News Break
Najlepsze informacje według Twojej lokalizacji i tematów, które Cię interesują
Pobierz News Break recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
6.7
Rozkład (7/10)
Funkcjonalność (2/10)
Berło (3/10)
Aktualizacje (8/10)
Synchronizacja (9/10)

Dostęp do informacji jest wszystkim. Świadomość tego, co dzieje się w naszym otoczeniu, w naszym mieście, w pobliżu domów, to coś, w co powinna zaangażować się większość obywateli. Nie tylko dla osobistego interesu i ochrony, ale także jako obywatele, aby współpracować w celu stworzenia bardziej sprawiedliwego i demokratycznego społeczeństwa.
Rozwój technologii informacyjnych umożliwił niespotykany dotąd dostęp do najważniejszych wiadomości i wydarzeń dnia dzisiejszego. Świat darmowych aplikacji zapewniających usługi dostarczania danych jest bardzo duży, ale niektóre platformy są lepsze od innych, jak na przykład News Break, bezpłatna aplikacja opracowana przez Particle Media.

Jednym z problemów, jakie mamy jako użytkownicy przy wyborze wiadomości do przeczytania każdego ranka, kiedy odbieramy telefon komórkowy, jest właśnie to, która gazeta jest najlepsza do przeczytania, jak dowiedzieć się lepiej. Pobranie News Break rozwiąże ten problem, ponieważ platforma, dostępna dla urządzeń z systemem operacyjnym Android i iOS, jest odpowiedzialna za filtrowanie i wybieranie najlepszych informacji dla naszego telefonu komórkowego.
Za pomocą tego narzędzia możesz skonfigurować, w którym obszarze chcesz uzyskać analizy i informacje z ostatnich wydarzeń. Możesz skonfigurować absolutnie wszystko: w jakim obszarze mieszkasz, jakie tematy wolisz otrzymywać wiadomości z priorytetem lub czy masz media, które lubisz bardziej niż inne.

Jedną z zalet News Break jest to, że jesteś na bieżąco i masz kontakt z niezależnymi blogami i mediami. Oznacza to, że będziesz mieć dostęp do innych poglądów niż te, które mogą mieć duże sieci lub gazety, które często mylą ich analizy, ponieważ mają interesy związane z tym, co mówią. Innymi słowy, małe lokalne medium lub blog mogą mieć ostrzejszą i bardziej krytyczną analizę faktu, ponieważ prawdopodobnie nie mają żadnych powiązań ani interesów z żadnym z bohaterów. Dzięki tej opcji News Break umożliwi Ci dostęp do różnych poglądów na rzeczywistość, dzięki czemu będziesz mógł tworzyć własne.

Jak powiedzieliśmy, wszystkie tematy są omówione w News Break. Zarówno wyniki polityczne, jak i wybory lub nowe środki, które należy podjąć, takie jak wyniki ulubionych sportów, aktualności dotyczące pogody i ruchu drogowego, a nawet kanały memów i zabawnych faktów, jeśli chcesz na chwilę uciec od powagi.
Dzięki aplikacji Particle Media możesz nie tylko otrzymywać wiadomości. Użytkownicy z kolei będą mieli dostęp do pełnych informacji o firmach, barach i restauracjach w ich lokalnym środowisku. Jedną z cech serwisu jest to, że wysoko ceni sobie interakcję z lokalnymi elementami i miastem, w którym przebywa użytkownik. Ma nawet sekcję promującą kupno i sprzedaż przedmiotów.
Oprócz wszystkich informacji, które dostarcza, News Break da ci miejsce, w którym możesz uczestniczyć z okiem na czytane tematy i otrzymywane wiadomości. Możesz komentować, przedstawiać opinie każdego z nich i wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami, aby zastanowić się nad najbardziej wyróżniającymi się artykułami dnia. Podobnie jak wsparcie dla małych i średnich kanałów rozpowszechniania dzisiaj, możliwość generowania debaty między ludźmi jest kolejną próbą usprawnienia obiegu informacji i relacji ludzi z tym, co się wokół nich dzieje.

Korzystanie z News Break jest bardzo łatwe. Znajdziesz się przed interfejsem, który doskonale zrozumiesz, instalując narzędzie informacyjne na swoim telefonie komórkowym. Najpierw musisz wybrać miejsce zamieszkania, następnie wybierasz, na jakie tematy chcesz otrzymywać informacje, a na koniec, jeśli chcesz, możesz wybrać, w których mediach chcesz otrzymywać więcej lub mniej artykułów. Jako radę możemy Ci powiedzieć, że zawsze, im bardziej zróżnicowany jest wygląd tego samego wydarzenia, tym lepsze wnioski możesz sam wyciągnąć.
Jedna z najlepszych bezpłatnych aplikacji dostępnych na rynku dla telefonów komórkowych. Prosta, przystępna i zwinna propozycja. Dzięki temu będziesz na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w Twoim mieście i lokalnej społeczności. Narzędzie, które, jeśli jest używane rozsądnie, może wspierać współpracę, dyskusję i interakcję między sąsiadami i obywatelami.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Particle Media Inc.
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Bezpłatne pobieranie

- Szybka i dobrze dobrana komunikacja

- Dostęp do wielu mediów w tym średnich i małych

- Rekomendacja lokalnych firm
CONS
- Niedostępne we wszystkich regionach

- Brakujące ulepszenia w interfejsie komentarzy do artykułów

- Obecność ogłoszeń handlowych

- Artykuły zawierające obrazy i filmy można ulepszyć
Kontynuuj pobieranie za darmo

News Break

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje