Recenzję Galería Simple Pro
 Edytuj, organizuj, chroń i odzyskuj usunięte zdjęcia za pomocą tego programu 
 Galería Simple Pro recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Nasza stawka
8.0
Rozkład (5/10)
Funkcjonalność (7/10)
Berło (5/10)
Aktualizacje (9/10)
Synchronizacja (4/10)
Przejrzeć

Obrazy i zdjęcia stały się bardzo ważnymi plikami na naszych komputerach, tabletach, a zwłaszcza w telefonach komórkowych. Od jakiegoś czasu terminale są wyposażone w potężne kamery, które pozwalają nam rejestrować najpiękniejsze chwile. Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach, urodzinach, czy w jakimkolwiek innym wydarzeniu, które chcemy nagrać, mamy do dyspozycji aparat fotograficzny i wideo naszego telefonu.

Jedną z wad, jakie może to generować, jest to, że mamy dużą liczbę plików graficznych i trudno jest nam je zamówić. Jednocześnie wiele z tych ujęć może wymagać retuszu, edycji lub ulepszeń.
Powiemy Ci o jednej z najbardziej odpowiednich aplikacji, która pomoże Ci organizować i edytować zdjęcia na telefonie komórkowym. Gallery Simple Pro to produkt opracowany przez Simple Mobile Tools i można go pobrać bezpłatnie lub wybrać płatną wersję za jedyne 0,50 USD.

Simple Mobile Tools to jeden z najbardziej znanych twórców aplikacji i narzędzi na Androida w sklepie Google Play. Mają w swoim katalogu serię bezpłatnych aplikacji, które pełnią funkcje poprawiające wydajność urządzenia. Wśród nich są: prosty kalendarz, prosty odtwarzacz muzyczny, proste kontakty i prosta latarka.
Korzystanie z Simple Gallery Pro pomoże Ci we wszystkim, co jest związane z portretami, zdjęciami lub dowolnym typem plików graficznych, które masz w terminalu. Program rozpoznaje wszystkie najpopularniejsze i używane formaty obrazów i wideo, takie jak JPG, GIF, SVG, RAW, panoramy i inne. Możesz organizować, edytować, ulepszać, usuwać lub odzyskiwać usunięte pliki.
Wśród zalet Galería Simple Pro znajdziesz możliwość korzystania z programu w trybie offline. Jest to bardzo przydatne z kilku powodów. Z jednej strony nie musisz szukać sieci Wi-Fi ani planu transmisji danych, aby z niej korzystać, az drugiej Twoja prywatność będzie chroniona, ponieważ żadne informacje nie są przesyłane z Twojego systemu do sieci.

Produkt Simple Mobile Tools daje Ci możliwość wprowadzenia żądanych zmian w obrazach. Możesz je przycinać, obracać, zmieniać ich rozmiar, dodawać do nich teksty, umieszczać filtry lub rysować na nich. Przeszukuj szybko swoją galerię, w łatwy, prosty i przystępny sposób i nadaj ujęciom cały swój styl i osobowość.
Instalując Galería Simple Pro, będziesz mógł dostosować program tak, jak lubisz najbardziej, wybierając spośród różnych motywów, tła i kolorów. Jednocześnie masz różne formaty do organizowania plików i 32 języki dostępne do konfiguracji aplikacji.
Jeśli masz zdjęcie, które jest Twoim ulubionym i zawsze masz trudności ze znalezieniem go, dzięki tej aplikacji możesz oznaczyć je jako ulubione i mieć szybki dostęp do obrazu. Wszystkie twoje pliki są bardzo bezpieczne, ponieważ oprócz korzystania z połączenia internetowego możesz zastosować różne kody do odblokowania za pomocą kodu PIN, wzoru lub odcisku palca.
Wiele razy zdarza się, że omyłkowo usuwamy plik wideo lub plik obrazu. Dzięki tej aplikacji nie będziesz już mieć tego problemu, ponieważ masz możliwość odzyskania dowolnego zdjęcia, które wyślesz do kosza. Jeśli chcesz zrobić prezentację dla kogoś wyjątkowego ze wszystkimi swoimi zdjęciami, możesz to zrobić za pomocą opcji slajdów.

Będąc aplikacją open source, Galería Simple Pro pozwala na dokonywanie wielu konfiguracji i dostosowywanie programu tak, jak lubisz najbardziej. Będziesz mieć dostęp do wszystkich żądanych formatów obrazu lub wideo, a także do szeregu opcji, które zapewnią bezpieczeństwo programu.
Dokonuj wszelkiego rodzaju edycji, cięć i retuszów w najbardziej przystępny sposób. Nie wahaj się pobrać Galería Simple Pro, jeśli szukasz kompletnego i oryginalnego edytora. Chroń swoje materiały według własnego uznania i unikaj usuwania plików, które chcesz zachować.

Dzięki dużej liczbie zdjęć, które robimy dzisiaj, posiadanie programu takiego jak Galería Simple Pro pomoże Ci utrzymać całą bibliotekę zdjęć w porządku, ochronie i najlepszych warunkach. Uzyskaj bezpłatną dostawę zawierającą reklamy lub uzyskaj dostęp do większej liczby opcji i lepszych korzyści dzięki płatnej wersji.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Galería Simple Pro

Uzyskaj ostatnią recenzję 01.12.2020
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Opcja bezpłatna lub płatna

- Open source

- Łatwy w użyciu

- Ochrona danych
CONS
- Problemy z dostępem

- Czasami powolne działanie

- Nie rozpoznaje odcisków palców

- Błędy w niektórych formatach

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje