ClickBus
Znajdź najlepsze ceny na bilety autobusowe do niezliczonych miejsc docelowych
Pobierz ClickBus recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
4.8
Rozkład (8/10)
Funkcjonalność (5/10)
Berło (4/10)
Aktualizacje (3/10)
Synchronizacja (10/10)

Korzystając z aplikacji ClickBus zyskasz gwarancję biletu autobusowego, będąc w najbardziej komfortowy, bezpieczny sposób oraz znajdując ekskluzywne zniżki. W nim dostępnych jest ponad 130 firm autokarowych, którymi możesz podróżować do ponad 5000 miejsc docelowych, wśród których są Expresso Guanabara, Gontijo, Viaçao Andorinha, Águia Branca i wiele innych.

To firma działająca od 2013 roku, lider w sprzedaży biletów autobusowych online. Odkąd się narodził, pomógł ulepszyć sektor drogowy w kraju, wprowadzając najnowsze technologie i zawsze wprowadzając innowacje, aby zaoferować swoim klientom najlepsze usługi, ostatnią wielką rewolucją była sprzedaż tych biletów online, będąc pionierem, jej celem jest pomóc Brazylijczykom w łatwiejszym podróżowaniu autobusem.

Firma jest częścią inkubatora Rocket Internet Group, będącego w cyfrowym ekosystemie sektora drogowego. Jego działanie ma na celu ułatwienie podróżnym znajdowania, porównywania i kupowania tak dogodnych dla nich biletów autokarowych, jak to tylko możliwe. Wśród firm, które z nim współpracują, znajdziesz znane marki, takie jak Primera Plus, ETN, Flecha Amarilla, Transporte del Norte, Ovnibus itp.

Jest to aplikacja, którą możesz pobrać bezpłatnie i którą znajdziesz na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android, w której wystarczy kilka kliknięć, aby porównać i wybrać najlepszy bilet na swoją podróż. Wystarczy, że zainstalujesz go w swoim telefonie i zaczniesz z niego korzystać, możesz porównać ceny, harmonogramy czy oferowane przez nie usługi, gwarantując, że zawsze będziesz miał do dyspozycji najlepsze ceny.

Platforma sama w sobie podaje listę polecanych destynacji, ze wszystkimi informacjami o miejscu, typie oferowanych miejsc i zdjęciami witryny, dzięki czemu masz pojęcie, co znajdziesz, jeśli nie jesteś pewien, dokąd chcesz się udać i zdecydować postępuj zgodnie z tą radą. Wręcz przeciwnie, jeśli masz jasność co do miejsca docelowego, nie wahaj się umieścić go w wyszukiwarce, ClickBus pokaże Ci wszystkie ceny, najwyższą i najniższą, dzięki czemu zobaczysz różnicę i wybierzesz tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Dzięki bardzo intuicyjnemu i prostemu interfejsowi, pierwszą rzeczą, która wyjdzie po wejściu do aplikacji, będzie wybór kraju, w którym się znajdujesz, dostępne opcje to: Brazylia, Turcja i Meksyk. Po wybraniu, będziesz mógł wyszukiwać bilety autobusowe bezpośrednio z jego głównego ekranu, po prostu dodając datę i miejsce docelowe. Sama aplikacja już szuka i pokazuje najlepsze ceny dla wskazanych przez Ciebie wartości. Wybierz to, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i wybierz miejsce, które chcesz. Po wybraniu, wpisz nazwisko osoby, która będzie podróżować i rodzaj biletu, na przykład jeśli jest to osoba dorosła, dziecko, senior itp. Pojawi się ekran umożliwiający dodanie wszystkich danych kupującego.

Dostępne są różne metody płatności, wszystkie w łatwy i szybki sposób, a Ty możesz mieć pewność, że Twój zakup jest całkowicie bezpieczny. Najczęściej stosowanym sposobem jest karta kredytowa, a jedną z zalet ClickBus jest możliwość rozłożenia płatności na 12 miesięcy, można też skorzystać z karty debetowej, PayPal czy nawet wykonać przelew bankowy. Jest w 100% bezpieczny i gwarantuje, że wszystkie Twoje dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż sama aplikacja.

Po wybraniu jednego z oferowanych przez nich biletów, pokwitowanie pojawi się w Twojej własnej aplikacji, dzięki której możesz wsiąść do autobusu bez konieczności odbierania fizycznego biletu w kasie lub czekania w kolejkach, po prostu musisz udać się do autobusu i dostać się na to.

ClickBus ma obsługę klienta, którą znajdziesz zawsze, gdy potrzebujesz, za pośrednictwem aplikacji, strony internetowej, telefonu, a nawet sieci społecznościowych.

Wewnątrz znajdziesz niekończące się rabaty i oferty specjalne do Twojej dyspozycji. Aby wprowadzić kod rabatowy, wystarczy wypełnić odpowiednią sekcję na ekranie płatności, automatycznie obniżając ostateczną cenę, na stronie ClickBus znajduje się sekcja, w której można znaleźć niektóre z nich, które pozwolą Ci zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy na podróży. Podróżowanie autobusem nigdy nie było tak łatwe i wygodne, odważ się odkrywać nowe miejsca za pomocą jednej aplikacji do zarządzania biletami i sprawić, by Twoja podróż była idealna.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : ClickBus Serviços de Viagens e Passagens de ÔnibusViajes y guías
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Bardzo łatwy w użyciu interfejs.

- Pozwala rozłożyć płatność na 12 miesięcy.

- Zniżki do 60%

- Aby dostać się do autobusu, nie trzeba mieć fizycznego biletu.
CONS
- Aplikacja zawiesza się i nie pozwala na zakup biletów.

- Ładowanie zajmuje dużo czasu, więc możesz skończyć bilet, który chciałeś.

- Pod względem geograficznym jest bardzo ograniczony.

- Nie pozwala na wejście przez sieci społecznościowe.
Kontynuuj pobieranie za darmo

ClickBus

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

ClickBus uruchamia nową trasę między Rio de Janeiro a Belo Horizonte

ClickBus uruchamia nową trasę między Rio de Janeiro a Belo Horizonte

Nagłówek

Firma ClickBus ogłosiła w środę, że użytkownicy mogą teraz kupić bilety na trasę między Rio de Janeiro a Belo Horizonte. Dołącza do innych, które to zrobiły, takich jak Buser, z cenami niższymi niż te na rynku. Według źródeł, do tych podróży używali autobusów Viação Util z Grupo GuanabaraWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje