O Boticário
Wszystkie Twoje ulubione kosmetyki w jednej aplikacji
Pobierz O Boticário recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
5.3
Rozkład (7/10)
Funkcjonalność (10/10)
Berło (9/10)
Aktualizacje (2/10)
Synchronizacja (3/10)

O Boticário to idealna aplikacja dla miłośników makijażu i kosmetyków. Dzięki niemu będziesz mógł być na bieżąco ze wszystkimi premierami i zobaczyć z pierwszej ręki najlepsze oferty, wyłącznie dla jego użytkowników.

Ten nowatorski pomysł narodził się w 1977 roku, kiedy farmaceuta Miguel Krigsner zainwestował 3000 dolarów w założenie własnej firmy, którą zainstalował przy małej uliczce w Curitiva o nazwie O Boticário, z którą w pełni zdefiniował ducha, którego chciał przekazać w biznesie .

Miguel zawsze pasjonował się kosmetykami i w swojej małej firmie znalazł sposób na wyzwolenie tej miłości. Najpierw stworzył krem ​​kolagenowy, który był używany na rozstępy, jak szampon do kąpieli z algami. To był wielki sukces, głównie dzięki poczcie pantoflowej, która uczyniła go punktem odniesienia i zyskała coraz więcej klientów, którzy szukali tych specjalnych receptur, które sprzedawał.

W ten sposób ewoluowała, aż dotarła do marki, którą jest dzisiaj, nie tracąc istoty swoich początków, stając się jednym z odniesień w świecie perfumerii i kosmetyków. Obecnie możesz dotrzeć do większej liczby klientów za pośrednictwem aplikacji mobilnej, którą możesz pobrać bezpłatnie i która będzie dostępna na Androida i iOS.

Jedną z głównych zalet O Boticário są ekskluzywne zniżki za korzystanie z aplikacji. Współpracuje z nim wiele wiodących firm, takich jak Lily, match czy Elisée, ale jednocześnie ma własną markę Boticollection, dobrej jakości i po niesamowitych cenach.

Sposób korzystania z niego jest bardzo prosty, wystarczy go pobrać i założyć konto, dzięki któremu możesz zacząć korzystać ze wszystkich jego ekskluzywnych okazji. Wykonując ten prosty gest, będziesz mieć na wyciągnięcie ręki najlepsze referencyjne produkty ze świata mody w cenach, których nigdzie nie znajdziesz, dostępnych dla wszystkich odbiorców.

W nim wszystkie produkty zostaną podzielone na kategorie według tego, czego szukasz, a nawet podzielisz je na kobiety, mężczyzn lub dzieci, abyś mógł łatwo znaleźć to, czego potrzebujesz, bez konieczności oglądania innych wyników, które Ci nie służą. Ponadto, jeśli chcesz kupować fizycznie, O Boticário ma własne sklepy, które znajdziesz w wielu częściach kraju. Jeśli pokazujesz aplikację w jednym z tych lokali i możesz również korzystać z obniżonych cen, tak jak w Internecie.

O Boticário ma kilka metod płatności, wybierając tę, która najbardziej Ci odpowiada, abyś mógł kupować wygodnie i bezpiecznie. Najpopularniejszym sposobem jest użycie karty kredytowej, dającej możliwość płatności na raty za produkty. Minimalną opłatę określa sam system po dokonaniu w ten sposób zakupu i wybraniu najbardziej odpowiadających nam wartości. Jeśli jednak dodanie karty nie jest dla Ciebie bezpieczne, możesz wybrać opcję Wydrukuj bilet, za pomocą której możesz zapłacić rachunek za pośrednictwem własnego banku lub przez Internet Home Banking. W tym modelu płatność będzie ważna w dniu roboczym po dokonaniu wpłaty.

Po potwierdzeniu zakupu dowolnego towaru nie można go anulować, więc musisz być bardzo pewien tego, co kupujesz, a jeśli nastąpi zmiana w magazynie, sama aplikacja Cię o tym poinformuje.

Za każdym razem, gdy składasz zamówienie w O Boticário, możesz śledzić jego status z poziomu aplikacji. W swoim profilu znajdziesz historię wszystkich tych, które zrobiłeś wcześniej. W tej sekcji zobaczysz stan swoich przedmiotów, na które czekasz, aby przybyć do domu. Po wprowadzeniu kodu pocztowego zobaczysz szacowany czas dostawy dla Twojego obszaru, w zależności od pory roku, w której to zrobiłeś, i regionu, w którym się znajdujesz, przy średnim czasie dostawy wynoszącym około 30 dni.

Jeśli po dotarciu paczki nie jesteś usatysfakcjonowany, firma oferuje okres na wymiany i zwroty, które przedłużyły Twoją prośbę do 15 dni po dostawie, wystarczy skontaktować się z obsługą klienta, a oni szybko Będą pracować, pomagając ci rozwiązać problem, który masz. Polityka ta wzmacnia jej zaangażowanie w dobro klientów, jak mówi sama firma.

Z aplikacji możesz wejść na jej blog kosmetyczny, na którym znajdziesz triki i tutoriale, jak korzystać z niektórych pozycji z jej katalogu i które pomogą Ci być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Odważ się kupować w O boticário z urządzenia mobilnego i jednym kliknięciem znajdź wszystkie swoje produkty kosmetyczne.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : O Boticario
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Możesz znaleźć wszystkie marki w jednej aplikacji.

- Marki są liderami w branży.

- Ich polityka zwrotów jest bardzo łatwa dla użytkownika.

- Możesz zapłacić bez konieczności podawania danych karty kredytowej.
CONS
- Zamówienia mogą zająć dużo czasu.

- Płatność jest skuteczna dopiero w jeden dzień po wpłacie pieniędzy.

- Jest tylko po portugalsku.

- Niektóre oferty dotyczą tylko określonych regionów.
Kontynuuj pobieranie za darmo

O Boticário

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

O Boticário promuje swój nowy zapach na imprezie internetowej

O Boticário promuje swój nowy zapach na imprezie internetowej

Nagłówek

O Boticário wypuściło swój nowy zapach, z tej okazji marka chciała zaskoczyć swoich zwolenników i zorganizowała wydarzenie online, podczas którego każdy z nich mógł stworzyć własną wersję produktu, gromadząc ludzi z całej Brazylii. Ten nowy zapach odzwierciedla świeżość mięty i walory firmyWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje