iHeartRadio
Jedna z najlepszych opcji słuchania ulubionych programów i podcastów
Pobierz iHeartRadio recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
8.0
Rozkład (2/10)
Funkcjonalność (4/10)
Berło (5/10)
Aktualizacje (2/10)
Synchronizacja (3/10)

Jednym ze środków komunikacji par excellence jest niewątpliwie radio. Jeden z najstarszych sposobów komunikowania się, obecny we wszystkich krajach, domach i rodzinach na świecie. We wszystkich domach lub w dużej ich części radio jest w jakiś sposób zużywane. Albo z programami informacyjnymi, nowymi formatami podcastów lub muzyką za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego.
Wraz z rozwojem technologii, zwłaszcza internetu, na przestrzeni lat zmieniał się sposób nadawania i odbioru radia. Z częstotliwości, które były nadawane drogą powietrzną do urządzeń, przeszedł do nadawania cyfrowego. Nie musisz już przesuwać niewygodnych anten, aby uzyskać najlepszy, najczystszy i najwyższej jakości dźwięk. Jednym kliknięciem możemy stworzyć nasz ulubiony program lub stację. I zgodnie z oczekiwaniami, wraz z rozwojem technologii mobilnej pojawiła się seria bardzo dobrych darmowych aplikacji do słuchania wszystkich ulubionych treści.

Jednym z wyjątkowych narzędzi do słuchania darmowego radia internetowego jest iHeartRadio. Program jest tworzony przez iHeartMedia i jest dostępny dla systemów operacyjnych z systemem Android i iOS. Można go zainstalować bezpłatnie.
Pobranie iHeartRadio umożliwi Ci dostęp do ogromnej liczby cyfrowych stacji pełnych najlepszych programów, muzyki i podcastów. Prosty interfejs prezentowany przez to narzędzie umożliwia wybór stacji nadających w zależności od obszaru, w którym się znajdujesz. Musisz tylko przejrzeć listę miejsc, które mają informacje i wybrać program, który chcesz usłyszeć.

Kolejną zaletą iHeartRadio jest to, że ma specjalną sekcję poświęconą gatunkom muzycznym. Nie ma znaczenia, czy jesteś fanem rocka, folku, jazzu, house, muzyki latynoskiej czy bluesa. Dostępnych jest setki stylów muzycznych z długą listą utworów wyselekcjonowanych przez renomowanych ekspertów.
Różnorodność gatunków jest również obecna, jeśli chodzi o stacje, podcasty i programy. Będziesz mieć dostępne transmisje związane ze sportem, programami, polityką, informacjami ogólnymi, pogodą, ekonomią i nie tylko.

Korzystanie z iHeartRadio jest naprawdę bardzo proste i wystarczy skorzystać z możliwości bezpłatnego pobrania, aby zacząć się nim cieszyć. Nawet jeśli nie jesteś pewien, co wybrać, słuchając podcastów lub audycji, masz do dyspozycji wyjątkową funkcję „Shake It”. Dzięki tej alternatywie będziesz otrzymywać treści losowo za pomocą niewielkiego ruchu telefonu komórkowego lub tabletu.
Gdy będziesz korzystać z aplikacji przez dłuższy czas, będziesz mieć możliwość personalizacji treści. Co to znaczy? Że nie przegapisz żadnej nowej części swojego ulubionego podcastu, programu lub artysty. Program zadba o dokonanie selekcji według Twoich upodobań, tak abyś mógł wszystko uporządkować.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w świecie muzyki, możesz to zrobić w dziale aktualności. Tutaj będziesz miał również możliwość skonfigurowania swoich preferencji i otrzymywania na bieżąco wszystkiego, co dzieje się z Twoim ulubionym zespołem lub artystą.
Jeśli chcesz wybrać, czego słuchać w iHeartRadio zgodnie z aktualnymi problemami lub własnymi preferencjami, również możesz to zrobić. Tematy są zmienne i bardzo szerokie, możesz wybierać między zdrowiem, ciekawostkami, jedzeniem, ogólną rozrywką, dziećmi i rodziną, Latynosami, społecznością LGBTQ, związkami miłosnymi, polityką, międzynarodową lub muzyką. Po wprowadzeniu tego, który chcesz, będziesz miał do dyspozycji wszelkiego rodzaju treści związane z tematem.

Bez wątpienia jesteśmy jednym z najbardziej przydatnych narzędzi, jakie można znaleźć w sklepach z cyfrowymi telefonami komórkowymi. Niezależnie od tego, czy chcesz być na bieżąco, czy słuchać ulubionych piosenek, nie pożałujesz, że dostałeś ten program.
Przyjazny interfejs i ogromna ilość obsługiwanych treści sprawiają, że jest to więcej niż kompletna opcja dla miłośników radia. Środek komunikacji i sposób łączenia tego, mimo że wielu przewiduje, że umrze, zawsze dostosowuje się do nowych formatów. Kiedy tarcze i modulowane częstotliwości z minionych lat tracą ważność w związku z postępem nowych technologii, radio konsoliduje się z modelami wspieranymi przez takie propozycje jak iHeartRadio. Nie przegap możliwości korzystania z najlepszego medium komunikacyjnego ze wszystkich.

 
Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : iHeartMedia
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Dobry interfejs

- Duża liczba stacji

- Różnorodność podcastów

- Opcje dostosowywania
CONS
- Nie działa we wszystkich regionach

- Czasami spada transmisja

- Niektóre awarie połączenia

- Problemy po aktualizacjach
Kontynuuj pobieranie za darmo

iHeartRadio

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje