Mercado Pago
Za pomocą tego wirtualnego portfela możesz dokonywać transakcji ekonomicznych z telefonu komórkowego
Pobierz Mercado Pago recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
8.9
Rozkład (5/10)
Funkcjonalność (10/10)
Berło (6/10)
Aktualizacje (9/10)
Synchronizacja (4/10)

Teraz możesz dokonywać wszystkich płatności w jednej aplikacji, a za pomocą wirtualnego portfela Mercado Pago będziesz mieć kontrolę nad wszystkimi swoimi pieniędzmi. Dzięki nim kupisz oszczędzając, a tysiące narzędzi zużywających to nie jedyna rzecz, którą będziesz robić, i wszystko z telefonu komórkowego, niezależnie od tego, gdzie jesteś i bardzo szybko.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji Mercado Pago, wystarczy zainstalować ją na telefonie komórkowym i zarejestrować się poprzez dodanie swoich danych do bazy danych. To, o co poprosi, to podstawowe, imię i nazwisko, dowód osobisty, numer telefonu i adres e-mail. Nie bój się kwestii bezpieczeństwa, w celu weryfikacji konta poprosi Cię o zrobienie sobie selfie w celu sprawdzenia, czy to Ty, po przygotowaniu rejestracji możesz z niej korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń. Platformę Mercado Libre można pobrać bezpłatnie z własnej strony internetowej lub za pośrednictwem głównych sklepów cyfrowych, Google Play Store i App Store, będąc w stanie używać jej na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Za pomocą aplikacji możesz opłacić wszystkie rodzaje usług, niezależnie od ich pochodzenia, w tym podatki miejskie. Aby zapłacić fakturę, wystarczy nacisnąć przycisk z napisem Zapłać za usługi, który znajdziesz w menu głównym i wyszukać firmę, której chcesz zapłacić, to takie proste. Ale jeśli nadal chcesz to zrobić szybciej, zeskanuj telefonem kod kreskowy na fakturze, aplikacja automatycznie rozpozna sumę do zapłaty i pozwoli Ci to zrobić, kolejną opcją jest dokonywanie płatności za pomocą kodów QR , skanowanie bezpośrednio z aplikacji.

Po zapłaceniu Mercado Pago musi upewnić się, że pieniądze znajdują się w wirtualnym portfelu, sprzedawca będzie mógł je zobaczyć, ale nie będzie ich miał w posiadaniu, dopóki użytkownik nie potwierdzi, że wszystko jest w porządku i nie chce kontynuować zakupu . Oznacza to, że dopóki klient nie jest zadowolony z transakcji i wszystko jest w porządku zgodnie ze wskazaniami, nie płacisz. Jeśli w jakimkolwiek momencie pojawi się problem, wystarczy, że złożysz reklamację, a dokładna kwota zostanie Ci zwrócona bez problemów.

Na platformie znajdziesz łatwość dokonywania płatności za pomocą różnych planów finansowania, które mogą się zmieniać w zależności od banku, z którym zwykle współpracują. Jego metoda płatności jest całkowicie bezpieczna, ma najwyższą politykę bezpieczeństwa, wykorzystuje najnowszą technologię przeciwdziałania oszustwom, aby zagwarantować swoim klientom procedury bez ataków i wtargnięć z zewnątrz.

Wśród wielu funkcji, które udostępnia nam Mercado Pago, jest wysyłanie lub odbieranie pieniędzy, z których możesz korzystać z innymi osobami, które z nich korzystają. Jest to proces automatyczny, nie ma żadnych prowizji i nie przewiduje żadnych dodatkowych opłat za korzystanie z niego. Wybierając opcję Wyślij pieniądze, wystarczy, że określisz kwotę i sposób jej spłaty oraz koniec. Jeśli chcesz, aby pieniądze zostały przesłane, będziesz musiał tylko poprosić o to, wysyłając żądanie płatności na swój adres e-mail z samej aplikacji do wszystkich, od których chcesz o to poprosić, łącznie z potrzebną kwotą.

Cała Twoja lista otrzyma wiadomość e-mail iz niej po kliknięciu na nią będzie mógł zapłacić dowolną metodą płatności bez konieczności posiadania konta w Mercado Pago. Jeśli go mają, mogą to zrobić bezpośrednio w nim, z tą samą opcją wysyłania pieniędzy. Otworzy się lista ze wszystkimi kontaktami, które mają aplikację i będziesz musiał wybrać tylko tę, do której chcesz wysłać, a pieniądze zostaną Ci natychmiast wypłacone.

Jedną z zalet Mercado Pago jest to, że możesz doładować swój telefon komórkowy, kartę SUBE, a nawet DIRECTV. Jest to tak proste, jak wirtualne doładowanie w aplikacji, bez konieczności wchodzenia na inne strony lub aplikacje. Jeśli chcesz kupić fizycznie, zawsze masz możliwość zażądania od firmy karty przedpłaconej, która zostanie wysłana do Twojego domu, a po jej aktywacji możesz z niej korzystać tylko wydając saldo, które masz na koncie i ma takie same udogodnienia jak operacje online.

Dzięki Mercado Pago możesz także inwestować na giełdzie. Platforma umożliwia tym użytkownikom, którzy chcą inwestycji, która będzie zbierać zwroty każdego dnia, ze stopami procentowymi podobnymi do tych, które bank oferowałby na określony czas i bez minimalnego okresu.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Mercado Libre
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Możesz wypłacić pieniądze w dowolnym momencie.

- Nie musisz mieć banku, żeby z niego skorzystać.

- To nic nie kosztuje.

- Stosuj maksymalne bezpieczeństwo transakcji.
CONS
- Wyniki funduszy inwestycyjnych są zmienne.

- Obsługa klienta może zająć dużo czasu.

- Zwrot pieniędzy może zająć trochę czasu.

- Jeśli nie jest używany przez dłuższy czas, może zapomnieć o Twoich danych dostępowych i Cię nie rozpoznać.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Mercado Pago

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje