowi jeszcze łatwiej będzie Ci sterować wszystkimi urządzeniami. Dzięki bardzo minimalistycznemu interfejsowi Twój system administracyjny, który masz w domu, będzie na poziomach, których nigdy nie widziałeś. Gdy już masz go na swoim urządzeniu mobilnym, ważne jest, aby go poprawnie skonfigurować, wskazując geolokalizację, a przede wszystkim umożliwiając uwierzytelnianie twarzy i odcisków palców.

Możesz aktywować powiadomienia na swoim urządzeniu, kiedy tego potrzebujesz, ta funkcja oznacza, że ​​zamiast wysyłać je z konta, gdy cokolwiek się stanie, możesz skonfigurować każde z nich według własnych kryteriów. Ty ustalasz zasady.

Aby odtworzyć obrazy zarejestrowane przez kamery, wystarczy spojrzeć w menu aplikacji Arlo na przycisk Na żywo, który pozwoli Ci zobaczyć w transmisji strumieniowej, co się dzieje, i wybrać ten, który chcesz zobaczyć. Pod każdą miniaturą znajduje się sygnatura czasowa, w której zobaczysz, czy którykolwiek z nich jest odłączony, i zobaczysz, kiedy wystąpił każdy z obrazów.

Dzięki tej bezpłatnej aplikacji możesz również zarządzać wykrywaniem ruchu i dźwięku dla każdej z kamer. Jeśli ikony pojawią się w mocnym kolorze, będzie to oznaczać, że jest aktywna, a jeśli pojawi się w delikatnych tonach, będziesz wiedział, że system jest wyłączony. Jeśli kolor jest bursztynowy, to dlatego, że w tym momencie wykrył jakiś ruch. Wszystko zależy od posiadanego modelu.

Arlo ma bibliotekę w chmurze, w której zostaną zapisane wszystkie przechwycone obrazy, które będziesz mógł zobaczyć bez opuszczania samej aplikacji, a także łatwo je oznaczyć nazwą i datą urządzenia.

Zaprogramuj działanie każdego z posiadanych urządzeń rejestrujących, będziesz musiał tylko aktywować z aplikacji przedział czasu, który chcesz, aby działał i po prostu odpocząć. Możesz to robić przez kilka dni, nie robiąc tego ręcznie każdego dnia i możesz modyfikować dowolną liczbę razy.

Kamery Arlo rejestrują wszystko w sposób ciągły, bez przerw i prowadząc pełny rejestr wideo, zarządzanie wszystkimi tymi danymi jest bardzo trudne. Aby Ci pomóc, aplikacja ma bardzo przydatną oś czasu, która pozwoli Ci wybrać dokładny moment na osi czasu i szybko znaleźć dokładną datę i godzinę tego, co chcesz zobaczyć, skonfigurować filmy zgodnie z kodowaniem kolorami, za pomocą których je sklasyfikować i dostosować przedziały czasowe w zależności od potrzebnej części filmu, mogą to być 24 godziny, 1 godzina lub 5 minut.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Arlo Technologies, Inc
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Masz kontrolę nad wszystkimi kamerami.

- Możesz skonfigurować własne alerty.

- Możesz zobaczyć na żywo, co nagrywają.

- Nagrane filmy są zapisywane w chmurze.
CONS
- Przeszukiwanie biblioteki jest trudne.

- Ocena filmów może być myląca.

- Alarmy czujnika ruchu mogą być na nic.

- Ciągłe aktualizacje są bardzo ciężkie.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Arlo

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje