C6 Bank
Zarządzaj wszystkimi swoimi finansami z telefonu komórkowego i czerp korzyści
Pobierz C6 Bank recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
4.0
Rozkład (4/10)
Funkcjonalność (4/10)
Berło (2/10)
Aktualizacje (2/10)
Synchronizacja (3/10)

Wśród różnych dziedzin życia codziennego, na które postęp technologiczny wywarł ogromny wpływ, znajdujemy świat i dziedzinę finansów. Procedury bankowe, takie jak wypłata pieniędzy, dokonywanie płatności, wydawanie przelewów lub proszenie o kartę kredytową, były zawsze bardzo uciążliwe i zajmowały dużą część naszego dnia. Na szczęście to się już nie zdarza, ponieważ istnieją opcje takie jak C6 Bank, jeden z pierwszych wirtualnych podmiotów opracowanych w Brazylii w 2018 roku, który ma wygodną, ​​wydajną i zwinną bezpłatną aplikację.

Bank C6 swoją nazwę zawdzięcza materiałowi chemicznemu węgla, który w układzie okresowym jest reprezentowany przez literę C i cyfrę 6. Zgodnie z tym, co jest napisane na oficjalnej stronie banku, decyzja o wyborze tego materiału chemicznego jest spowodowana Występuje we wszystkich żywych istotach i bardzo ważny jest sposób, w jaki jest powiązany z innymi elementami. Ta umiejętność transformacji i łączenia była tym, co zainspirowało założycieli, aby w ten sposób nazwać swój projekt.
Pobranie aplikacji C6 Bank zapewni nam nieskończone możliwości i korzyści. Bank, który ma swoich założycieli jako członków wspierającego go towarzystwa, jest całkowicie online. Oznacza to, że nie musisz iść do żadnej długiej kolejki do żadnej siedziby ani wypełniać żadnego wiecznego formularza, aby coś dostać.

Korzystając z bezpłatnej aplikacji C6 Bank dostępnej na Androida i iOS, członkowie będą mieli dostęp do powszechnych usług instytucji finansowych w formie cyfrowej i całkowicie bezpłatnie. Obejmuje to wydawanie kart kredytowych i debetowych, posiadanie konta, wypłaty i możliwość dokonywania przelewów. Możesz nawet zrobić darmowy bilet o nazwie C6 Taggy.

Wśród zalet C6 Bank jest możliwość pełnej personalizacji naszych kart. Nazwę możemy umieścić tak, jak nam się podoba, a nawet wybrać z szerokiej gamy kolorów. Karty posiadają również opcję płatności „zbliżeniowej”. Jeśli jesteś osobą, która będzie miała duże wydatki, masz możliwość wyboru karty G6 Carbon, która jest „czarnym” wariantem Twojej karty. Dzięki temu uzyskuje się więcej punktów zysku za każdego wydanego dolara, a cztery roczne bilety są dostępne dla osoby bez opłat do salonów VIP na różnych lotniskach. Jeśli użytkownik jest właścicielem firmy lub firmy, dostępna jest specjalna karta „biznesowa”. Możesz również uzyskać datafon, aby tworzyć kolekcje ze znacznymi rabatami i odpowiednimi planami.
Jeśli chodzi o rachunki, które można otworzyć, są one całkowicie bezpłatne i umożliwiają przelewy w dolarach przy bardzo niskich prowizjach. Ponadto każdy wydatek i ruch, który wykonujemy, daje nam punkty, które są dodawane do programu atomów, ale najlepszą rzeczą w tej korzyści jest to, że punkty te nigdy nie tracą ważności. Zapomnij więc o oszczędzaniu na cokolwiek, a zobaczysz, jak po chwili będziesz mieć dostęp do ważnych nagród i korzyści.
Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci życie finansowe, C6 Bank daje Ci możliwość zdobycia C6 Taggy. Ta opcja pozwala zapłacić naklejkę na pojeździe, która działa jak opłata drogowa. Nie musisz dokonywać żadnych miesięcznych ani rocznych abonamentów, a Twoje automatyczne konto zostanie obciążone tylko za każdym razem, gdy użyjesz opłaty na którejkolwiek z tras lub autostrad w Brazylii.

W czasach, gdy zakupy w wirtualny sposób nie przestają się rozwijać, instalacja C6 Bank i korzystanie z wszystkich jego zalet to świetna opcja. Podmiot poprzez swoją aplikację umożliwia w bardzo prosty sposób dokonywanie zakupów oraz dostęp do znacznych rabatów na najlepsze marki.
Jeśli zamierzasz zainwestować, możesz to również zrobić z wygodnej platformy. Istnieją różne alternatywy ze stałymi terminami do 5 lat i zwrotami, które przyniosą znaczące zyski.

C6 Bank to jedna z najbardziej niezawodnych, zwinnych i interesujących nowoczesnych propozycji zarządzania dochodami i wydatkami na rynku. Jego darmowa aplikacja umożliwia efektywne zarządzanie codzienną działalnością gospodarczą. Zawiera również nowatorski program punktowy, wiele korzyści i bezpłatne usługi.
Rozwój technologii i narzędzi komunikacyjnych po raz kolejny pokazuje, że przyszły one ułatwić znaczną część codziennego życia użytkowników.

 
Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : C6 Bank
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Zarządzanie bezpłatne i online.

- Wiele korzyści.

- Karty kredytowe i debetowe z możliwością personalizacji

- Plany inwestycyjne
CONS
- Pewne opóźnienia w odpowiedziach

- Ogólne awarie

- Mogą dostarczyć więcej i lepszych informacji

- Dotarcie do użytkowników z kartami może zająć trochę czasu
Kontynuuj pobieranie za darmo

C6 Bank

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

C6 Bank stale się rozwija i tworzy 70 nowych miejsc pracy

C6 Bank stale się rozwija i tworzy 70 nowych miejsc pracy

Nagłówek

C6 Bank powiększa swój zespół, zatrudniając 70 nowych miejsc pracy, rozwijając firmę. Bankowość internetowa staje się jedną z najbardziej poszukiwanych opcji przez Brazylijczyków. To nie pierwszy raz, kiedy zdarzyło się to w 2020 r., W którym zatrudniono 240 osób, te oferty pracy dotyczą różnych obszarów firmyWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje