FGTS
Uzyskaj zorganizowany dostęp do wszystkich informacji na temat tej korzyści
Pobierz FGTS recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
5.8
Rozkład (4/10)
Funkcjonalność (5/10)
Berło (6/10)
Aktualizacje (3/10)
Synchronizacja (10/10)

Żyjemy w skomplikowanych czasach. Lata temu wiele gospodarek i społeczeństw zostało dotkniętych różnymi kryzysami. Rządy muszą pracować, aby pomóc i wspierać znaczną część populacji. Rozwój technologii, a zwłaszcza postęp w rozwoju bezpłatnych aplikacji, umożliwił różnym organom administracji publicznej dostarczanie rozwiązań cyfrowych swoim obywatelom.

Przykładem tego, jak to działa, jest opracowanie przez Caixa Económica Federal del Brasil aplikacji FGTS. Program można pobrać bezpłatnie na Androida lub iOS i jest zasadniczo odpowiedzialny za pomoc ludziom w otrzymywaniu i zarządzaniu zbiórką Funduszu Gwarancyjnego na Czas Usługi.

Pobierając FGTS, osoba będzie mogła w trybie pilnym wycofać wspomnianą pomoc państwa. Szacunkowa kwota to maksymalnie 1045 R $ na osobę. Aby otrzymać tę kwotę, konto cyfrowe Caixa Social zostanie otwarte automatycznie. Po otrzymaniu wpłaty będziesz miał możliwość przelania kwoty między aplikacjami tego banku.

Narzędzie cyfrowe opracowane przez Caixa Económica Federal przedstawia wiele punktów, które przynoszą korzyści ludziom. Wśród zalet FGTS będziesz mógł sprawdzić, ile pieniędzy pozostało na każdym z rachunków, wydrukować saldo końcowe lub sprawdzić, czy płatności zostały wykonane terminowo.

Jeśli nie jesteś jeszcze beneficjentem programu, możesz złożyć wniosek o FGTS z tej samej aplikacji i przystąpić do programu. Rozpoczęcie korzystania z narzędzia jest bardzo proste. Po pobraniu z mobilnego wirtualnego sklepu musisz się zarejestrować, na wypadek gdybyś tego wcześniej nie zrobił.

Aby się zalogować, musisz przesłać swój numer CPF, skrzynkę e-mail, imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Bezpieczeństwo programu jest bardzo ważne iz tego powodu będziesz musiał przejść przez serię kontroli, które chronią Twoje dane i pieniądze. Po dokonaniu niezbędnych potwierdzeń możesz rozpocząć korzystanie z aplikacji.

Korzystanie z FGTS jest bardzo proste i nie powinno stanowić dla Ciebie żadnego problemu, ponieważ interfejs jest dostępny. Po zalogowaniu się będziesz mieć możliwość kontrolowania wszystkich swoich kont i poziomu salda na każdym z nich. Możesz również zweryfikować datę i kwotę ostatniej wpłaty, upoważnić zewnętrzne banki do skonsultowania się z FGTS lub dowiedzieć się o swoim „rocznicowym sake”.

Każda dokonana transakcja może być szczegółowo śledzona krok po kroku. Twoja prośba może być przetwarzana, zainicjowana lub ostatecznie złożona. Bardzo ważne jest, aby każdy użytkownik śledził proces swojej procedury, a dzięki aplikacji może to zrobić bez problemu.

Fundusze gwarancyjne na czas służby zostały uruchomione w 2019 roku przez rząd kierowany przez Jaira Bolsonaro. Celem środka było ożywienie gospodarki znajdującej się w kryzysie. Akcja umożliwiła obywatelom łatwą wypłatę środków ze środków związanych z odprawami, zwolnieniami czy gwarancjami pracy. Szacuje się, że wartość pieniędzy, które w ten sposób wpłynęły do ​​gospodarki, to ponad 40 mln reali, co daje około 11,2 mld dolarów.

Nie wszyscy pracownicy mają dostęp do FGTS, aby to osiągnąć, muszą znaleźć się w sytuacji zwolnienia lub poszukiwania mieszkania. Ponadto kolejną korzyścią, jaką program daje obywatelom, jest to, że mogą oni otrzymać zaliczkę gotówkową w dniu swoich urodzin. Można to również zarządzać z poziomu aplikacji.

Pomoc, której rządy udzielają obywatelom, jest bardzo ważnym elementem utrzymania gospodarki i społeczeństwa. Korzystanie z postępów technologicznych w celu uczynienia wykorzystania i analizy informacji bardziej dostępnymi jest bardzo dobrą rzeczą i ratunkiem przed jakąkolwiek administracją, która przeprowadza takie środki.

Bezpłatna aplikacja FGTS jest wyjątkowym narzędziem ze względu na swoją użyteczność i ilość obsługiwanych informacji. Wszyscy obywatele, którzy chcą zarządzać swoim dostępem do programu, będą mogli to zrobić bez problemu, a to pomoże im utrzymać gospodarkę w jak najlepszych warunkach. Aplikacja, której nie możesz pobrać, jeśli masz dostęp do tych środków.

 
Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Caixa Econômica Federal
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Bezpłatne pobieranie

- Duża ilość informacji

- Przyjazny interfejs

- Pozwala prawidłowo zarządzać dochodami
CONS
- Niektóre usterki ogólne

- Wymaga połączenia z Internetem

- Może się nie otwierać

- Nie działa szybko
Kontynuuj pobieranie za darmo

FGTS

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje