Geocaching
Użyj swojego GPS, aby zagrać w to poszukiwanie skarbów
Pobierz Geocaching recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
7.2
Rozkład (9/10)
Funkcjonalność (3/10)
Berło (10/10)
Aktualizacje (7/10)
Synchronizacja (5/10)

Baw się dobrze jako rodzina, ukrywając i znajdując skarby, używając GPS swojego urządzenia mobilnego jako jedynego narzędzia. Dzięki Geocaching poznasz swoje miasto i odkryjesz nowe miejsca w zabawnej gymkhanie. To jest aktualnie gra o modzie i są już miliony ludzi, którzy dołączyli do tej przygody.

Jest to klasyczna gra w poszukiwanie skarbów, ale dostosowana do nowych technologii i wykorzystania, jakie dajemy do geolokalizacji naszego telefonu. Dziś to narzędzie stało się fundamentalną częścią życia milionów ludzi na świecie, drogą do określonego punktu lub kierunku, i to właśnie gry mogły nadać mu inne zastosowanie. Jest wielu, którzy używają go do liczenia kroków, znania lokalizacji itp., Ale to aplikacja Geocaching znalazła zastosowanie, które do tej pory nie było rozważane, dzięki czemu nowe technologie ewoluują jeszcze bardziej.

Pobierz aplikację Geocaching za darmo, znajdziesz ją dostępną na Androida i iOS i zacznij odkrywać ukryte nagrody. Utworzony w 2000 roku od tego czasu został pobrany przez miliony ludzi na całym świecie, a liczba ta przekracza pięć milionów tylko w sklepie Google Play. Obecnie istnieje ponad 3 miliony aktywnych skrytek rozsianych po 200 krajach, są to pudełka zawierające ukryte obiekty.

Aby rozpocząć grę, potrzebujesz jedynie telefonu komórkowego z połączeniem internetowym i pobrania Geocaching. Po zainstalowaniu go na swoim urządzeniu, będziesz musiał tylko założyć darmowe konto, a kiedy już je masz, automatycznie otworzy się mapa obszaru, w którym się znajdujesz, wskazując wszystkie pobliskie dzwony. Wybierz ten, który chcesz i użyj GPS do powiększania, aż osiągniesz dokładną lokalizację.

Sama aplikacja wskazuje poziom trudności każdego z tych skarbów, rodzaj terenu, na którym się znajduje, oraz jego wielkość. Dzięki tym wszystkim danym możesz zorientować się, czego szukać i gdzie. Są takie, w których znajdziesz wskazówki i poinformujesz, jeśli się do niego zbliżasz.

Zwykle paczka znajduje się w wodoodpornych pudełkach zawierających notatkę. Odkrywca będzie musiał dodać swoje imię i nazwisko oraz datę znalezienia, aby zapisać swoje znalezisko i potwierdzić je w aplikacji. Możesz również dołączyć obiekt o wartości symbolicznej, na przykład breloczek lub magnes. Gdy już będziesz mieć wszystko, będziesz musiał to bardzo dobrze ukryć w tym samym miejscu, aby inni użytkownicy również mieli możliwość go znaleźć.

Zasady są bardzo proste, znajdujesz jeden z nich, rejestrujesz się w zeszycie, bierzesz dowolny przedmiot i pozostawiasz następny, który go znajdzie. To ważne, bo w grze trzeba współpracować, nie możesz zabrać wszystkiego ze skrzynki i zostawić resztę graczom z niczym, każdy ma prawo otrzymać nagrodę za jej odnalezienie.

Jedną z zalet Geocachingu jest to, że możesz samodzielnie ukryć nowe. Aby to zrobić, wystarczy przygotować pudełko z książeczką rejestracyjną w środku, dodać na zewnątrz naklejkę identyfikującą, że jest to skrytka i wybrać teren, na którym ma się znajdować, jeśli jest to strona prywatna, ważne jest, aby poprosić o pozwolenie jego właściciel. Jedną z rzeczy, o których musisz pamiętać, jest upewnienie się, że znajduje się on w promieniu 161 metrów od najbliższego skarbu.

Twórcy tej gry radzą, aby przed rozpoczęciem ukrywania skarbów znaleźć co najmniej 20 pudełek, więc upewnij się, że rozumiesz, jak stworzyć zabawne doświadczenie dla innych użytkowników.

Stało się prawdziwym fenomenem, w Internecie są tysiące stron Geocaching i fanklubów. Pomagają one w wyszukiwaniu, a grupy są tworzone, aby uczynić to doświadczenie jeszcze przyjemniejszym. Dla wszystkich, którzy kochają sport i wypoczynek na świeżym powietrzu, znalezienie tych pudełek w tak odległych miejscach jak góry czy morze to nie lada wyzwanie. Przygoda dla najodważniejszych.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Groundspeak Inc.
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Motywuje do uprawiania sportu na świeżym powietrzu.

- Możesz sam stworzyć więcej skarbów.

- Odkrywasz swoje otoczenie.

- Jest stale aktualizowany podczas ruchu.
CONS
- Są ludzie, którzy nie przestrzegają reguł gry.

- Można go znaleźć w niebezpiecznych miejscach.

- Aby uzyskać lokalizację niektórych skrytek, musisz zapłacić.

- GPS może zawieść.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Geocaching

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje