Google Cast
Wysyłaj całą zawartość z telefonu do kompatybilnych urządzeń
Pobierz Google Cast recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
4.6
Rozkład (7/10)
Funkcjonalność (8/10)
Berło (5/10)
Aktualizacje (8/10)
Synchronizacja (8/10)

Możliwość podłączenia kilku urządzeń do telewizora jest jednym z ostatnich osiągnięć technologicznych, które najbardziej zrewolucjonizowały rynek. Każdy chciał mieć inteligentne urządzenie, które pozwoliłoby im zobaczyć, czego chcą, za pomocą prostego gestu wysłania tego z telefonu komórkowego. Google, zawsze w czołówce całego cyfrowego świata, ma Google Cast, technologię, którą należy wziąć pod uwagę, aby móc przesyłać treści bardzo szybko, zaledwie w kilka sekund.

Pochodzi od swojego poprzednika, Miracast, protokołu WIFi Alliance, który umożliwia współdzielenie ekranu, alternatywę dla słynnego kabla HDMI, ale tylko między kompatybilnymi urządzeniami. Krótko mówiąc, to, co zrobiłem, to odzwierciedlenie dwóch ekranów i to, że można było zobaczyć na jednym, co masz na drugim. Jest to znane jako protokół dublowania, który wymaga włączenia obu urządzeń, aby ta projekcja się odbyła, w przeciwnym razie nic się nie wydarzy.

Dzięki bardzo podobnej funkcjonalności Google Cast po raz pierwszy został uruchomiony w 2013 roku i jest protokołem, który pozwala nam przesyłać treści z jednego urządzenia mobilnego na drugie, które jest z nim kompatybilne. W tej wersji przedstawił nam już Chromecasta pierwszej generacji, czyli urządzenie, które umożliwiło całą tę wymianę.

Pobierz Google Cast za darmo, znajdziesz go dostępnego na Androida i iOS, musisz wiedzieć, że ponieważ jest to protokół Google, jest kompatybilny tylko z Chromecastem, Android TV i urządzeniami audio, które mają wbudowany Chromecast, Podczas wysyłania treści, to jest ten, który korzysta z połączenia internetowego, aby pobrać to, o co prosiłeś. Aby z niego korzystać jest bardzo łatwe, wystarczy zsynchronizować oba urządzenia i nacisnąć przycisk Wyślij, który pojawi się na ekranie telefonu komórkowego. W aplikacji mobilnej znajdziesz wszystkie urządzenia kompatybilne z Google Cast, wystarczy wybrać to, które Cię interesuje i kliknąć Wyślij.

Do działania wymaga połączenia WIFi Direct, zapewniającego przesyłanie danych ze znacznie większą prędkością niż przy użyciu Bluetooth, choć nie jest konieczne podłączenie urządzeń do tej samej sieci. Podczas korzystania z Google Cast tworzy się między nimi sieć WIFi, więc musisz się tylko martwić, że obie są zgodne z protokołem używanym przez narzędzie. Szybkość zależy od jakości połączenia.

Będziesz mógł kontrolować wszystkie swoje urządzenia i zarządzać nimi za pomocą jednej aplikacji. Ponadto w zakładce będziesz mieć wszystkie funkcje, z których najczęściej korzystasz, dzięki czemu możesz je szybko znaleźć w bezpośrednim dostępie do swoich zwykłych czynności, za pomocą jednego kliknięcia. Twój telefon komórkowy stanie się Twoim pilotem, dzięki któremu będziesz kontrolować wszystko, co oglądasz w telewizorze. Na platformach takich jak Netflix po prostu kliknij to, co chcesz zobaczyć, a zostanie to automatycznie wyświetlone na zsynchronizowanym ekranie.

Pokazuje na karcie Feed wszystkie wyjątkowe wydarzenia, które mają miejsce w Twoim domu i zaleca sztuczki, dzięki którym możesz ulepszyć sposób korzystania z urządzeń, aby jak najlepiej je wykorzystać. Dzięki niemu możesz robić wszystko, oglądać filmy i filmy z Internetu w telewizji, tworzyć automatyczne listy odtwarzania, odtwarzać wideo na żywo z innych platform, takich jak Facebook, synchronizować je z innymi aplikacjami czy zamienić telefon w konsolę. Możesz używać dowolnej aplikacji, która jest z nią kompatybilna na swoim telewizorze.Możesz także tworzyć procedury, aby móc je wykonywać za pomocą polecenia i sprawdzać wszystkie transmisje audio i wideo, które masz aktywne i sterować nimi z poziomu samej aplikacji, zmieniać ścieżki, dostosowywać głośność itp. Z listy kompatybilnych urządzeń zdecyduj, których będziesz używać najczęściej, i nadaj im priorytety, aby działały szybciej.

Dzięki Google Cast masz dostęp do swoich sieci z urządzenia mobilnego, gdzie możesz nimi zarządzać, udostępniać je znajomym, tworzyć spersonalizowane sieci lub rozpowszechniać hasło do swojego WIFi z kimkolwiek chcesz w prosty sposób. Dla twojego bezpieczeństwa ma kontrolę rodzicielską, dzięki której będziesz mieć absolutną kontrolę nad wszystkim, co widzi najmniejszy dom. Jedna sztuczka polega na zaprogramowaniu przerwy w połączeniu z wyprzedzeniem, co ogranicza czas spędzany w Internecie.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Google LLC
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Konfiguruje się bardzo łatwo.

- Masz dużą różnorodność treści.

- Możesz kontrolować wszystkie swoje urządzenia.

- Możesz mieć podłączone więcej niż jedno urządzenie.
CONS
- Nie ma pilotów.

- Niektóre połączenia mogą być wolne.

- Kompatybilne urządzenia są ograniczone.

- Nie mogę z tym nagrywać
Kontynuuj pobieranie za darmo

Google Cast

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje