Recenzję Avast
 Chroń wszystkie swoje informacje bezpiecznie i skutecznie 
 avast recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
4.8
Rozkład (2/10)
Funkcjonalność (8/10)
Berło (5/10)
Aktualizacje (9/10)
Synchronizacja (9/10)
Przejrzeć

Avast to program antywirusowy, który wykorzystuje najnowszą technologię do zwalczania cyberataków odbywających się w czasie rzeczywistym. Głównym celem firmy Avast jest „pokonanie przestępców” przy użyciu trybu uczenia maszynowego, który na podstawie wszystkich informacji, które możemy znaleźć w chmurze, widzi wszystko, co dzieje się w Internecie i stale otrzymuje dane od milionów użytkowników.

Uruchomiony w 1988 roku przez czeską firmę ALWIL Software z siedzibą w Pradze, jako pierwszy uruchomił oprogramowanie do usuwania szkodliwych plików, które zagrażają internetowi. Łączy w sobie technologię antywirusową i antyspyware w tym samym programie. Innowacyjne podejście firmy Avast do bezpieczeństwa wywodzi się z doświadczenia inżynierów bezpieczeństwa rozsianych po całym świecie. Z ponad 80 milionami użytkowników na całym świecie jest to jeden z najbardziej znanych programów. Jest to bezpłatna aplikacja dostępna na Androida i iOS.

Spośród wszystkich dostępnych w Internecie opcji, Avast jest najszybszy, nie spowalnia naszych urządzeń i nie utrudnia ich użytkowania. Jest w stanie wykryć każde zagrożenie, zanim wpłynie ono na urządzenie, dzięki czemu jest najbardziej efektywne na rynku.

Jego mobilna wersja nie jest daleko w tyle, ma ponad 100 milionów użytkowników, zawiera inne bardzo przydatne funkcje. Jeśli pobrałeś aplikację, będziesz musiał ją otworzyć dopiero po zakończeniu instalacji, wystarczy wykonać trzy kroki, które wskazują, nacisnąć Start i opcję Kontynuuj z reklamami, aby korzystać z jej bezpłatnej wersji, wszystko bardzo łatwe i wygodne.

Dzięki Avast będziesz mógł aktywować silnik antywirusowy, który skanuje wszystkie aplikacje pobrane na urządzenie przed ich użyciem. Jest to tak proste, jak zaprogramowanie tej funkcji, wskazującej parametry, których należy przestrzegać, a system zajmie się resztą, można to również zrobić ręcznie. Niezależnie od tego, który sposób wybierzesz, w chwili gdy wykryje coś dziwnego, zaproponuje różne rozwiązania, takie jak odinstalowanie aplikacji lub usunięcie uszkodzonego pliku.

Posiada skrzynkę na zdjęcia, w której możesz zapisać wszystkie swoje obrazy i że są one ukryte przed osobami trzecimi, do których nie chcesz mieć dostępu. Avast sprawdza również sieć i wszystkie pliki, aby chronić najbardziej wrażliwe dane.

Avast ma osiem trybów ochrony: system plików, poczta e-mail, sieć WWW, P2P, komunikatory internetowe, sieć, zachowanie i skrypt. Jako użytkownik decydujesz, którego z nich chcesz użyć, im więcej osłon ochronnych, tym bezpieczniejsze będzie Twoje urządzenie. Oprócz tego ma dodatkową ochronę Autosandbox, która gwarantuje bezpieczeństwo Twojej przeglądarki i blokuje te adresy URL, które uważa za złośliwe.

Jedną z nowości Avast jest Anti Theft, która chroni dane telefonu lub pomaga w przypadku jego zgubienia lub kradzieży. Automatycznie wykona serię działań zapobiegawczych, takich jak aktywacja alarmu, gdy wykryje dziwny ruch, którego nie rozpoznaje. W wersji Pro dodaje jeszcze trzy opcje zwiększające ochronę, będąc znacznie bardziej efektywnym, jeśli Twój telefon komórkowy został okradziony z tej funkcji poprzez wykrycie, że próbujesz zmienić kartę SIM i nie zdając sobie z tego sprawy, urządzenie ulegnie awarii, zrobi zdjęcia i nagra głos podejrzanego. Jest to bardzo przydatne, aby móc je odzyskać.

Avast ma wirtualną sieć prywatną VPN, która pozwala ukryć wszystko, co robisz i swoje ruchy online; Pozwala nawet zmienić lokalizację telefonu, aby nikt nie wiedział, gdzie naprawdę jesteś. Podobnie, jeśli wykryje zainfekowane łącze, automatycznie je usunie, abyś nie miał ryzyka, że ​​go klikniesz. Kolejną funkcją Avast jest blokowanie reklam, bez konieczności instalowania innej konkretnej aplikacji.

Bardzo interesującą cechą Avast jest to, że pozwala blokować reklamy w grach wideo, dzięki czemu nie będziesz mieć irytujących przerw w grze i masz pewność, że nie będziesz miał żadnego zagrożenia.

Podsumowując, pobranie programu antywirusowego Avast jest jedną z najlepszych opcji. Zarówno do instalacji na urządzeniach mobilnych, jak i na komputerze. Wypróbuj wszystko, co ma do zaoferowania, a nie chcesz tego zmieniać na inne.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

avast

Uzyskaj ostatnią recenzję 24.07.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Wiele optymalnych zasobów

- Kompatybilny z kilkoma platformami

- Doskonałe wyniki laboratoryjne

- zero kosztów
CONS
- Ograniczone funkcje administratora

- Niski wynik antyphishingowy

- Komplikacja udostępniania złożonych danych

- Możesz wysłać zbyt wiele powiadomień

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Nowe wersje Avast za darmo

Nowe wersje Avast za darmo

Nagłówek

W obliczu dowodów na 20% wzrost liczby ataków ransomware i podobnych programów, darmowy program antywirusowy Avast z włączoną funkcją Ransomware Shield do pobrania. Funkcja była pierwotnie płatna, ale nasilenie manewrów przestępczych skłoniło firmę do zwolnienia go. Ochrona obejmuje zdjęcia, obrazy i foldery przed możliwymi nielegalnymi działaniamiWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje