Moovit
Poznaj wszystkie informacje o rozkładach jazdy autobusów, metra i pociągów
Pobierz Moovit recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
9.2
Rozkład (10/10)
Funkcjonalność (3/10)
Berło (7/10)
Aktualizacje (10/10)
Synchronizacja (9/10)

Nie ma wątpliwości, że mobilność, transport ludzi i tranzyt należą do najważniejszych czynników, które składają się na życie w mieście i rozwój miast. Największe ośrodki miejskie na świecie charakteryzują się zamieszkaniem dużej grupy osób, które codziennie przemieszczają się, aby udać się do urzędów, szkół, uczelni czy muzeów. To, że cały ten ruch obywatelski przebiega prawidłowo, jest wielkim wyzwaniem stojącym przed rządami. Postęp technologii, z korzyścią dla wszystkich, zapewnia ogromną liczbę bezpłatnych aplikacji usprawniających to codzienne zadanie. Dziś opowiemy o Moovit, jednej z najlepszych darmowych aplikacji transportu publicznego.

Pobranie Moovit ma stać się jedną z najczęściej używanych i najbardziej cenionych propozycji wirtualnych sklepów z urządzeniami z systemem operacyjnym Android i iOS. W aplikacji Google do pobierania programów, narzędzi i aplikacji ma 4,5 gwiazdki na podstawie prawie miliona opinii różnych użytkowników. To niewątpliwie jeden z najwyższych poziomów, jakie można osiągnąć przed tak licznym gronem wymagających użytkowników.
Jak korzystać z Moovit? Jest to bardzo proste, ponieważ po zarejestrowaniu się narzędzie pomoże Ci zorganizować wszystkie Twoje ruchy, gdziekolwiek jesteś, w najbardziej optymalny i efektywny sposób. Ma rekordy transportowe dla ponad 3000 ośrodków miejskich na całej planecie. Obejmuje informacje w czasie rzeczywistym o lokalizacji przystanków, godzinach odjazdu i przyjazdu, opóźnieniach, warunkach ruchu oraz sytuacji na trasach lub autostradach. Wszystko to pozwoli Ci zaplanować z Moovitem trasę tak szybko, jak to tylko możliwe, aby dotrzeć do celu.

Wśród innych zalet Moovit jest to ważne korzyści w różnych miastach, które mogą pomóc w zakupie tańszych karnetów lub biletów. Innymi słowy, w zależności od regionu, w którym się znajdujesz, będziesz mieć dostęp do rabatów w różnych aplikacjach związanych z transportem.
Również podczas wyjazdu program nie pozostawi Cię w spokoju. Oznacza to, że posiada zaawansowany i niezawodny system powiadomień i alertów, które po drodze poinformują Cię, jaki jest stan Twojej trasy, kiedy przyjedzie autobus lub pociąg lub czy nastąpi nieoczekiwane zdarzenie.
Wśród różnorodnych informacji, które obejmuje, Moovit powiadomi Cię również, czy w Twojej lokalizacji są dostępne publiczne usługi rowerowe. Jeden z modalności, który coraz lepiej rozwijał się w dużych miastach ze względu na swoją skuteczność. Jeśli więc chcesz skorzystać z jednego z najlepszych środków transportu, możesz sprawdzić w aplikacji, czy masz w pobliżu dostępny rower.
Dzięki temu użytecznemu narzędziu nie przegapisz żadnego autobusu, pociągu czy metra, ponieważ jeśli ma on informacje o przyjeździe do przesiadki, poinformuje Cię, o której godzinie powinieneś udać się na stację lub przystanek. Jeśli zwykle pokonujesz odcinek lub trasę więcej niż raz, będziesz miał możliwość zapisania wszystkich istotnych danych na ekranie ulubionych.

Jeśli skonfigurowałeś środki, z których najczęściej korzystasz w przypadku zmian, przeróbek lub opóźnień, system Service Alert, który posiada platforma, wyśle ​​Ci wszystko, co musisz wiedzieć.
Jeśli jesteś w podróży i nie wiesz, gdzie wysiąść lub jaką kombinację wybrać, Moovit pomoże Ci dzięki funkcji Let's go. Jeśli jesteś w podróży i nie masz żadnych danych ani połączenia, możesz pobrać mapy ze wszystkimi najważniejszymi informacjami w formacie PDF.

Liczby obsługiwane przez aplikację są imponujące. Powstał w 2012 roku i dziś jest dostępny w 106 różnych krajach, przetłumaczony na 45 języków i dostępny w 3200 miastach. Ma szybkość produkcji, w której co 24 godziny dodaje informacje o nowym mieście. Zawiera dane o ponad 6 milionach przystanków autobusowych i dworcach kolejowych.
Bez wątpienia jesteśmy jedną z najbardziej kompletnych i skutecznych propozycji na rynku, dzięki czemu zyskuje popularność i uznanie, na jakie zasługuje. Pobranie Moovit za darmo z pewnością pomoże Ci zarówno w codziennym życiu, jak i jeśli wybierasz się na wakacje w nieznane Ci miejsce.

 
Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Moovit
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Bezpłatne pobieranie

- Zasięg na całym świecie

- Przetłumaczone na 45 języków

- Dobry interfejs
CONS
-Niektóre informacje mogą zawieść w niektórych miastach

-Mogą mieć nieaktualne dane

-Mają problemy po aktualizacji

-Problemy z numeracją niektórych linii
Kontynuuj pobieranie za darmo

Moovit

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje