Recenzję OfferUp
 Najbezpieczniejsza platforma do kupowania i sprzedawania wszystkiego, co chcesz 
 OfferUp recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Nasza stawka
9.5
Rozkład (2/10)
Funkcjonalność (2/10)
Berło (10/10)
Aktualizacje (6/10)
Synchronizacja (4/10)
Przejrzeć

Podczas sprzątania w domu zawsze znajdujesz przedmioty lub ubrania, które są nowe, ale nie zamierzasz ich ponownie używać i smutno jest, gdy musisz je wyrzucać, ponieważ wiesz, że ktoś inny może ich użyć, wyciągając z tego więcej i potrafiąc dać im sekundę okres użytkowania. Istnieje wiele gier i aplikacji mobilnych, które zostały stworzone, aby ułatwić to zadanie zbieraczom odpadów, a także sprawić, że zarabiają dodatkowe pieniądze na sprzedaży tych rzeczy.

Są takie, które są najbardziej znane i najczęściej używane przez zdecydowaną większość ludzi, ale są i takie, które, choć nie są tak popularne, oferują również wiele korzyści swoim użytkownikom. Tak jest w przypadku OfferUp, platformy ułatwiającej proces kupna i sprzedaży używanych produktów. Pobierz OfferUp za darmo, znajdziesz go dostępnego na urządzenia z Android i iOS.

Musisz wiedzieć, że ta bezpłatna aplikacja jest przeznaczona dla telefonów komórkowych, chociaż możesz również korzystać z wersji komputerowej za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Możesz z niego korzystać, niezależnie od tego, czy masz przedmioty, których już nie potrzebujesz i chcesz na nich zarabiać, czy też szukasz zakupów ze stałym budżetem. W OfferUp wszystko jest możliwe.

Przede wszystkim jest szeroko stosowany lokalnie, przybliżając kupujących do mniejszych sklepów w okolicy. Jedną z zalet OfferUp jest to, że upraszcza procesy kupna i sprzedaży, dzięki czemu jest znacznie łatwiejszy w użyciu niż inne podobne platformy.

Wszystkie jego cechy sprawiły, że stał się jednym z faworytów, dzięki czemu transakcja była wielokrotnie udana. Wystarczy stworzyć listę przedmiotów, które chcesz wystawić na sprzedaż, ustawić cenę każdego z nich i voila, tak łatwo, w kilku krokach będziesz mieć je wszystkie na sprzedaż w swoim profilu, tak aby wszystkie te możliwości kupujący mogą odwiedzić Twój sklep i zobaczyć, co oferujesz.

Kupując przedmiot jest to również bardzo proste, po wybraniu tego, co chcesz kupić, wystarczy napisać wiadomość do kupującego. W ten sposób możesz wyjaśnić wszystkie wątpliwości, które pojawiły się w związku z artykułem i zdecydować, jak dokonać wymiany. Sposób, w jaki ta komunikacja będzie przebiegać, znajduje się w samej aplikacji, co sprawia, że ​​proces zakupu jest bardzo szybki, ponieważ wiadomości mogą być wysyłane natychmiast, co ułatwia komunikację. Chociaż większość rzeczy, które można znaleźć, jest bardziej lokalna, znajdziesz również listy na poziomie krajowym, na których oferowana jest wysyłka towarów pod fizyczny adres wskazany przez kupującego.

W aplikacji OfferUp możesz sprzedać wszystko, co przyjdzie Ci do głowy, co masz w domu. Od ubrań, przedmiotów dekoracyjnych, urządzeń elektronicznych, po meble czy sprzęt AGD. Każdej z tych pozycji na Twojej liście będą towarzyszyć odpowiednie zdjęcia, możesz dodać do 12 zdjęć, które pokazują stan zachowania obiektu ze wszystkich możliwych kątów. W ten sposób pomożesz odwiedzającym Twój profil uzyskać bardzo jasny obraz rzeczywistego stanu tego, co ich interesuje.

Kiedy mają niedoskonałości, powinieneś zrobić wyraźne zdjęcie tej sekcji i szczegółowo opisać. Użytkownicy bardzo cenią sobie szczerość, a jeśli czują, że są oszukiwani, nie kupią przedmiotów z Twojej listy, dlatego tak ważne jest, aby dać kredyt i wartość swojemu oknu, aby kupujący był szczęśliwy i wystawił dobre oceny, co pomoże Ci przyciągnąć nowych klientów. Zarówno sprzedający, jak i kupujący otrzymują do 5 gwiazdek. W ten sposób będzie ci bardzo łatwo odróżnić tych, którzy mają dobrą reputację.

Obsługiwane przez nią formy płatności są bardzo zróżnicowane. Są pewne obszary, w których będzie to umożliwiać płatność w samej aplikacji, chociaż najczęściej są to bezpośrednie zakupy za pomocą karty kredytowej lub debetowej, z których wszystkie gwarantują bezpieczeństwo dostarczonych danych, a nawet gotówką w momencie Wymieniać się. Z aplikacją OfferUp wszystko jest proste dla jej użytkowników, dlatego stała się ulubieńcem milionów ludzi na całym świecie.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

OfferUp

Uzyskaj ostatnią recenzję 01.12.2020
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Możesz znaleźć najlepsze ceny.

- To lokalny targ.

- Kupowanie i sprzedawanie jest bardzo wygodne.

- Nie ma żadnych opłat za wysłanie.
CONS
- To rynek bardzo ograniczony obszarami.

- Można go łatwo oszukać.

- Ludzie zawsze się targują.

- Nie gwarantują bezpieczeństwa kupujących.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje