Recenzję Google Maps
 Aplikacja, dzięki której znajdziesz adres dowolnego miejsca 
 Google Maps recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.3
Rozkład (4/10)
Funkcjonalność (7/10)
Berło (8/10)
Aktualizacje (2/10)
Synchronizacja (3/10)
Przejrzeć

Mapy Google to mapa, która pomaga ustalic orientacje.

Mozesz korzystac z Google Maps na dwa sposoby. Otwórz przegladarke internetowa i wpisz Google Maps jako adres internetowy lub mozesz otworzyc aplikacje (dostepna na Androida i iOS) na ekranie glównym. Obsluga Google Maps jest bardzo latwa, a korzystanie z niej zróznicowane.

Po zlokalizowaniu biezacej lokalizacji Mapy Google poinformuja Cie, gdzie jestes. Teraz mozesz wprowadzic cel wedlug wlasnych upodoban, a aplikacja zasugeruje najlepsza trase do wprowadzonego miejsca. Nie ma znaczenia, czy jestes pieszo, rowerem, samochodem lub transportem publicznym. Mozesz wybrac sciezke, do której chcesz wrócic, a Mapy Google odpowiednio dostosuja trase. Mozesz zrobic to samo, jesli wprowadzisz punkt poczatkowy bez GPS.

Dzieki aktualnym informacjom, takim jak alerty drogowe i informacje o transporcie publicznym w czasie rzeczywistym, Mapy Google pomoga Ci znalezc najbardziej odpowiednie trasy i poprowadza Cie do wiekszego ruchu lub zamkniec dróg, aby jak najszybciej dotrzec do miejsca docelowego. Dlatego Mapy Google moga równiez dostarczac prognozy czasu przyjazdu.

Ale nie tylko! Jesli wpiszesz wyszukiwane hasla, takie jak „supermarket” lub „bank”, zobaczysz wszystkie miejsca w regionie, w których znajduje sie zadane miejsce docelowe.

Jedna z opcji jest Podglad na zywo, który pokazuje adres i adresy za posrednictwem transmisji na zywo z Twojego rzeczywistego srodowiska.

Mapy Google zapewniaja równiez mapy wewnetrzne. Na przyklad z lotnisk, centrów handlowych i stadionów, dzieki czemu mozesz szybciej orientowac sie.

Mozesz takze sledzic miejsca, aby otrzymywac sugestie dotyczace ciekawych dzielnic, lokalnych restauracji, barów, wydarzen, dzialan i informacji oraz trendów na temat miejsc do odkrywania nowych miejsc z oczu mieszkanców podczas podrózy.

Korzystajac z zalecen miejscowej ludnosci, mozesz zdecydowac, czy warto ja odwiedzic. Nastepnie mozesz wystawic ocene, która pomoze przyszlym podróznikom.

Aby przeprowadzic, Google Maps oferuje wczesniejsze pobranie map offline, aby zapewnic optymalna nawigacje bez polaczenia z Internetem.

Istnieje równiez kilka przydatnych widzetów w Mapach Google. Mozesz miedzy innymi dodawac do zakladek ulubione miejsca lub miejsca, które nadal chcesz odwiedzic i tworzyc dla nich listy. Jesli chcesz udostepnic znajomym, mozesz udostepnic im listy. Tworzenie planów dla calych grup jest latwiejsze niz kiedykolwiek dzieki listom sugestii Map Google. Udostepnij listy sugestii znajomym i glosuj na nie w czasie rzeczywistym. Jesli chcesz zobaczyc, jak to wyglada przed wyjazdem, Street View pozwala robic zdjecia miejsc, nie tylko na zewnatrz. Niektóre restauracje, sklepy i muzea juz pokazuja zdjecia swoich wnetrz.

Jak stworzyć własną listę

Tworzenie listy witryn na mapach Google jest bardzo przydatne, gdy podróżujesz do miasta i chcesz na przykład sporządzić listę miejsc, które chcesz odwiedzić w tym mieście.

Możesz utworzyć spersonalizowaną listę z menu opcji samej aplikacji, po prostu przejdź do opcji „twoje witryny”, po wejściu do niej musisz wybrać zapisaną sekcję i będziesz mógł zobaczyć wszystkie listy, które utworzyłeś do tej pory. Aby utworzyć listę, wystarczy dotknąć symbolu +, który pojawia się podczas przeglądania listy list.

Również jeśli przeglądasz mapę i widzisz witrynę, którą chcesz zapisać, wystarczy dotknąć palcem mapy, którą chcesz, a następnie rozwinąć kartę od dołu ekranu, klikając nazwę strony i na koniec dotknij przycisku Zapisz, tutaj możesz wybrać listę, na której chcesz zapisać tę witrynę, a nawet utworzyć nową listę, która już zaczyna się na tej stronie.

Jak umieścić mapę w 3D

Ta sztuczka działa na normalnej mapie, nie w widoku satelitarnym. Wszystko, co musisz zrobić, to przybliżyć trochę do miejsca, a następnie dwoma palcami przesuń je od dołu ekranu w górę, a zobaczysz, że nagle to, co było płaską mapą, staje się rodzajem trójwymiarowa mapa, na której widać budynki o różnych wzorach i kształtach.

Jest to szczególnie przydatne, jeśli na przykład znajdujesz się w mieście, którego nie znasz i jesteś trochę zdezorientowany, a dostrzeganie kształtów budynków może pomóc ci trochę lepiej się zorientować i wiedzieć, gdzie jesteś.

Wypróbuj aplikacje i przekonaj sie o jej praktycznosci!

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Google Maps

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.07.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Możesz pobierać mapy offline

- Mapy wewnętrzne i zewnętrzne

- Wiadomości w czasie rzeczywistym

- Możesz udostępniać lokalizacje
CONS
- Czasami najszybszy sposób nie jest pokazywany

- GPS nie zawsze lokalizuje dokładną bieżącą lokalizację

- Nie wszystkie funkcje są dostępne we wszystkich krajach

- Aplikacja może przechowywać zbyt dużo danych dla twojego stylu życia

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Zwiedzanie i zwiedzanie muzeów z domu dzięki Google Maps

Zwiedzanie i zwiedzanie muzeów z domu dzięki Google Maps

Aktualności

Skorzystaj z opcji Street View w Mapach Google, spaceruj ulicami miasta, które planujesz odwiedzić, spacer z panoramicznymi widokami w sposób wirtualny. Odkryj nowe miejsca i wnętrza muzeów za darmo i bez harmonogramu, wszystkie te możliwości z ekranu


Nowości w Mapach Google z okazji jego 15. urodzin

Nowości w Mapach Google z okazji jego 15. urodzin

Aktualności

W związku z 15. urodzinami Google Maps postanawia uczcić ją nowościami w aplikacji i premierą nowego logo. Zmiany mające na celu usprawnienie planowania trasy dzięki mapom i nowym funkcjom, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na szereg rekomendacji opartych na lokalizacjach


Google Maps korzysta z nowego systemu Google Duplex Artificial Intelligence

Google Maps korzysta z nowego systemu Google Duplex Artificial Intelligence

Aktualności

Ułatwienie nam życia jest prawdopodobnie zadaniem, które Google robi najlepiej. Aplikacja do geolokalizacji i GPS, Google Maps, będzie współpracować z usługą sztucznej inteligencji Google Duplex. Interakcja pozwoli ci komunikować się z firmami, dokonywać rezerwacji lub wykonywać połączenia. Można go również wykorzystać do poznania zdolności zakładu


Google Maps uruchamiają interfejs i nowy głos

Google Maps uruchamiają interfejs i nowy głos

Nagłówek

Google Maps obchodzi w tym roku swoją piętnastą rocznicę i z tej okazji postanowił wprowadzić różne innowacje w zakresie estetyki i funkcjonalności. Najczęściej używana aplikacja w tym sektorze, z 155 milionami użytkowników na całym świecie, rozpoczęła aktualizację kilka miesięcy temu ze zmianą ikony tak charakterystyczną, a teraz zrobi to z głosem w hiszpańskiej wersji, która będzie bardziej „ ludzki ”, dzięki czemu głos jest bardziej podobny do głosu innych aplikacji firmy. Pośród wszystkich tych innowacji zmieniono również interfejs menu, aby ułatwić obsługę. Ta aktualizacja obejmuje bardziej przejrzysty obraz, możliwość dostosowania codziennych dojazdów i większą dokładność informacji o stanie ruchu. Chociaż nie jest jeszcze dostępny dla wszystkich użytkowników, oczekuje się, że w nadchodzących miesiącach aplikacja wprowadzi więcej wiadomości


Google Maps docierają do sądów i wygrywają procesy sądowe

Google Maps docierają do sądów i wygrywają procesy sądowe

Nagłówek

Izba pracowników w Buenos Aires niedawno wykorzystała aplikację Google Maps, aby potwierdzić podczas rozprawy w sprawie wypadku drogowego, czy doszło do zboczenia ze zwykłej drogi do pracy. Firma zakwestionowała awarię, ponieważ twierdziła, że ​​wypadek miał miejsce w miejscu, w którym występuje odstępstwo od zwykłej trasy. Ze swojej strony sędziowie wykorzystali technologię Google Maps do sprawdzenia trasy pracownika i wskazania, że ​​wypadek miał miejsce na jednej z możliwych tras podanych przez aplikację, więc zostanie to udowodnione i wyrok to musiało być utrzymane. Mapy Google służą jako dowód lokalizacji, ale najszybsza lub najodpowiedniejsza trasa. Jak możesz udowodnić, że trasa była używana? Otwiera to nowy wymiar korzystania z aplikacji mobilnych w innych obszarach, takich jak sądownictwo


Covid-19 Bezpieczna podróż w Mapach Google

Covid-19 Bezpieczna podróż w Mapach Google

Nagłówek

Mapy Google dodały w swojej aplikacji informacje dotyczące bezpieczeństwa związane z koronawirusem, informując o zalecanych trasach jazdy i tych, które mogą zostać przerwane. Chociaż nie jest jeszcze wdrożony we wszystkich krajach, początkowo będzie dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku. Gdzie indziej możesz sprawdzić stan transportu publicznegoWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje