MX Player
Najlepszy odtwarzacz wideo na urządzenia mobilne
Pobierz MX Player recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
6.6
Rozkład (2/10)
Funkcjonalność (3/10)
Berło (2/10)
Aktualizacje (2/10)
Synchronizacja (4/10)

Przeglądanie plików wideo stało się codziennością, dzięki urządzeniom mobilnym i tabletom proces ten został ułatwiony i nie jest już konieczne korzystanie z przygotowanego do nich sprzętu. Dzięki tej ewolucji istnieją tysiące aplikacji, które pomagają zapewnić, że te dokumenty nie stracą jakości i możesz się nimi cieszyć bez żadnego problemu, a teraz pojawił się ostateczny odtwarzacz wideo, MX Player, doskonała aplikacja, która pozwala kontrolować i odtwarzać wszelkiego rodzaju formatów.

Zwykle telefony komórkowe mają własny odtwarzacz natywnie w swoim systemie operacyjnym, który jest idealny z charakterystyką twojego urządzenia, chociaż w wielu przypadkach jego użycie jest bardzo uciążliwe i nie daje nam wielu możliwości. Aby uzyskać znacznie większą wydajność, masz inne opcje, takie jak MX Player.

Ta bezpłatna aplikacja, pochodząca z Korei Południowej, narodziła się jako alternatywa dla natywnego odtwarzacza Android, gromadząc ponad 500 milionów pobrań i próbując przezwyciężyć wszystkie swoje ograniczenia, oferując użytkownikom prosty sposób na dalsze oglądanie filmów bez względu na format i jakość.

Pobieranie tej aplikacji jest bardzo proste, możesz ją pobrać za darmo z głównych sklepów internetowych Google Play Store i App Store i masz ją dostępną zarówno na urządzenia z Android, jak i iOS, a także zajmuje bardzo mało miejsca w porównaniu ze wszystkimi zaletami, które oferuje, jeśli używasz go, tylko 6,7 MB.

Chociaż nie ma bardzo efektownego interfejsu, to najmniej ważne jest wszystko, co oferuje i bez wątpienia jest to najlepsze, co znajdziesz. Główną zaletą MX Player w tym sensie jest jego funkcjonalność, nie chce, abyś zgubił się w bardzo długim menu, w którym bardzo trudno jest znaleźć to, czego szukasz, wręcz przeciwnie, lista ze wszystkimi posiadanymi filmami po prostu pojawi się na ekranie i jego dokładną lokalizację. Abyś mógł go szybko zidentyfikować, zostanie wyświetlona miniatura z ramką filmu, to takie proste.

Dzięki aplikacji MX Player możesz wyszukiwać inne pliki w sieciach lokalnych, a nawet w Internecie i odtwarzać je. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć jego menu główne i wybrać Network Streaming. Poprosi Cię o podanie adresu, pod którym się znajduje. Tak proste, że automatycznie zacznie grać, a płynność, z jaką to robi, zależy od jakości połączenia, które masz.

Jeśli chodzi o jakość, z jaką oglądane są filmy, jest bardzo dobra, zachowując ją ze wszystkimi kompatybilnymi plikami, w tym tymi, które są w rozdzielczości Full HD. Jego modyfikacje przeprowadzane są przy użyciu sprzętu, co zmniejsza zużycie danych. Aby go zobaczyć, wystarczy kliknąć, a pojawi się na ekranie, to proste. Aby to kontrolować, używane są zwykłe elementy sterujące, które pojawiają się na dole, zwykle są usuwane podczas odtwarzania, aby nie zasłaniać widoku, jeśli chcesz, aby pojawiły się ponownie, wystarczy nacisnąć na ekranie.

W tych samych kontrolkach, oprócz tych, które wszyscy znają, są dwie różne ikony. Z jednej strony znajdziesz kłódkę, jeśli wciśniesz tę opcję, zablokujesz MX Player, aby zapobiec przypadkowemu uderzeniu w ekran i zatrzymanie odtwarzania. Drugi przycisk jest reprezentowany przez dwa kwadraty i pomaga dostosować to, co widzisz na urządzeniu, aby przełączyć go na różne tryby i szybko uzyskać dostęp do innych ustawień.

W ustawieniach konfiguracyjnych mamy możliwość zmiany różnych aspektów, takich jak Wizualizacja, która pozwala skonfigurować wszystkie cechy tego, jak chcemy, aby filmy były oglądane. Do wyboru mamy obracanie ekranu, zmianę sterowania dotykowego lub opcji nawigacji. Wraz z tą sekcją bardzo ważna jest również Narzędzia, ponieważ dzięki niej możemy skonfigurować sposób, w jaki korzystamy z MX Player w bardziej szczegółowy sposób.

Cały jego sukces zawdzięczamy zaletom, które oferuje w porównaniu z innymi alternatywami, które znajdujemy, i to właśnie dzięki jego cechom nastąpił ogromny wzrost, jakiego doświadczył w ciągu kilku lat swojego życia, znajdując lukę i nie przestając aktualizować się, aby utrzymać pozycję lidera.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : MX Media
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Kompatybilny z większością formatów.

- Możesz oglądać filmy internetowe.

- Świetna jakość obrazu i dźwięku.

- Możesz zablokować odtwarzanie, aby się nie zatrzymywało.
CONS
- Jakość odtwarzania może ulec pogorszeniu w zależności od urządzenia.

- Nawet jeśli zamkniesz aplikację, nadal będziesz słyszeć to, co widzisz.

- Reklamy pojawiają się po każdym filmie.

- Istnieją formaty, które nie działają dobrze.
Kontynuuj pobieranie za darmo

MX Player

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje