Cuenta DNI
Cyfrowe rozwiązanie, które pomoże Ci przeprowadzić wszystkie procedury finansowe
Pobierz Cuenta DNI recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
8.5
Rozkład (4/10)
Funkcjonalność (3/10)
Berło (10/10)
Aktualizacje (9/10)
Synchronizacja (9/10)

Cyfrowe rozwiązanie Gubernatora Buenos Aires jest już dostępne, dzięki czemu tożsamość osób jest bezpośrednio weryfikowana przez Krajowy Rejestr Osób (RENAPER), aplikację DNI Account. Dzięki niemu nie musisz mieć otwartego konta w Banco Provincia i możesz go bezpłatnie pobrać na urządzenia z systemem Android i iOS.

Ta bezpłatna aplikacja jest środkiem umożliwiającym ludziom przeprowadzanie wszystkich operacji finansowych bez posiadania kasy oszczędnościowej. Dzięki niemu możesz zrobić wszystko, co normalnie zrobiłbyś w banku, otworzyć konto, robić zakupy, dokonywać przelewów, wysyłać pieniądze, doładowywać karty, a nawet wypłacać pieniądze bez posiadania karty debetowej, wszystko to bez ograniczeń czasowych, 24 godziny godzinami dnia.

Pobierz konto DNI, mogą z niego korzystać klienci Banco Provincia lub nie, jeśli nie jesteś z nim, oferują Ci możliwość założenia darmowego konta i otrzymania karty debetowej, za pomocą której możesz wypłacić pieniądze. Istnieje szereg wymagań, które musisz spełnić, aby się zarejestrować, są to: pełnoletność i aktualizacja dowodu osobistego. Książka obywatelska, zielona księga, paszport lub dokument przetwarzania są nieważne.

Banco Provincia jest jednym z największych banków w Argentynie, a jednym z jego głównych celów jest pomoc w promowaniu rozwoju prowincji Buenos Aires w celu osiągnięcia silniejszego społeczeństwa, dzięki któremu w przyszłości będziemy doskonalić się jako wspólnota.

Aby zacząć korzystać ze wszystkich zalet konta DNI, wystarczy zainstalować je na swoim urządzeniu mobilnym i utworzyć profil. Aby to zadziałało, będziesz musiał dokonać cyfrowego zapisu, w sposób, w jaki wpisujesz swój identyfikator w aplikacji. Aby to zrobić, umieścisz go w pudełku, które pojawi się na ekranie, przechwytując najpierw od przodu, a następnie od tyłu. Ta operacja nie jest możliwa w przypadku starych dowodów osobistych, konieczne jest posiadanie najnowszej wersji.

Po włączeniu wysłanej karty debetowej możesz utworzyć swój profil użytkownika w Banca Internacional Provincia BIP i zacząć korzystać ze wszystkich oferowanych przez nie pakietów produktów.

Będziesz także musiał zrobić zdjęcie, aby potwierdzić swoją tożsamość. Jedną z cech konta DNI jest to, że zawiera ono własny aparat fotograficzny, za pomocą którego wystarczy położyć telefon przed twarzą i nacisnąć ekran. Po zarejestrowaniu tych dwóch dokumentów będziesz mógł uzupełnić pozostałe dane osobowe i utworzyć hasło, aby wejść do aplikacji. Po wykonaniu wszystkich tych kroków, aby się zarejestrować, możesz z niego korzystać bez żadnych ograniczeń.

Darmowa aplikacja ma bardzo prosty interfejs, dzięki czemu wszystkie procedury można wykonać bez problemu. W bardzo intuicyjny sposób będziesz mieć menu na jednym ekranie, w którym klikniesz tylko funkcję, którą chcesz wykonać. Możesz sprawdzić numer swojego nowego konta w jego menu, w opcji Wyświetl swoje CBU, tutaj również skonsultujesz się z najbliższym oddziałem w sekcji Oddziały Banco Provincia, pierwsze 4 cyfry odpowiadają tej gałęzi, a reszta to już numer konta.

Z konta DNI bardzo zależy im na Twoim bezpieczeństwie, dlatego wszystkie Twoje dane są chronione i zawsze będą Cię prosić o potwierdzenie każdej operacji, którą przeprowadzasz, oprócz wysłania powiadomienia o każdej z nich jako dowód. Aby zmodyfikować swoje dane, możesz to zrobić z poziomu samej aplikacji, w sekcji Mój plik i przechodząc do Aktualizuj dane osobowe, możesz również sprawdzić saldo do 10 ostatnich wykonanych ruchów.

W przypadku, gdy chcesz wypłacić pieniądze, możesz to również zrobić, wystarczy wejść w opcję Wypłaty bez karty i postępować zgodnie z instrukcjami, które oznaczają, że będziesz mógł wypłacić je w dowolnym bankomacie podłączonym do Punto Efectivo za pomocą Polecenia Wypłaty . Jeśli chcesz zmienić bank powiązany ze swoim kontem DNI, będziesz musiał go odinstalować i pobrać ponownie, w procesie wstępnej konfiguracji zobaczysz opcje wyboru innego banku oszczędnościowego.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Banco de la Provincia de Buenos Aires
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Możesz wykonać wszystkie swoje procedury finansowe.

- Nie potrzebujesz konta bankowego w Banco Provincia.

- Przyślą ci kartę debetową.

- Możesz dokonywać przelewów do innych banków.
CONS
- Karta może nie dotrzeć.

- Walidacja może być kłopotliwa ze względu na wbudowaną kamerę.

- Brak dowodu zakupu.

- Pokazuje tylko ostatnie dziesięć ruchów.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Cuenta DNI

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje