Recenzję Booking App
 Zaplanuj całą podróż z poziomu aplikacji i z możliwością bezpłatnego anulowania 
 Booking App recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
4.1
Rozkład (5/10)
Funkcjonalność (5/10)
Berło (5/10)
Aktualizacje (2/10)
Synchronizacja (5/10)
Przejrzeć

Booking została założona w Amsterdamie w 1996 roku i przekształciła się z małej holenderskiej firmy w jedną z największych na świecie firm zajmujących się turystyką elektroniczną i turystyką, wyróżniającą się łatwością i szybkością rezerwacji.

Booking.com, którego misją jest udostępnianie świata wszystkim, jest zaangażowana w technologię cyfrową ułatwiającą podróżowanie. Witryna i aplikacje Booking.com są dostępne w ponad 40 językach i oferują ogółem 28 348 845 opcji zakwaterowania, w 147 566 miejscach docelowych w 227 krajach i terytoriach na całym świecie.

Możesz pobrać bezpłatną rezerwację i jest to tylko jedno kliknięcie od rezerwacji z urządzenia mobilnego, tabletu lub komputera, jest to bardzo proste, stabilne i szybkie.

Znajdź zakwaterowanie na wakacje, weekendy lub wyjazdy służbowe do dowolnego miejsca na świecie!

Pobieranie Booking okazuje się bardzo przydatnym narzędziem, ponieważ uczy komentarzy innych użytkowników, a także wyniku i cen. Kiedy więc szukasz zakwaterowania, restauracji, lotu lub samochodu, będziesz mógł zobaczyć, co myślą inni, co ci dali, swoje komentarze i wybrać więcej informacji. Aplikacja do rezerwacji jest bezpłatna i dostępna na urządzenia z Androidem, iOS i Windows Phone. Możesz go używać za pomocą pulpitu, odwiedzając stronę internetową.

Jeśli chcesz przejść do strony Booking.com lub z aplikacji, jej funkcjonalność jest taka sama. Być może istnieją różnice tylko w sposobie prezentacji informacji na ekranie.

Najważniejsze jest więc narzędzie wyszukiwania, w którym możesz umieścić swój cel podróży, więc powiedzmy, że wiesz tylko, dokąd pojedziesz, na przykład nazwę miasta. Następnie wybierz daty przyjazdu i wyjazdu. Bądź bardzo ostrożny i przygotuj odpowiedni plan działania. Następnym krokiem jest ogłoszenie, ile osób jest z tobą na wypadek, gdybyś nie był sam. Zaletą tego jest to, że jeśli nie masz konta, możesz nadal korzystać z usługi. Możesz filtrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Rezerwacje w aplikacji Booking działają z całkiem różnymi klientami, więc masz szeroką gamę możliwości. Jego katalog zawiera wiele miejsc noclegowych i noclegowych, od luksusowych hoteli po schroniska odpowiednie dla osób, które próbują podróżować i zmniejszyć swoje koszty snu.

Ponieważ aplikacja jest bezpieczna i niezawodna, należy zostawić pytania dotyczące metod płatności. W przypadku miejsca, w którym chcesz dokonać rezerwacji, miejsca będą obciążać Twoją kartę bankową w dniu przyjazdu. Będą starali się zapewnić bezpieczeństwo informacji, więc w zasadzie nigdzie się nie pojawią. Czasami podajesz informacje o karcie tylko w przypadku niektórych wymagań, ale w miarę możliwości możesz zapłacić gotówką na miejscu. Prześlemy Ci również dodatkowe informacje o Twojej rezerwacji na ich adresy e-mail i upewnij się, że wszystko sprawdziłeś.

Dla tych, którzy mają kilka problemów lub zmienili plany, zawsze mogą skorygować rezerwację, zanim będzie za późno. Zwykle staraj się unikać zmian w ciągu ostatniej godziny; Jest to reguła, która, nawiasem mówiąc, może być stosowana do wszystkich usług internetowych. Po zakończeniu procesu, aby zakończyć rezerwację. Zostanie również wyświetlony ekran potwierdzenia telefonu. Obejmuje to wszystkie informacje, takie jak lokalizacja, pokój, cena zapłacona przez państwo, a jeśli masz kupon lub zniżkę, zobaczysz, co zostało skonfigurowane.

Każde miejsce, które oferuje Booking, będzie miało obraz, dzięki któremu zobaczysz to, co faktycznie widzisz, nie tylko do przeczytania, jest to dobra praktyka i jeśli chcesz świadczyć usługi, możesz to zrobić w dowolnym momencie. Kiedy się wydostaniesz, możesz dokonać przeglądu i wyjaśnić innym dobre wrażenia. Jeśli zamierzasz złożyć skargę na niewłaściwe podejście, rezerwacja da ci odpowiednie miejsce.

Rezerwacja zawsze pomoże Ci zaplanować kolejne kroki, bez względu na to, czy jesteś na wakacjach, czy musisz coś zrobić. Pobierz tę przydatną aplikację za darmo i zaufaj im. Rezerwacja zawsze pomoże ci wybrać dobre miejsce do odwiedzenia i będzie Twoim kompasem na całym świecie w Twojej kieszeni.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Booking App

Uzyskaj ostatnią recenzję 24.07.2021
Sponsored ads

Okazuje się, że jest to bardzo przydatne narzędzie, ponieważ pokazuje komentarze innych użytkowników, a także opinie i ceny.Aplikacja rezerwacyjna jest bezpłatna i dostępna na urządzenia z systemem Android, iOS i Windows Phone.Niektóre z jego najlepszych cech to: wyszukiwanie hoteli w bieżącej lokalizacji i na mapie, obszar użytkownika z zarządzaniem rezerwacjami i dane osobowe do szybkiego użycia (karta płatnicza, dane głównego gościa itp.), Filtry, kilka opcji klasyfikacji, listy ulubionych, pobieranie przewodników turystycznych, powiadomień mobilnych itp.W przypadku jakichkolwiek pytań Booking ma linię obsługi klienta czynną 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy.Masz możliwość bezpłatnego anulowania, które daje Ci możliwość zmiany zdania, jeśli nie zdecydowałeś się na dokładną datę powrotu lub jeśli zdecydujesz się pozostać jeszcze kilka dni w uroczym miasteczku, które spotkałeś po drodze. Wystarczy zaznaczyć w filtrach opcję anulowania.W zależności od miejsca, w którym się znajdujesz, będziesz czuć swobodę i bezpieczeństwo. Jeśli nie ufasz płatnościom elektronicznym i wolisz płacić osobiście, to możesz to zrobić dopiero w momencie przybycia.
Jeśli w tej chwili szukasz noclegu, nie zdecydujesz się lub z jakiegoś powodu dokonasz rezerwacji w innym czasie, możesz poprosić ich o wysłanie powiadomień o najlepszych ofertach do miejsca, o którym marzysz.Porady

- Możesz dołączyć do programu lojalnościowego Booking Genius, jeśli zarezerwowałeś co najmniej 5 noclegów z tego samego konta to uzyskasz korzyści, takie jak 10% zniżki, bezpłatny parking itp.

- Zniżka dla przyjaciół, musisz zaprosić znajomego, a gdy dokonasz rezerwacji na swoim koncie w wysokości co najmniej 30 euro, oboje otrzymacie zwrot 10%

- Nowe darmowe miejsca noclegowe to takie, które nie otrzymały jeszcze żadnej opinii i sprawiają, że są tańsze.

- Wybieramy od 5 do 10 kwater, którymi jesteś zainteresowany, szukamy Twojego e-maila lub kontaktujemy się z nim bezpośrednio, pytając, czy możliwe byłoby uzyskanie zniżki na stawkę w zamian za dobrą ocenę hotelu. Chociaż wiele razy nie odpowiadają lub nie twierdzą, że nie jest to dobra opcja, aby uzyskać zniżki lub zakwaterowanie
Za/Przeciw
Pros
- Wygodna obsługa i użyteczność, ponieważ rezerwacja za pośrednictwem tej aplikacji jest bardzo prosta i szybka

- Łatwy w użyciu dla użytkownika, ponieważ określają absolutnie wszystko, a także zasady i sugestie w sposób jasny i szybki.

- Brak opłat za zarządzanie, ponieważ istnieje możliwość bezpłatnego anulowania. Nie zabiera ani grosza za korzystanie ze strony.

- Nagromadzenie i zarezerwowanie hoteli , osobne gromadzenie zapisów w celu przyszłego zatrudnienia przy rezerwacji i uzyskiwania zniżek
CONS
- Może zarządzanie wyszukiwaniem z dużą liczbą wyników zajmuje kilka sekund

- Bez finansowania, podczas gdy lokalne agencje pozwalają nam spłacać raty, z odsetkami lub bez, rezerwacja to wszystko jedno, czy to w hotelu, czy podczas rezerwacji.

- Problemy można rozwiązać tylko przez telefon, co nie jest takie proste

- Uważaj na rodzaj umowy, z którą się zgadzasz

- Usunięcie konta jest trudne

- Istnieją przypadki, w których nie można zmienić danych karty debetowej

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Rezerwacja zakładów na zrównoważoną turystykę w 2020 roku

Rezerwacja zakładów na zrównoważoną turystykę w 2020 roku

Aktualności

Gigant turystyczny w wirtualnym świecie stawia na ochronę środowiska w 2020 roku. Rezerwacja poprzez coroczny program Booking Booster ma na celu znalezienie zrównoważonych rozwiązań turystycznych. Środki pomocowe wypłacane przez firmę na wybrane projekty wynoszą 2,6 miliona euro. Będzie również organizować wydarzenia, aby doradzać uczestnikom


Znak ochronny Booking.com

Znak ochronny Booking.com

Nagłówek

30 czerwca 2020 r. Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych uznał, że „Booking.com” jest znakiem towarowym podlegającym ochronie, odrzucając regułę, a nazwa z dodanym „.com” nie może być znakiem towarowym. Wszystko zaczęło się dziesięć lat temu, kiedy rejestracja znaku towarowego Booking.com została odrzucona przez amerykański Urząd Patentowy i Znaków Towarowych (USPTO), ponieważ podobno była to marka ogólna. Proces był długi i trudny dla wszystkich zaangażowanych stron. Było wiele różnych opinii, ale potwierdzone dowody wykazały, że klienci uważają „Booking.com” za markę. Po tym ustaleniu stało się jasne, że ludzie nie myślą, czy jest to ogólna marka, zarówno USPTO, jak i Sąd ją zaakceptowały, więc nie było przeszkód, aby zaakceptować ochronę marki federalnej


Utracono akcje Booking.com Holdings

Utracono akcje Booking.com Holdings

Nagłówek

W tym roku branża turystyczna padła ofiarą pandemii koronawirusa, logicznie, działania Booking.com znalazły się na listach. Jednak badania pokazują, że pozostała ona względnie stabilna podczas kryzysu, a udziały spadły jedynie o 22%. Z wyjątkiem tego, że biura podróży COVID-19, a zwłaszcza Booking.com, napotykają więcej trudności, str. konkurencja z Google, pojawienie się nowych firm, takich jak Airbnb itp. Wszystko to stymulowało wzrost w sektorze. Booking.com od samego początku reaguje na rozprzestrzenianie się koronawirusa, ponieważ jest on bezpośrednio powiązany z podróżującymi firmami. W maju opublikowano raport pokazujący spadek przychodów o 19% i zauważalnie niższe zarobki. Na szczęście do końca maja zapasy zaczęły rosnąć, gdy ponowne otwarcie rynków europejskich i amerykańskich stało się faktem. Wydatki na podróże pozostają niskie, ale biznes oczekuje wzrostu


Co Booking planuje ożywić?

Co Booking planuje ożywić?

Nagłówek

Firma Booking wie, że sektor, w którym działa, był głęboko dotknięty pandemią covid-19. Platforma wynajmu proponuje różne środki w celu złagodzenia sytuacji. Spośród nich firma TUI Group została powiązana z rozszerzeniem oferty usług, będzie miała w swoim katalogu ponad 70 000 wycieczek


Booking stara się reaktywować rezerwacje w Hiszpanii

Booking stara się reaktywować rezerwacje w Hiszpanii

Nagłówek

Biorąc pod uwagę wpływ kryzysu wywołanego przez koronawirusa w sektorze turystyki, Booking oferuje pakiet środków mających na celu wsparcie branży w Hiszpanii. Działalność jest jednym z motorów ekonomicznych kraju europejskiego. Pomiędzy krokami oferowana jest 15% zniżka, a aplikacja nie pobiera prowizji za rezerwacje


Booking.com wygrał walkę o znak towarowy

Booking.com wygrał walkę o znak towarowy

Nagłówek

Booking.com w końcu wygrał walkę o znak towarowy po tym, jak został odrzucony przez Urząd Patentowy i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych, ponieważ „rezerwacja” była zbyt szeroka i ogólna. Jednak ośmiu z dziewięciu sędziów uznało, że internetowe biuro podróży zasługuje na to, aby oficjalnie uzyskać znak towarowy, ponieważ opinia publiczna uznaje świadczone przez siebie usługiWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje