Recenzję OLX
 Kupuj i sprzedawaj wszystko, co chcesz na tej platformie 
 OLX recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
6.4
Rozkład (5/10)
Funkcjonalność (9/10)
Berło (9/10)
Aktualizacje (3/10)
Synchronizacja (9/10)
Przejrzeć

OLX to wiodąca platforma e-commerce, na której możemy znaleźć każdy rodzaj poszukiwanego produktu. Obecnie ma swoją siedzibę w Amsterdamie w Holandii. Założona w Buenos Aires i Nowym Jorku w 2006 roku przez przedsiębiorców Fabrice'a Grindę i Alejandro Oxenforda, obecna w ponad 40 krajach, publikująca reklamy w Internecie i osiągająca miesięczne odwiedziny przekraczające 1,7 miliarda.

Każdy może publikować w tej aplikacji, każdego dnia tysiące ludzi korzysta z niej na całym świecie, OLX jednoczy lokalne społeczności, aby szybko i łatwo sprzedawać, kupować i wymieniać swoje produkty i usługi.

Ich oferty skupiają się nie tylko na obiektach fizycznych, możesz też oferować usługi, a nawet szukać pracy w ich wyszukiwarce. Obejmuje szeroką gamę kategorii, które obejmują wszystko, co możesz sobie wyobrazić: samochody, elektronikę, artykuły sportowe, zabawki i długie itd.

Jest dostępny do bezpłatnego pobrania, wystarczy zainstalować aplikację na swoim urządzeniu mobilnym, założyć konto i zacząć korzystać z jej zalet. Dzięki bardzo intuicyjnemu interfejsowi jego obsługa jest bardzo prosta, zależy to od tego, czy chcesz być sprzedawcą, czy kupującym.

Jeśli chcesz kupić konkretny produkt, wystarczy wejść na swój profil i przeglądać aplikację, aż znajdziesz to, czego szukasz. Znajdziesz sposób na bezpośredni kontakt ze sprzedawcą, będzie to zależało od podanych przez niego informacji, ale zawsze możesz znaleźć adres e-mail lub numer telefonu kontaktowego.

Dzięki systemowi geolokalizacji możesz znaleźć ekskluzywne oferty, które są blisko miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki czemu zakup jest znacznie bardziej spersonalizowany. Możesz to zmienić w dowolnym momencie, dzięki czemu nie stracisz niczego poruszając się po mieście. Możesz również zapisać publikacje w ulubionych, aby móc je później docenić.

Bardzo ważną rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę jest bezpieczeństwo, OLX zaleca, aby spotkanie ze sprzedawcą odbyło się w miejscu publicznym i bezpiecznym, a przedmiot został dobrze sprawdzony.

Wśród zasad użytkowania OLX jest to, że relacja jest bezpośrednia między kupującym a sprzedającym i nie są oni odpowiedzialni za negocjacje, które mają miejsce, ani za interakcję, którą mają, więc musisz uważać, aby nie dać się oszukać i jasno określ warunki zakupu.

OLX posiada własny procesor płatności, Mercado Pago, który oferuje swoim klientom różne opcje i finansowanie ratalne. Jednocześnie klient nie musi podawać danych karty kredytowej przed każdym zakupem, dzięki czemu dokonywanie płatności i otrzymywanie pieniędzy jest bezpieczniejsze.

Jeśli wręcz przeciwnie, chcesz sprzedać, możesz również zarejestrować się za darmo. Będziesz musiał zaakceptować ich warunki użytkowania i politykę prywatności oraz zweryfikować swój adres e-mail. Są kategorie, które są bardziej delikatne i jeśli nie spełniasz ich wymagań, Twoja reklama może się nie pojawić.

Klikając na sprzedaż zobaczysz formularz, który będziesz musiał wypełnić danymi, które podajesz, takimi jak kategoria i podkategoria oraz dodać zdjęcia produktu. Jest to ważne, ponieważ kupujący mogą zobaczyć, w jakim stanie jest, a posiadanie zdjęć zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom. Ważne jest, aby wykonywać je pod różnymi kątami iw jak najlepszej jakości.

Opis i tytuł, który umieścisz, muszą być atrakcyjne i przyciągać uwagę, w szczególności używaj słów kluczowych, aby jasno pokazać, co sprzedajesz, aby Twoja reklama wyróżniała się na tle innych, a informacje, które dodajesz, jak się z Tobą skontaktować, są najbardziej Ważne jest, aby mogli Cię znaleźć, musisz aktualizować te dane i odpowiadać na pytania, które potencjalni kupujący zadają w odpowiedniej sekcji każdego przedmiotu, który masz na sprzedaż. Istnieje kilka form kontaktu: telefon, sms lub czat w różnych aplikacjach.

W dziale Moje ogłoszenia znajdziesz wszystkie, które opublikowałeś oraz czas, jaki pozostał do ich wyczerpania, po jego zakończeniu masz możliwość ponownego załadowania. OLX pozwala zamieścić do 10 bezpłatnych ogłoszeń. Możesz wyróżnić swoją publikację ceną, która będzie zależeć od tego, czy chcesz, aby była: wściekła, szybka lub zmieniona, trzy opcje, na które pozwala OLX.

Aby to zrobić, będziesz musiał przejść do sekcji portfela i kupić monety, które pozwolą Ci wyróżnić reklamę. OLX rozdaje monety za pokonanie niektórych wyzwań, takich jak weryfikacja konta na Facebooku.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

OLX

Uzyskaj ostatnią recenzję 24.07.2021
Sponsored ads

Co możesz kupować, reklamować, sprzedawać i handlować w aplikacji:
• Laptopy, telewizory i gry wideo
• Wszystkie typy komórek: tani telefon komórkowy, nowy telefon komórkowy lub używany telefon komórkowy
• Nowe lub używane meble
• Nowe lub nowe samochody
• Motocykle
• Nieruchomości
• Usługi
• Agro, przemysł i urządzenia handlowe
• Produkty do ogrodnictwa i budownictwa
• Nowe lub używane instrumenty muzyczne
• Książki w dobrym stanie
• Odzież i akcesoria w dobrym stanie
• Produkty kosmetyczne i do makijażu
• Nowe i używane zabawki
• Wszystko dla niemowląt
• Artykuły sportowe i kulturystyczne
• Oferty pracyPorady

- Utwórz reklamę w locie
- Szybko sprzedawaj
- Udostępnij swoją sprzedaż na Facebooku, WhatsApp itp.
- Zarządzaj reklamami
- Negocjuj na czacie lub telefonie
- Zarób dodatkowe pieniądze

CHCESZ KUPIĆ?
Pobierz bezpłatną aplikację i rozpocznij zakup! Tutaj znajdziesz:
- Najlepsze filtry i wyszukiwarka rynku
- Tysiące reklam samochodów, na sprzedaż lub wynajem nieruchomości, sieci komórkowych itp.
- Łatwo negocjować ze sprzedawcą
- Największa gama produktów na rynku
- Tańsze ceny
Za/Przeciw
Pros
- To jedna z platform sprzedażowych o większej pozycji i reputacji, która pozwala użytkownikom łatwiej kupować.

- Twój własny sposób płacenia za zakupy, Mercado Pago

- Posiada platformę ułatwiającą logistykę wysyłki, Market Shipping

- Ma duży ruch wśród osób poszukujących produktów, generalnie oczekują niższej ceny, co oznacza, że ​​produkty będą dobrze widoczne dla osób, które ich szukają.
CONS
-Bardzo wysokie prowizje. Opłaty za sprzedane i zakupione produkty

- Na miejscu można znaleźć źródło energii do zakupu przez klienta. Przeczytaj więcej o tym, co się obecnie mówi. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

- Ruch klientów oparty jest na wizualizacji, więc klient najpierw wybierze produkt ze zdjęciem, nawet jeśli jest w gorszym stanie

- Wysyłka następuje dopiero po 48 godzinach

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Sprzedaż używanych samochodów poprawiła się w OLX

Sprzedaż używanych samochodów poprawiła się w OLX

Nagłówek

Pomimo kryzysu gospodarczego, którego doświadczają firmy na całym świecie z powodu pandemii, OLX otworzył ponad 60 procesów selekcji w celu zwiększenia liczby pracowników. Jest to procedura internetowa, która obejmuje 40 miejsc pracy w obszarach takich jak Technologia i Produkt oraz 26 w siedzibie firmy


OLX rewolucjonizuje kupno i sprzedaż używanych samochodów

OLX rewolucjonizuje kupno i sprzedaż używanych samochodów

Nagłówek

OLX Autos to platforma umożliwiająca kupno i sprzedaż używanych samochodów, ułatwiająca doświadczenie konsumentom, którzy będą mogli znaleźć wszystkie dostępne oferty na jednej stronie oraz z gwarancją, że pojazd przeszedł wszystkie kontrole i idealnie nadaje się do bezpieczna operacja. Zyski gwałtownie wzrosły w tego typu sprzedażyWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje