MaxMilhas
Oszczędzaj na podróżach dzięki najlepszym cenom i korzystaniu z mil
Pobierz MaxMilhas recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
5.2
Rozkład (5/10)
Funkcjonalność (3/10)
Berło (3/10)
Aktualizacje (8/10)
Synchronizacja (9/10)

MaxMilhas to aplikacja umożliwiająca zakup biletów lotniczych w najlepszej cenie. Korzystając z ich własnych inteligentnych kombinacji, zawsze zaoszczędzisz na podróżach. Będziesz musiał tylko wybrać datę, w której chcesz podróżować i znać oferty.

Zbierz ludzi, którzy kochają podróżować, i tych, którzy chcą sprzedać swoje mile i zarobić dodatkowe pieniądze. W aplikacji masz możliwość wyszukania tych biletów ulgowych, wystarczy znaleźć miejsce docelowe, do którego chcesz się udać i porównać ceny. Ale jeśli chcesz sprzedać swoje mile, jest to tak proste, jak określenie wartości, jaką chcesz, do swojej oferty, opublikowanie jej i nadanie jej niezbędnego rozgłosu za darmo, a tym samym możliwość łatwego i bezpiecznego zamiany na pieniądze.

MaxMilhas to rozwiązanie, niezależnie od tego, czy chcesz podróżować po Brazylii, czy za granicą, platforma oferuje różne kombinacje, które pozwalają znaleźć loty międzynarodowe z najlepszych krajowych linii lotniczych, takich jak Latam, Gol lub International. Aby skorzystać z tych ofert, wystarczy bezpłatnie pobrać ich aplikację mobilną i założyć własne konto.

Od 2013 roku udało im się pokonać ponad sześć milionów podróży na całym świecie i wynegocjować 60 miliardów mil od swoich użytkowników, ułatwiając użytkownikom korzystanie z wycieczek bez komplikacji związanych z biletami. Te niskie ceny osiąga się poprzez połączenie różnych cen w jednym, w tym ustalonych przez użytkowników aplikacji. MaxMilhas to bardzo bezpieczna firma, gwarantująca, że ​​kupowane przez Ciebie bilety są najtańsze na rynku, wykorzystując nawet mile innych klientów. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać ich punkty i jednocześnie zarobić pieniądze.

Sama aplikacja posiada wyszukiwarkę, w której możesz porównać ceny, wystarczy dodać datę podróży i miejsce, zobaczysz też różne stawki, które będziesz miał, jeśli wybierzesz inne daty, dzięki czemu nadal oszczędzasz, a jeśli nie masz W konkretny dzień możesz inaczej potraktować swoje wakacje, bez presji. Oprócz wszystkich znalezionych lotów masz również możliwość znalezienia specjalnych promocji, które znajdziesz tylko w określonych godzinach, więc będziesz musiał bardzo uważać na swoje ulubione miejsca docelowe.

Zakupiony bilet dotrze na wskazany przez Ciebie e-mail, otrzymując kod lokalizacji, to gwarantuje wejście na pokład samolotu, ponieważ sam MaxMil jest odpowiedzialny za zakup, dzięki czemu nie musisz tracić więcej czasu , powiadamiając o wszelkich zmianach.

Jedną z zalet MaxMilhas jest to, że pokazuje wszystkie opcje, bezpośrednie ceny linii lotniczych i mil, wskazując, czy jedna opcja jest tańsza. Ta różnica pomoże Ci w podjęciu decyzji o tym, który najbardziej Ci odpowiada.

W aplikacji znajdziesz obszerną bazę klientów, którzy są zarejestrowani i sprzedają swoje mile oraz ze znaczkiem RA 1000. Tutaj uzyskanie go jest bardzo trudne i uświadamia Ci poziom profesjonalizmu firmy, uznanie wszystkiego jego praca.

W MaxMilha będziesz mieć różne sposoby płacenia za bilety, z których najczęściej korzystasz z karty kredytowej, ale możesz skorzystać z przelewu bankowego dla wygody podróżujących. Jeśli kupisz bilet i nie możesz go wykorzystać, będziesz miał maksymalny okres do 48 godzin przed lotem, aby go anulować, w takim przypadku firma negocjuje z linią lotniczą zmianę terminów, jeśli tego chce, lub zarządza zwrotem pieniędzy.

Jeśli przyczyną jest choroba, możesz również poprosić o zmianę, ale każda z linii lotniczych zastrzega sobie własne zasady dotyczące tego rodzaju anulowania. MaxMilhar ma całodobową obsługę klienta za pośrednictwem samej aplikacji, numeru telefonu lub sieci społecznościowych.

W aplikacji znajdziesz blog, na którym są polecane wycieczki, co warto zobaczyć w określonych miejscach, a nawet wpisy, w których dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać swój profil, aby kontynuować podróżowanie po świecie i zapisywanie na nim.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : MM Turismo & Viagens S A
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Znajdujesz podróże międzynarodowe po niskich cenach.

- Możesz skorzystać z mil innych użytkowników.

- Znajdujesz oferty specjalne według dat.

- Bezpieczna metoda płatności.
CONS
- Działa tylko w Brazylii.

- Czasami bilety nie są tak tanie, jak w innych porównywarkach.

- Przy odwołaniu lotów mogą pojawić się problemy.

- Aby dostać się do konkretnego punktu, musisz wykonać wiele kombinacji lotów.
Kontynuuj pobieranie za darmo

MaxMilhas

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Ekskluzywna zniżka w MaxMilhas na Dzień Ojca

Ekskluzywna zniżka w MaxMilhas na Dzień Ojca

Nagłówek

MaxMilhas uruchomił kampanię „Niewiele można przegapić wycieczki”, promocję, w ramach której użytkownicy mogą uzyskać zniżki do 15% na bilety lotnicze z kuponami, które gromadzą się. Jest to część obchodów Dnia Ojca, dlatego zapraszamy również do wysyłania spersonalizowanych wirtualnych pocztówek do rodzicówWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje