Google Play Services
Połącz wszystkie swoje usługi mobilne z narzędziami Google
Pobierz Google Play Services recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
6.7
Rozkład (3/10)
Funkcjonalność (7/10)
Berło (4/10)
Aktualizacje (10/10)
Synchronizacja (5/10)

Korzystanie z bezpłatnej aplikacji na telefonach komórkowych jest jedną z rzeczy, które robimy najczęściej i które sprawiają nam najwięcej radości w naszym codziennym życiu. Wszystkie nasze urządzenia są z pewnością pełne gier i aplikacji, które sprawiają, że nasze dni są bardziej zabawne, zorganizowane i proste. Aby cały ten sprzęt działał, istnieje szereg programów i kodów, które są naprawdę bardzo złożone. Wśród narzędzi, które posiadamy i które pozwalają wszystkim, co tak bardzo nam się podoba, nie przedstawia błędów w działaniu, są Usługi Google Play.

Usługi Google Play to ta aplikacja, którą wszyscy mamy i aktualizujemy i tak naprawdę nie wiemy, dlaczego to robimy. Ale aktualizujemy to na wszelki wypadek ... i bardzo dobrze, że tak jest. Program, jak sama nazwa wskazuje, należy do produktów Google i jest jednym z najważniejszych, aby nasz telefon komórkowy działał optymalnie.
Chociaż jako użytkownicy końcowi nie używamy ani nie pobieramy usług Google Play, narzędzie wykonuje cichą pracę, która jest odpowiedzialna za połączenie wszystkich funkcji i aplikacji naszego telefonu komórkowego z usługami świadczonymi przez narzędzia oferowane przez firmę wyszukiwarek. ważne z internetu.

Można powiedzieć, że jedną z funkcji usług Google Play jest łączenie i synchronizacja programów. Jak wskazuje oficjalny opis, aplikacja pomaga aktualizować wszystkie programy Google i ułatwia zadania, które mają kluczowe znaczenie dla działania terminali. Odnosimy się do działań, takich jak synchronizacja kontaktów, ustawienia bezpieczeństwa i prywatności, korzyści związane z lokalizacją, oszczędzanie energii i optymalizacja wydajności.
Ponadto usługi Google Play pomagają wszystkim aplikacjom działać lepiej. To znaczy nie tylko Google. Narzędzie zapewni szybkie wyniki w przypadku braku połączenia, map i możliwości korzystania z gier.
Chociaż zrozumienie tego może być trudne, musimy wiedzieć, że ta cicha aplikacja jest bardzo ważna, ponieważ znajduje się na urządzeniu z systemem operacyjnym Android. Nawet jeśli Cię nie ma, niektóre aplikacje mogą przestać działać.

Wiele narzędzi, które zainstalowaliśmy w naszych terminalach, jest w jakiś sposób „połączonych” z usługami Google. Może to być za pośrednictwem Gmaila, Map Google, Kalendarza Google, Google Fit, Miejsc Google itp. Aby uwzględnić tego typu korzyści w dowolnym programie, musimy zawsze aktualizować Usługi Google Play. W ten sposób zapewnimy, że zarówno niezależnie opracowana aplikacja, jak i zainstalowana usługa Google są poprawnie podłączone, zsynchronizowane, zaktualizowane i poprawnie działają.

Zaletą, jaką Usługi Google Play dają zarówno programistom, jak i użytkownikom, jest prostota, z jaką generują wszystkie te połączenia. Jeśli ta aplikacja nie jest dostępna i zainstalowana, każdy program powinien używać bardzo obszernego kodu programistycznego, aby dodawać jeden po drugim usługę Google, której chce twórca. Chociaż wspomnieliśmy o niektórych istniejących możliwościach dodawania funkcji Google do aplikacji, podkreślimy jeszcze kilka, abyś mógł pomyśleć o tym, ile z nich jest obecnych w narzędziach, których używasz najczęściej.
Safety Net odpowiada za ochronę usługi; Menedżer tagów umożliwia użytkownikowi poznanie trasy, jaką pokonuje, aby dotrzeć do określonego punktu w programie; Tożsamość zawiera adres osoby; Fitness łączy się z Google Fit; Indeksowanie aplikacji włącza funkcję pobierania wyników Google w aplikacji; Przesyłanie umożliwia korzystanie z Chromecasta.

Jak widać, istnieje nieskończona liczba narzędzi, które Google udostępnia wszystkim aplikacjom, które mamy dostępne na naszych telefonach komórkowych. Zwinna, optymalna i prosta obsługa to jeden z elementów, który sprawia, że ​​chcemy nadal korzystać z produktów zarówno od Google, jak i deweloperów, którzy programują wydajne kody, często połączone z usługami potężnej wyszukiwarki poprzez Usługi Google Play, jak widzieliśmy do tej pory.
Aby system był aktualny, przy dobrym działaniu wystarczy wiedzieć, czy Usługi Google Play są aktualne. Wchodzimy do Sklepu Play i tam musimy sprawdzić, czy aplikacji nie ma na liście tych, które wymagają aktualizacji. Dbając o aktualność, gwarantujemy prawidłowe działanie urządzenia.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Google LLC
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Wykonuje cichą pracę

- Jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania urządzenia w ogóle

- Pozwala uprościć kody i przyspieszyć procesy

- Synchronizuje ważne funkcje
CONS
- To nie jest dla zabawy

- To jest aplikacja techniczna

- Opis jest ubogi

- Są rzeczy, o których nie wiadomo, jak to działa
Kontynuuj pobieranie za darmo

Google Play Services

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje