Edmodo
Najpopularniejsza bezpłatna platforma edukacyjna online na świecie
Pobierz Edmodo recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
6.9
Rozkład (4/10)
Funkcjonalność (3/10)
Berło (4/10)
Aktualizacje (3/10)
Synchronizacja (2/10)

Dla wszystkich, którzy są w środowisku edukacyjnym, istnieje platforma, która stała się niezbędna zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli i rodziców, mówimy o Edmodo.

Jej początki sięgają 2008 roku, kiedy to dwóch profesorów z Chicago postanowiło pomóc swoim studentom, znajdując dla nich sposób na połączenie studiów z życiem prywatnym. Obecnie jest to jedna z najczęściej używanych platform badawczych, z ponad 65 milionami aktywnych użytkowników, co czyni ją numerem jeden w szkoleniach online na poziomie podstawowym i średnim.

Obecnie edukacja online stała się podstawowym narzędziem z niekończącymi się aplikacjami i narzędziami, które sprawiają, że jest ona znacznie bardziej zabawna i dynamiczna dla każdego. Aplikacja Edmodo jest jedną z nich, wykorzystuje mechanikę i dynamikę swoich gier, dzięki czemu możesz kontynuować naukę bez zdawania sobie z tego sprawy.

Jest to darmowa platforma, którą znajdziesz w wybranym przez Ciebie języku iw której nie ma znaczenia ile masz lat, aby się zarejestrować, działając domyślnie z prywatnymi stronami, nikt nie będzie miał dostępu do informacji, które masz na swoim koncie, do których uzyskasz dostęp za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła. Pobierz tę aplikację bezpłatnie na urządzenia z systemem Android i iOS.

Wśród głównych zalet Edmodo jest to, że znajdujesz się w bardzo bezpiecznym środowisku edukacyjnym, opartym na środowiskach zamkniętych, w których członkowie tych małych grup będą tymi, którzy pomogą pielęgnować treści, udostępniać wiadomości i pliki.

Korzystając z aplikacji Edmodo musisz wiedzieć, jaka będzie Twoja rola w tej wirtualnej klasie. Na platformie dostępne są trzy rodzaje profili iw zależności od pełnionej funkcji wybierzesz jeden z nich, w którym będziesz musiał jedynie wypełnić swoją rejestrację i będziesz mógł zacząć z niego korzystać, odkrywając wszystkie oferowane przez nią opcje.

Najpierw przekonasz się, że będzie to profil dla nauczycieli, którzy będą odpowiedzialni za tworzenie i zarządzanie grupami, więc konto o tych cechach pozwoli Ci wykonywać więcej czynności niż inne. Możesz zacząć od zera całą klasę lub tylko określony przedmiot, dodawać dokumenty, tworzyć wydarzenia, takie jak testy, zadania lub wyznaczone dni, projektować metodologie lub oceniać uczniów. Będzie również pełnił rolę moderatora czatu, mając możliwość usuwania wiadomości, których nie uzna za stosowne.

Zamiast tego możesz mieć konto studenckie. Mogą dołączyć do wcześniej utworzonych grup, ale pod warunkiem, że znają hasło dostępu. To hasło zostanie wybrane i rozesłane przez nauczyciela wśród tych, którzy chcą być w jego klasie. Będą mieli dostęp do wszystkich materiałów zawartych w grupie analitycznej, które będą mogli pobrać, skonsultować, przeglądać notatki i wydarzenia, napisać do nauczyciela itp. Sposób uczestniczenia jest bardzo podobny do tego, jak robiłbyś to w sieci społecznościowej, z czatem, w którym napiszesz bezpośrednio do nauczyciela wszystkie swoje wątpliwości, które mogą zostać rozwiązane przez nauczyciela lub resztę kolegów z klasy. Wszystkie wysyłane wiadomości są publiczne, studenci nie mogą być pisani prywatnie, a tym bardziej dla użytkowników, którzy nie należą do ich grupy badawczej.

Ostatnie to profile nadrzędne. Ten profil da im pozwolenie na wejście na platformę i dane swoich dzieci, jeśli mają kod dostępu dla krewnych dzieci. W ten sposób mogą zobaczyć swoje działania oraz wszystkie swoje notatki i wydarzenia.

Pobierz Edmodo, znajdziesz bezpieczne miejsce, w którym nie ma miejsca na nieodpowiednie treści lub zastraszanie, ponieważ to nauczyciel jest tym, który publikuje wszystkie materiały i tworzy środowisko współpracy, w którym uczniowie są prowadzeni i pomagani unikaj niewłaściwego zachowania.

Zarówno wersja internetowa, jak i bezpłatna aplikacja mają ten sam interfejs. W ten sposób zapewnia się, że uczniowie nie zgubią się podczas przeglądania. Jest to bardzo przydatne dla najmłodszych, ponieważ daje im autonomię w zarządzaniu własnym kontem, bez konieczności pomocy osoby dorosłej za każdym razem, gdy chcą wejść na ich profil.

Dzięki Edmodo gwarantujesz środowisko edukacyjne, w którym osiągniesz wiele korzyści, takich jak motywowanie uczniów i chęć do nauki, wspieranie współpracy między sobą, zachęcanie samych uczniów do udziału w zajęciach, a przede wszystkim stworzyć społeczność, w której czują się integralną częścią.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Edmodo
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Jest wolne.

- Nie ma ograniczeń co do liczby uczniów w klasie.

- Nikt na zewnątrz nie może wejść bez kodu dostępu.

- Ułatwia udział uczniów.
CONS
- Uczniowie nie mogą komunikować się ze sobą za pomocą prywatnych wiadomości.

- Nie możesz zobaczyć, kto jest online.

- Czas pracy nie jest kontrolowany.

- Nie masz możliwości zapisywania wiadomości, które piszą na ścianie.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Edmodo

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje