Meu CadÚnico
Sprawdź postępy w życiu obywateli dzięki temu programowi
Pobierz Meu CadÚnico recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
5.2
Rozkład (4/10)
Funkcjonalność (7/10)
Berło (6/10)
Aktualizacje (2/10)
Synchronizacja (4/10)

Administracja rządowa to jeden z najważniejszych filarów organizacji państwa. Prawidłowe funkcjonowanie biur pozwala obywatelom żyć lepiej i wygodniej. Postęp technologiczny umożliwił opracowanie narzędzi, które pomagają przybliżyć obywateli do użytecznych dla nich biur, aby mogli przeprowadzić niezbędne zarządzanie. Istnienie bezpłatnych aplikacji do przeglądania zapisów, przesyłania formularzy, uzyskiwania dostępu do pomocy, raportowania ważnych danych jest jednym z najwybitniejszych osiągnięć współczesnych społeczeństw. Jednym z takich przykładów jest platforma opracowana przez rząd brazylijski z Ministerstwa Rozwoju Społecznego o nazwie Meu CadÚnico.

Możliwe jest pobranie Meu CadÚnico na Androida i iOS. Wszystkie urządzenia z tymi systemami operacyjnymi będą miały włączoną bezpłatną aplikację i będą mogły ją zainstalować na swoich terminalach, aby sprawdzić, czy są zarejestrowane i wykonać szereg procedur.
Jedną z głównych funkcji platformy stworzonej przez ministerstwo odpowiedzialne za Osmar Terra jest umożliwienie rodzinom sprawdzenia, czy są zarejestrowane i kwalifikują się do programów socjalnych rządu federalnego. Będą również mieli okazję przygotować dowód rejestracyjny, zasięgnąć porady wszystkich członków rodziny, dowiedzieć się, jaki jest numer identyfikacji społecznej (NIS) każdego z nich, sprawdzić, czy są nierozwiązane i oczekujące rejestry, znaleźć biuro w pobliżu stanowisko użytkownika i znać wszystkie szczegóły najważniejszych programów podmiotu publicznego, w tym Programu Bolsa Familia.

Celem identyfikacji obywateli z NIS jest zapewnienie pomocy społecznej tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Wśród różnych programów, do których można uzyskać dostęp poprzez pojedynczą rejestrację, są „Minha Casa”, „Minha Vida”, „ID Jovem” i inne. Brazylia to kraj, w którym wiele rodzin żyje w ubóstwie i potrzebuje pomocy.
Aby uzyskać NIS, a następnie korzystać z Meu CadÚnico, należy zarejestrować się w „Centro de Referência em Assistência Social” (CRAS), który jest najbliżej nich. Pamiętaj, że aplikacja mobilna podpowie Ci, które biuro jest najbliżej Ciebie. Ponadto, jeśli obywatel miał numer NIS i go zgubił, może sprawdzić go na portalu „Consulta Cidadão do Governo”.
W ostatnich miesiącach Meu CadÚnico stało się bardzo ważne wśród ludzi, ponieważ zarejestrowanie się było warunkiem koniecznym uzyskania dostępu do pomocy doraźnej w wysokości 600 R $, którą administracja prezydenta Jaira Bolsonaro postanowiła przyznać w obliczu kryzysu gospodarczego i społecznego, który powstał. uwolniony w 2020 roku. Aby wiedzieć, czy ktoś dokonał pojedynczej rejestracji, należy wykonać szereg kroków, które będziemy komentować.
Istnieją trzy możliwości uzyskania niezbędnych informacji w celu uzyskania pomocy. Jedną można zrobić, odwiedzając stronę konsultacji z obywatelami, inną pobierając Meu CadÚnico lub dzwoniąc na strony ministerstwa przez telefon.
Dostęp do pomocy dekretowanej przez Bolsonaro jest regulowany w taki sposób, że osoby powyżej 18 roku życia mogą uzyskać bez pracy bez pracy, które nie mają innej pomocy rządowej, nie posiadają ubezpieczenia na wypadek bezrobocia i dostosowują się do określonych parametrów miesięcznego dochodu, o ile brana jest pod uwagę kwota otrzymywanych pieniędzy oraz stan cywilny i rodzinny. Środek może objąć dwóch członków na rodzinę.

Interfejs aplikacji do wykonywania wszystkich tych procedur jest bardzo prosty i łatwy w użyciu. Oprócz dostarczania kropkowanych map wskazujących, gdzie znajduje się najbliższe biuro, skanowanie kodów QR może służyć do wystawiania odpowiednich kontroli.
Stoimy w obliczu platformy, która jest naprawdę bardzo przydatna, aby pomóc ludziom w rozwoju zarówno indywidualnym, jak i społecznym. Obecny stan jest bardzo ważny, zwłaszcza w latach kryzysu, takich jak rok 2020. Rozwój technologiczny i informatyczny w celu niesienia pomocy biednym lub potrzebującym rodzinom jest czymś, co należy wziąć pod uwagę zarówno teraz, jak iw przyszłości. Rządy muszą inwestować w przyspieszenie procedur, które są tak ważne dla dobrego życia ich obywateli.

 
Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Governo do Brasil
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Dobry interfejs

- Ułatwia procedury

- Wykorzystuje technologię QR

- Umożliwia zlokalizowanie biur
CONS
- System może ulec awarii

- Niektóre problemy z rejestrem

- Lokalizacja może nie zostać rozpoznana

- Brak opcji dostosowywania ustawień
Kontynuuj pobieranie za darmo

Meu CadÚnico

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Poznaj wymagania dotyczące rejestracji w Meu CadÚnico

Poznaj wymagania dotyczące rejestracji w Meu CadÚnico

Nagłówek

Aplikacja Meu CadÚnico pomoże rządowi zweryfikować dane o dochodach osób zarejestrowanych w ramach nowej pomocy uruchomionej w kraju. Aby sprawdzić, czy spełniasz wymagania, wystarczy wpisać i poszukać swojego nazwiska na liście. Ci, którzy go nie mają, mogą również o to poprosić, komunikując się za pośrednictwem platformy cyfrowejWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje