Recenzję Google Translate
 Uzyskaj najlepsze i najbardziej niezawodne tłumaczenia dzięki tej usłudze 
 Google Translate recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.2
Rozkład (9/10)
Funkcjonalność (9/10)
Berło (4/10)
Aktualizacje (3/10)
Synchronizacja (7/10)
Przejrzeć

Od 2006 roku za pomocą Tłumacza Google można bezpłatnie tłumaczyć słowa, teksty, a nawet całe strony internetowe. Brzmi prosto, prawda? Google ma codziennie ponad 200 milionów zadowolonych użytkowników z tej aplikacji. Kto nie chce być połączony ze wszystkimi? Dzięki temu nie ma barier językowych.

Tłumacz Google jest dostępny do bezpłatnego pobrania na Androida i iOS w App Store i Google Play Store. Jest najczęściej używanym tłumaczem na świecie, pomagającym ludziom we wszystkich zakątkach świata. Jego użycie nie może być prostsze, zainstaluj go na swoim urządzeniu i możesz zacząć z niego korzystać. Gdy wchodzisz po raz pierwszy i po wybraniu głównego języka i tego, który chcesz przetłumaczyć, po prostu musisz zacząć wprowadzać teksty.

Po prostu wprowadź żądany tekst, Tłumacz Google ma opcję automatycznego rozpoznawania języka źródłowego i daje możliwość usłyszenia poprawnej wymowy.

Obecnie rozpoznaje 103 różne języki i chociaż jest w naszym życiu od ponad 10 lat, nie przestał się aktualizować, aby nadal rozszerzać swoją funkcjonalność, znacznie poprawiając, zarówno językowo, jak i semantycznie.

Tłumacz Google działa z automatyzacjami, które pomagają w tłumaczeniu jak największej liczby języków, co oznacza, że ​​korzysta z uczenia maszynowego poprzez przykłady w już przetłumaczonych tekstach, które znajduje, w ten sposób aplikacja znajduje kontekst zdań i tłumaczy je na swój jako całość, a nie słowo w słowo, co czyniło z tego bardzo robotyczną interpretację.

Ale jest nie tylko samoukiem, Google Translate również zdobywa wiedzę poprzez własnych użytkowników, kiedy podaje tłumaczenie, które jest nieprawidłowe, wskazuje różne opcje, z których wybierzesz tę, która najlepiej pasuje do tego, co chcesz przekazać. Wybierając jedną z tych opcji, Google rozpoznaje ją i dodaje do swojej bazy danych na przyszłe okazje, oprócz narzędzi, dzięki którym ludzie mogą bezpośrednio współpracować przy tłumaczeniu tekstów.

Przystosował się do nowych zastosowań technologii, nie akceptuje już tylko wprowadzania tekstu pisanego Czy czytasz artykuł w innym języku i masz problem z rozszyfrowaniem pojęć? Dzięki Tłumaczowi Google możesz nagrywać teksty aparatem. Dzięki tłumaczeniu w czasie rzeczywistym otrzymasz to również w wybranym języku.

Przetłumacz dowolny tekst przekazywany do telefonu. Jeśli chcesz, Twoje wiadomości SMS zostaną automatycznie przetłumaczone na żądaną. Aby je wykonać, nie jest konieczne przełączanie się między aplikacjami, ponieważ dzięki funkcji „Dotknij, aby przetłumaczyć” teksty są tłumaczone w aplikacji, co ułatwia rozmowę ze znajomymi z zagranicy.

Tłumacz Google to kieszonkowy tłumacz na wynos. Jeśli dwie osoby mówią w różnych językach, możesz tłumaczyć rozmowę na żywo. Ta funkcja jest obecnie dostępna tylko dla 32 języków, wystarczy wybrać dwa języki, w których będziesz rozmawiać, a pierwsza osoba będzie odtwarzać mikrofon, a następnie druga. Reszta rozmowy jest automatycznie rozpowszechniana w Google Translator. Sprawdź to!

Ale nie tylko służy do zmiany jednego języka na inny, Tłumacz Google może pomóc Ci nauczyć się nowego. Z pomocą przewodnika językowego możesz łatwo go poznać we własnym tempie, bez presji. Pomoże ci to wiedzieć, jak pisać ich teksty, ich słownictwo i pomoże ci wiedzieć, jak je wymawiać, korzystając z przewodnika po wymowie. Musisz tylko zaznaczyć to wśród swoich ulubionych, aby zawsze mieć go wśród najważniejszych.

Obecnie dostępnych jest ponad 50 pakietów językowych, z możliwością korzystania z nich w trybie offline. Pobierasz je na swoje urządzenie i możesz elastycznie zmieniać je tyle razy, ile chcesz. Zaleca się sprawdzenie rozmiaru pliku i ilości pamięci dostępnej w smartfonie, ponieważ zajmują one dużo miejsca w telefonie, ale są bardzo przydatne, zwłaszcza podczas podróży i na wakacjach. Tam nie zawsze korzystasz z połączenia internetowego lub często masz wolne połączenie internetowe. Ułatw sobie codzienne życie i korzystaj bezpłatnie z przydatnych funkcji Tłumacza Google.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Google Translate

Uzyskaj ostatnią recenzję 24.07.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Tłumaczenia są możliwe w aplikacji.

- Bezpłatna usługa, która jest zawsze dostępna wszędzie.

- Wiele pakietów językowych jest dostępnych w trybie offline.

- Możesz wprowadzać wiadomości przez mikrofon, nie tylko w tekście
CONS
- Pakiety językowe wymagają dużo miejsca na smartfonie.

- Wiele języków nie jest tak dobrze przetłumaczonych jak inne.

- Poufność nie jest gwarantowana: Google przechowuje wpisy w Google Translater.

- Nie interpretuje dobrze komunikatów głosowych

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Tłumacz Google pozwoli na zapisywanie tłumaczeń

Tłumacz Google pozwoli na zapisywanie tłumaczeń

Nagłówek

Jedno z najbardziej wydajnych i używanych narzędzi Google otrzymuje dużą aktualizację. Tłumacz Google będzie mógł zapisać przetłumaczone treści na przyszłość. Alternatywa będzie dostępna z małej ikony gwiazdki, która znajduje się w prawym górnym rogu strony, na której otrzymujemy przetłumaczony tekstWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje