Recenzję McDonald's
 Wszystkie produkty tej franczyzy fast food za jednym kliknięciem 
 McDonald's recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Nasza stawka
4.0
Rozkład (4/10)
Funkcjonalność (2/10)
Berło (3/10)
Aktualizacje (8/10)
Synchronizacja (5/10)
Przejrzeć

Jeśli na świecie jest sieć restauracji, która zawsze triumfuje, to niewątpliwie McDonald's. Bez względu na to, w jakim kraju jesteś, zawsze znajdziesz lokalną markę w pobliżu, aby zaoferować Ci swoje produkty i zagwarantować najlepsze ceny. Teraz korzystanie ze wszystkich jego zalet będzie znacznie łatwiejsze dzięki bezpłatnej aplikacji firmy.

Ta franczyza fast food towarzyszy wszystkim swoim konsumentom od 1940 roku, dodając ponad 80 lat historii i nie tylko oferując jedzenie, ale także kreując własny styl i tworząc wyjątkowe doświadczenia konsumenckie. McDonald's był w stanie dostosować się do czasów, a wraz z każdą nową zmianą, która miała miejsce, zawsze jako pierwsza oferowała najlepszą wersję siebie, aby nadążyć. Z wdrożeniem gier i aplikacji mobilnych nie miało być mniej, a oni mają już własną aplikację, w której będziesz mieć swoją ulubioną restaurację bez względu na to, gdzie jesteś lub kiedy chcesz cieszyć się menu Big Maca, z Wystarczy kliknąć, aby kupić wszystkie produkty, które chcesz, zawsze w najlepszej cenie, z niekończącymi się specjalnymi rabatami dla użytkowników.

Dzięki ponad 35 000 restauracji fizycznych i ponad 68 milionom klientów dziennie, dzięki tej bezpłatnej aplikacji będziesz mógł mieć swoje produkty blisko siebie. Korzystając z geolokalizacji telefonu komórkowego, zawsze pokaże Ci restauracje, które są blisko Ciebie, abyś mógł skorzystać z ekskluzywnych ofert, które ma. Dla nich klient jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego każdy z zaufanych im ludzi zobowiązuje się do zamówienia ulubionego jedzenia. Pobierz McDonald's za darmo, znajdziesz go na urządzeniach z Android i iOS.

Jej maksymalnym celem jest to, aby użytkownicy nadal oszczędzali, dlatego w aplikacji zawsze znajdują swoje produkty w bezkonkurencyjnych cenach, dzięki czemu możesz dostać swoje ulubione jedzenie McDonald's, ale w lepszej cenie. Bo jeśli do tej pory myślałeś, że menu ćwierć funta było już tanie, teraz jest tym bardziej. Zawsze jest oferta, z której możesz skorzystać i zapisać ją, klikając tylko te, które pojawiają się spersonalizowane w aplikacji, aby z nich skorzystać.

Ma również tymczasowe wydarzenia, dzięki którym można nadal oszczędzać, takie jak miesiąc McNific, w którym każdego dnia znajdziesz ekskluzywne rabaty, z którymi produkt z jego menu będzie oferowany każdego dnia w śmiesznej cenie, jak hamburgery za 1 euro i tak dalej. co sprawi, że miliony jego użytkowników będą codziennie czekać, aby móc cieszyć się ofertą, która dotyczy tego dnia. Nie przegap okazji i uzyskaj najlepsze ceny od McDonald's.

Aby rozpocząć korzystanie z tych rabatów, wystarczy zainstalować aplikację McDonald's na urządzeniu mobilnym. To jedyna rzecz, którą będziesz musiał zrobić, gdy już to zrobisz, wszystkie oferty, które mają w danej chwili aktywne, pojawią się na ich ekranie głównym i aby móc je wybrać, wystarczy kliknąć na tę, którą chcesz. Każdy z nich ma swoje własne warunki użytkowania, dlatego zalecamy zapoznanie się z nimi wcześniej, aby nie być zaskoczonym.

Po wybraniu jednego z nich włącz go, aby móc go używać. Gdy to zrobisz, pojawi się odliczanie czasu, który pozostał do wymiany na produkty, które zawierają. Zwykle jest to 15 minut, więc musisz być bardzo szybki i nie gromadzić wielu w tym samym czasie, jeśli nie będziesz w stanie złożyć zamówienia w wymaganym czasie.

Ale nie tylko będziesz miał do dyspozycji specjalne oferty, jedną z zalet McDonald's jest to, że masz również możliwość złożenia zamówienia bez opuszczania samej aplikacji, łącząc się z opcją McDelivery, która zabiera ją do domu, więc nie masz ruszyć się z sofy. Dzięki tej aplikacji zawsze jako pierwszy dowiesz się o wszystkim, co oferuje franczyza hamburgerów, a dzięki systemowi powiadomień będziesz szczegółowo informowany o wszystkich aktywowanych wokół Ciebie ofertach.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

McDonald's

Uzyskaj ostatnią recenzję 01.12.2020
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Masz wszystkie produkty McDonald's.

- Linki do usługi McDelivery.

- Możesz przeglądać inne oferty.

- Pojawiają się wszystkie ceny.
CONS
- Oferty są ograniczone.

- Menu nie są dobrze określone.

- Niektóre oferty pojawiają się i już wygasły.

- Niewiele czasu na wykorzystanie kodów rabatowych.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje